18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Policeman 2015-07-23, 1:52 73
Nic się nie dzieje, nie włączajcie, szkoda czasu
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2015-07-23, 2:01 16
ale kozak ten z kamerką, szaleństwo... jak wieśniak jest daleko to mu palca środkowego pokazuje, a jak chłop ze wsparciem (w postaci zapewne szwagra), zaczyna się zbliżać, to zaraz zawija skuterek i do domku na ciastka i ciepłą herbatkę.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2015-07-23, 2:09 35
Mnie przestały dziwić takie reakcje ludzi na motocyklistów w momencie kiedy jakiś chujek z jakiejś okolicznej wioski dorobił się na przerzucaniu gnoju i kupił sobie "ścigacza"... Oczywiście nie miałbym nic przeciwko gdyby nie to, że lubił o 3 w nocy na pełnej piździe przepierdalać się pod moim domem co kilka dni...
Zgłoś
Avatar
chester 2015-07-23, 2:33 29
"Trochę kultury", a sam ze środkowym palcem paraduje.

I jak w większości takich postów pojawia się dość rozsądny komentarz, więc i tu przytocze podobny. Wieśniak czy nie, ale nie wybiegł tak sobie by po prostu ponapierdalać przejezdnych nieznajomych. Musieli go czymś wcześniej nieźle wkurwić (nagminny hałas, jazda po prywatnym terenie, rozpierdalanie drogi itd.) i przypuszczając że były już nieskuteczne uwagi werbalne w akcie owego wkurwienia chciał ich przepędzić siłowo.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-07-23, 2:40 11
bohatersko pokazał palec komandos zasrany, wcalemnie nie dziwi reakcja chłopa , mongoły hordami po lasach jeżdżą .
Kurwa czy nie da sie tłumika zamontować w tych pierdolonych wiertarkach, no ale pewnie wtedy mocy juz nie starcza.
A gdyby dajmy na to, tą drogą szła wasza krowa....
Zgłoś
Avatar
chester 2015-07-23, 3:04 20
kaiel napisał/a:

A gdyby dajmy na to, tą drogą szła wasza krowa....



Nie no, teściowa na spacery tak daleko się nie zapuszcza.
Zgłoś
Avatar
K................l 2015-07-23, 3:34 10
jak mu pole oraliście to chuj wam w dupe, jak nie to było go tam skotłować frajera.
Zgłoś
Avatar
rustyKING 2015-07-23, 4:56 1
Zazdrosne jebane wsioki Ból dupy że ktoś sobie śmiga i trochę pohałasuje
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-07-23, 5:34 24
@up
Pewnie twój w chuj inteligentny mózg nie wpadł na to ,że to może być prywatna droga, co?
To ,że jest droga nie zawsze oznacza ,że można nią jeździć.
Do tego chuje wchodzą na czyjeś pole (kurwa nie wiem czy to zboże czy ki chuj ale czyjeś)

Prosty przykład: Mieszkam na wypizdowie górnym i sąsiedzi obok nie oddali drogi gminie. Oficjalnie jest to droga prywatna bo to na ich ziemi jest. Z jednej strony dopierdolili metalowy szlaban a drugą stronę zostawili sobie otwartą (no bo kurwa trzeba jakoś wyjeżdżać i dojeżdżać).
Mają pełne prawo (bo na początku jest tabliczka z napisem teren prywatny) takiemu motocykliście wyjebać za wpierdalanie się na cudzy teren (co niczym nie różni się od tego jakby ktoś wam w mieszkaniu otworzył drzwi i wszedł sobie do waszej kuchni).

Sam mam quada i popierdalam sobie po moim zadupiu i wiele razy na mnie leciały różne kargule i pawlaki bo wjebałem się na ich teren (no nie było ogrodzone a droga niby była a jednak prywatna). Zawsze grzecznie przepraszałem i odjeżdżałem (i chuj ,że mógłbym takiemu najebać ale to jego teren i grzecznie przepraszam aby nie robić konfliktów).

Widać ,że to wiocha i obstawiam drogę prywatną na 99,99999999999999999%

Więc reasumując - czyjaś własność to wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-07-23, 7:02 28
Następnym razem nich stalową linkę zamontuje. Chłop będzie zadowolony, a i my będziemy mieli co oglądać
Zgłoś
Avatar
petru23 2015-07-23, 8:24 1
Jesień z dupy średniowiecza?
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2015-07-23, 9:59 9
Ale motocykliści mają ból dupy w komentarzach na YT. Sam śmigam sobie Transalpem, ale nikomu nie wpierdalam się na pola, czy do lasu - nie niszczę żadnych terenów prywatnych, a nawet na takie nie wjeżdżam jeżeli wiem, że to prywatne. Nie ryję też dróg, bo uważam że to skurwysyństwo.
Ale jeden fajnie napisał:
80% komentujących to ostre zjeby, nie da się każdemu do łba wbić. Napiszę krótko. Jeśli chłopaki przejeżdżali sobie drogą gminną nie robiąc szkód i nie naprzykrzając się mieszkańcom tej miejscowości to ok, zachowanie pojebane ale szczerzę wątpię w taki tok wydarzeń. Jeśli natomiast naprzykrzają się ludziom, robią straty w uprawach, niszczą drogi i hałasują to co tu się dziwić? Fajnie by było jak bym ja tak swoim crossem wpadł Wam na działki i porozpierdalał co nieco? Użyjcie mózgu pajace, nikt nie czeka przed wioską z kijem w łapie bez przyczyny, już dobrze wiedział że jadą i widocznie miał powód do takiego zachowania. Jasne, mało jest miejsc do jazdy zwłaszcza na crossach, mówicie że Ci mieszkańcy są niecywilizowani a jaki jest poziom tych typów? Normalnie to bierze się moto na busa albo przyczepkę i jedzie na jakiś poligon, żwirownie, tor albo jakiś las oczywiście nie prywatny a nie lata wieczorem po wioskach unikając policji i robiąc gnój... Żenada, redneckiem jesteście Wy a nie Ci mieszkańcy.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2015-07-23, 12:06
przyłożyć oszołomowi w czerwonym i motocyklistom i spokój.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2015-07-23, 15:00 1
Też bym nie chciał , żeby mi jakieś głąby hałasowały koło domu.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie