18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
zakart 2014-05-01, 9:49 5
Znam jeszcze większy. Wmawiać 4 lata Polakom, że Putin zabił Lecha Kaczyńskiego, po to, żeby zostać zastępcą jego pierdolniętego brata, szefa partii, która właśnie przez te pierdoły po raz kolejny ujebie wybory...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-05-01, 10:09 2
A skąd wiesz że na pewno obciął sobie jaja? Macałeś? No to gratuluję....
Zgłoś
Avatar
masterjunior 2014-05-01, 10:43 4
Ajj.. już się znalazło kilku, których dupa piecze. Co do smoleńska to wg mnie zamachu nie było ale jest oczywiste, że było setki nieprawidłowości i niewyjaśnionych wątków. Na miejscu rodzin ofiar tej katastrofy też bym chciał wszystko wyjaśnić i nie dziwie się, że ciągle wałkują ten temat.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-05-01, 12:33 1
stary zapomniany komuch coś musiał zrobić żeby wrócić do gry, a że pedalstwo jest teraz modne...
Zgłoś
Avatar
M................z 2014-05-01, 12:36 6
zakart napisał/a:

Znam jeszcze większy. Wmawiać 4 lata Polakom, że Putin zabił Lecha Kaczyńskiego, po to, żeby zostać zastępcą jego pierdolniętego brata, szefa partii, która właśnie przez te pierdoły po raz kolejny ujebie wybory...



widać ze jesteś człowiekiem obeznanym w swiecie

Brawo
Zgłoś
Avatar
Demodeus 2014-05-01, 12:44
Przestańcie już pisać o Bęgowskim, bo to go, jako obiekt lewicowych zamiłowań, raczej umacnia na stołku. Jeśli każdy miałby go w dupie, to prawdopodobnie straciłby pracę po prostu jako słaby polityk.
Zgłoś
Avatar
znawca 2014-05-01, 13:01 6
Demodeus napisał/a:

Przestańcie już pisać o Bęgowskim, bo to go, jako obiekt lewicowych zamiłowań, raczej umacnia na stołku. Jeśli każdy miałby go w dupie, to prawdopodobnie straciłby pracę po prostu jako słaby polityk.


wolę pisać o Bęgowskim niż mieć go w dupie, ale co kto lubi
Zgłoś
Avatar
S................i 2014-05-01, 13:19
Yyyy... On nie obciął sobie jaj. Jest tylko starym obleśnym zwyrodnialcem... No i starym obleśnym komunistą.
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-05-01, 14:10
xxSekiPlxx napisał/a:

Yyyy... On nie obciął sobie jaj. Jest tylko starym obleśnym zwyrodnialcem... No i starym obleśnym komunistą.



Ja nie myślę czy nazywanie go teraz komunistą jest właściwe, pomyśl sobie jak długo trwałaby jego kariera za komuny... trafiłby na jakieś łagry czy ki chuj i by skończył gwiazdorzyć.
Zgłoś
Avatar
zalozesenonto 2014-05-01, 14:56
to moje pierwsze piwo
Zgłoś