18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
Marysia_Von_Sadolova 2024-07-25, 10:57 2
CzerstWybut napisał/a:

Psy XXI wieku
Albo ludzie hodują jakieś karły pokrzywione ze spłaszczonym ryjem, całezycie sie duszące i do niczego nie przydatne, albo "udoskonalają" większe rasy i powstają takie pokraki co im kręgosłupy i stawy wytrzymują max 4 lata. Weterynaria sie cieszy z tych zjebów co kupują z hodowli te upośledzone zwierzęta bo od pierwszego roku zapierdalają od kliniki do kliniki i zostawiają gruby szmal.
Producenci karmy też mają piękne czasy bo co chwile słysze że czyjś pies nie może nic kurwa normalnego zezreć a bo ma problemy ze sraniem, a to alergie, a to rzyga bo nie może drobiu, a to nerki itd. Sprzedaje sie wymyślne karmy za jakies absurdalne pieniądze.
LUDZIE! To ma byc poprostu pies, który jest dodatkiem do życia, który zeżre wszystko co ci ze stołu spadnie, który przypilnuje chaty kiedy wszyscy śpia a nie jakieś fikuśne niepełnosprawne gówno które bierzecie sobie pod opieke aby sie pokazać w internecie.



Typowo robolskie mniemanie. Wszyscy mają myśleć i chcieć tego co ja. - Co za pojebana mentalność, jakiegoś śmierdzącego troglodyty.

A na wideo, to psu albo wyskoczył dysk, albo coś z miednicą - co powoduje ucisk na nerw i powoduje niedowład. Da się "naprawić" W trakcie róznych psich szaleństw czasem tak się dzieje. U ludzi zresztą też.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-25, 11:55 10
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Typowo robolskie mniemanie. Wszyscy mają myśleć i chcieć tego co ja. - Co za pojebana mentalność, jakiegoś śmierdzącego troglodyty.
A na wideo, to psu albo wyskoczył dysk, albo coś z miednicą - co powoduje ucisk na nerw i powoduje niedowład. Da się "naprawić" W trakcie róznych psich szaleństw czasem tak się dzieje. U ludzi zresztą też.



Nie, no lepiej być nowoczesnym i psa w wózku wozić jak dziecko...



Powiedz mi że to jest kurwa normalne
Zgłoś
Avatar
adny123 2024-07-25, 12:14 7
Czego wy oczekujecie jak teraz zamiast burka jest braian Alex. I powstał termin psiecko. To są efekty tego samego co z autami. Pies przestał być pomocnikiem obrońca domu. Stał się maskotka i wyznacNkiem statusu. Paczta biedaki mam stać mnie. W lisingu na kredyt ale mam. W papierach wpisane niewolnik banku. Nie zawsze nie wszędzie czasem nic nie widać. I jest tak z wszystkim od bizuteri przez zdjęcia z wakacji do lajkow na instagramie. Świat żyje ułudą i trochę mnie dziwi że jesteście tacy zdziwieni tym stanem.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-07-25, 13:38 6
Za dużo mocy dał na tył i dyferencjał ukręcił wakek. Z 4WD zrobiło się 2WD
Zgłoś
Avatar
Lum.iR 2024-07-25, 14:21 2
CzerstWybut napisał/a:

Psy XXI wieku
Albo ludzie hodują jakieś karły pokrzywione ze spłaszczonym ryjem, całezycie sie duszące i do niczego nie przydatne, albo "udoskonalają" większe rasy i powstają takie pokraki co im kręgosłupy i stawy wytrzymują max 4 lata. Weterynaria sie cieszy z tych zjebów co kupują z hodowli te upośledzone zwierzęta bo od pierwszego roku zapierdalają od kliniki do kliniki i zostawiają gruby szmal.
Producenci karmy też mają piękne czasy bo co chwile słysze że czyjś pies nie może nic kurwa normalnego zezreć a bo ma problemy ze sraniem, a to alergie, a to rzyga bo nie może drobiu, a to nerki itd. Sprzedaje sie wymyślne karmy za jakies absurdalne pieniądze.
LUDZIE! To ma byc poprostu pies, który jest dodatkiem do życia, który zeżre wszystko co ci ze stołu spadnie, który przypilnuje chaty kiedy wszyscy śpia a nie jakieś fikuśne niepełnosprawne gówno które bierzecie sobie pod opieke aby sie pokazać w internecie.



