18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Beata Naumowicz ze Szklarskiej Poręby prowadzi jedyne w Polsce Muzeum Tanich Win. Jak sama przyznaje, tanie wino to także część naszej historii.

2021-09-15, 18:03
Tanie ino jest dobre,bo jest dobre i tanie.

2021-09-16, 02:18
w takim troche syfie leżą te wina powinny być zabezpieczone jakoś lepiej

2021-09-16, 16:02
Aquarius9001 napisał/a:

w takim troche syfie leżą te wina powinny być zabezpieczone jakoś lepiej



wino za 5zł lepiej zabezpieczone? widać że koneser :amused:

2021-09-17, 21:41
Co ja wypiłem tych win
jabole były najlepsze
smród po sraniu na całą kompanie

2021-10-05, 19:35
I ja to szanuję !!!

2021-10-06, 17:52
Szukaj a znajdziesz, procent przekładka zmyłka i krótka gadka. Będzie ciężko nawet z lupą, dojść do tego możecie grupką, ta wk***iona z mostu bo do niej, a jednak żyłka mocna bo nie uchwytna, ja i Ty oraz te co obok nas, przy tej już przezroczystej... mogą w głowie mieć też luki taki jestem na te zdania wyczulony bo do grupy a nie osoby po kierowałem.

2021-10-19, 10:15
Jazz napisał/a:

Szukaj a znajdziesz, procent przekładka zmyłka i krótka gadka. Będzie ciężko nawet z lupą, dojść do tego możecie grupką, ta wk***iona z mostu bo do niej, a jednak żyłka mocna bo nie uchwytna, ja i Ty oraz te co obok nas, przy tej już przezroczystej... mogą w głowie mieć też luki taki jestem na te zdania wyczulony bo do grupy a nie osoby po kierowałem.



Ty jestes popie**olony jak Jazz. Co do łba przyjdzie to gra, a ten pie**oli kocopoły.