18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
panar3 2024-07-26, 14:50 1
CzerstWybut napisał/a:

Psy XXI wieku
Albo ludzie hodują jakieś karły pokrzywione ze spłaszczonym ryjem, całezycie sie duszące i do niczego nie przydatne, albo "udoskonalają" większe rasy i powstają takie pokraki co im kręgosłupy i stawy wytrzymują max 4 lata. Weterynaria sie cieszy z tych zjebów co kupują z hodowli te upośledzone zwierzęta bo od pierwszego roku zapierdalają od kliniki do kliniki i zostawiają gruby szmal.
Producenci karmy też mają piękne czasy bo co chwile słysze że czyjś pies nie może nic kurwa normalnego zezreć a bo ma problemy ze sraniem, a to alergie, a to rzyga bo nie może drobiu, a to nerki itd. Sprzedaje sie wymyślne karmy za jakies absurdalne pieniądze.
LUDZIE! To ma byc poprostu pies, który jest dodatkiem do życia, który zeżre wszystko co ci ze stołu spadnie, który przypilnuje chaty kiedy wszyscy śpia a nie jakieś fikuśne niepełnosprawne gówno które bierzecie sobie pod opieke aby sie pokazać w internecie.



Pięknie to ująłeś, piwo ci postawiłem. Pamiętaj jednak, że piszemy: "po prostu" a nie "poprostu".
Zgłoś
Avatar
LukaResoviak 2024-07-27, 14:06
CzerstWybut napisał/a:

Ojoj uraziłem twoje psiecko? Jakie to smutne...



Mie mam psa, po prostu uważam że opisałeś siebie
Zgłoś