Szczerze to się nie cieszymy (chociaż kasa jest oczywiście) tylko czujemy się sfrustrowani xD Im bardziej wymyślny piesek tym bardziej pierdolnięty właściciel za nim stoi No i szkoda zdrowia zwierzaków na te wszystkie głupie mody
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-07-25, 15:28 4
Kundla na smalec, siersciucha na skórkę. Pchlarze śmierdzące.
Zgłoś
Avatar
Jack4 2024-07-25, 15:51 1
Dżepetto napisał/a:

Pchlarza Ci szkoda?



tak szkoda takiego kundla bo ziemia jest pelna takich durni jak ty
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-07-25, 19:09 4
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Typowo robolskie mniemanie. Wszyscy mają myśleć i chcieć tego co ja. - Co za pojebana mentalność, jakiegoś śmierdzącego troglodyty.



Nie, żebym się czepiał, ale dzisiejsze rasy psów to głównie efekt działalności ludzi. Lączenie osobników o specyficznych wadach genetycznych dało początek większości z ras.
Jeśli 'robolskim mniemaniem śmierdzącego troglodyty' jest niechęć do cierpienia zwierząt w imię naszych wymagań estetycznych, to hmm.. wolałbym być kimś takim, niż wielce oświeconym i nowoczesnym właścicelem buldoga francuskiego albo innego chorego genetycznie tworu.

"Wolałbym", bo psy mnie wqrwiają, wolę koty bo mocno szanuję swoją przestrzeń, tak jak każdy przecietny 'dachowiec'.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-25, 20:22
Dżepetto napisał/a:

Pchlarza Ci szkoda?



Tak
Zgłoś
Avatar
Ghost1991 2024-07-25, 20:50
Zulu-Gula napisał/a:

@ już garnek szykuje.



kurwa co to jest
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-07-25, 21:22 5
Ghost1991 napisał/a:

kurwa co to jest



Smalec z kundli. Dobry do nacierania klatki piersiowej w czasie infekcji i stanów chorobowych dróg oddechowych.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-07-25, 22:02
@psotna_cipka: odnoszę wrażenie, że nie przepadasz za psami
Zgłoś
Avatar
LukaResoviak 2024-07-26, 4:06
CzerstWybut napisał/a:

Psy XXI wieku
Albo ludzie hodują jakieś karły pokrzywione ze spłaszczonym ryjem, całezycie sie duszące i do niczego nie przydatne, albo "udoskonalają" większe rasy i powstają takie pokraki co im kręgosłupy i stawy wytrzymują max 4 lata. Weterynaria sie cieszy z tych zjebów co kupują z hodowli te upośledzone zwierzęta bo od pierwszego roku zapierdalają od kliniki do kliniki i zostawiają gruby szmal.
Producenci karmy też mają piękne czasy bo co chwile słysze że czyjś pies nie może nic kurwa normalnego zezreć a bo ma problemy ze sraniem, a to alergie, a to rzyga bo nie może drobiu, a to nerki itd. Sprzedaje sie wymyślne karmy za jakies absurdalne pieniądze.
LUDZIE! To ma byc poprostu pies, który jest dodatkiem do życia, który zeżre wszystko co ci ze stołu spadnie, który przypilnuje chaty kiedy wszyscy śpia a nie jakieś fikuśne niepełnosprawne gówno które bierzecie sobie pod opieke aby sie pokazać w internecie.



W sumie twoj opis psa też by pasował do ciebie
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-26, 4:32
LukaResoviak napisał/a:

W sumie twoj opis psa też by pasował do ciebie



Ojoj uraziłem twoje psiecko? Jakie to smutne...
Zgłoś
Avatar
htp 2024-07-26, 10:00
Angel napisał/a:

Cena którą podałem obowiązywała 2,5 roku temu klinika w Czechach dr Novak
Ja mam goldena po resekcji i pies biega, pływa, skacze itd. Jedynie nie mogę wymuszać na niej więcej ruchu niż ona sama chce oraz dbać aby do końca życia był szczupła.



Ja to miałem wiele, wiele lat temu z owczarkiem. Operacja nie była droga, ale były wtedy tylko państwowe lecznice Pies lekko kulał, ale w sumie zachował niezłą formę. (zawsze był bardzo szczupły)
Ponoć wymiana stawu w Grudziądzu to 20.000 PLN. (z włoską protezą na zamówienie)
Ortopeda z SGGW twierdzi, że od usuwanie główki kości się odchodzi, a cena wymiany stawu spadnie do 10.000.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie