18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Taka różnica
T3RMINATOR • 2024-04-18, 08:31
Tak mnie robawiło że macie.



Jak się nie podoba to spalcie to na stosie.

2024-04-18, 08:38
Stare ale jare

2024-04-18, 08:50
Po 10 shotach to ja dopiero zaczynam się zbierać na imprezę. Ćwiarteczka to na rozgrzewkę...

2024-04-18, 09:05
nowynick napisał/a:

Po 10 shotach to ja dopiero zaczynam się zbierać na imprezę. Ćwiarteczka to na rozgrzewkę...



A jakby to były shoty po 100ml

2024-04-18, 09:37
Serio... To było śmieszne przed floydem. Teraz zdaje się, że już tak normalnie nie jest i memy tego typu śmieszą ludzi nie aktualizujących sobie sytuacji.... Popraw jeśli się mylę.

2024-04-18, 09:43
sothis napisał/a:

To było śmieszne przed floydem.



Nie, to nie było śmieszne. To było zabawne.
Nadal jest, jeśli ktoś nie jest idiotą i nie odrzuca nagle żartów, tylko dlatego, że jakiś przestępca, który usiłował wprowadzać do obrotu fałszywe pieniądze, nie żyje.
Czasem w dowc**ach potrzebna jest logika, ale najczęściej stereotypy.



sothis napisał/a:

Popraw jeśli się mylę.



Proszę.

2024-04-18, 09:44
to znaczy ze co ? czarny jest lepszy bo nie pije ?

2024-04-18, 10:50
psyhepl napisał/a:

to znaczy ze co ? czarny jest lepszy bo nie pije ?



Na lekcji biologii nauczycielka przeprowadza eksperyment.
Ma trzy dżdżownice.
Pierwszą wkłada do wódki czeka... robal zdechł.
Drugą wkłada do papierosa czeka...robal zdechł.
Trzecią zaś wkłada do wody czeka...robal żyje i pani pyta Jasia:
- Jasiu jaki z tego wniosek?
- Kto pije i pali ten nie ma robali.

2024-04-18, 10:59
SkoPio1 napisał/a:

Nie, to nie było śmieszne. To było zabawne.
Nadal jest, jeśli ktoś nie jest idiotą i nie odrzuca nagle żartów, tylko dlatego, że jakiś przestępca, który usiłował wprowadzać do obrotu fałszywe pieniądze, nie żyje.
Czasem w dowc**ach potrzebna jest logika, ale najczęściej stereotypy.
Proszę.



Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i odniosłeś się do swojego wyobrażenia a nie sensu tego, co napisałem.
Co do zabawne/śmieszne... Bralczyk mógłby przyznać Ci rację, choć nie jestem pewien czy w pełni.

2024-04-18, 11:45
Wrzuta od biedy ujdzie, beka z murzynów zawsze na propsie. Natomiast co do 10 shotów (rozumiem, że cieniasy 250ml jak na załączonej focie), to chyba 50 kilogramowy chińczyk by tylko po tym zgonował...
W lany poniedziałek ze śwagrem wyj***liśmy 0,7 we dwóch, to ledwo co humor sie nam poprawił, a ważę 76 kilo. Wieczorem z nudów do piwnicy poćwiczyć poszedłem, to rekord na podciąganie piznął żem. 30 kilo obciążenia na 5 powtórzeń.
Wóda to STOCK. Polecam, zero kaca wchodzi jak kompot.

2024-04-18, 12:55
sothis napisał/a:

Serio... To było śmieszne przed floydem. Teraz zdaje się, że już tak normalnie nie jest i memy tego typu śmieszą ludzi nie aktualizujących sobie sytuacji.... Popraw jeśli się mylę.



Może nie zauważyłeś na jakiej stronie się znajdujesz - my tu mamy głęboko gdzieś polityczną poprawność czy inne wymysły "nowoczesnego" świata.

2024-04-18, 14:02
Baronessa napisał/a:

Wrzuta od biedy ujdzie, beka z murzynów zawsze na propsie. Natomiast co do 10 shotów (rozumiem, że cieniasy 250ml jak na załączonej focie), to chyba 50 kilogramowy chińczyk by tylko po tym zgonował...
W lany poniedziałek ze śwagrem wyj***liśmy 0,7 we dwóch, to ledwo co humor sie nam poprawił, a ważę 76 kilo. Wieczorem z nudów do piwnicy poćwiczyć poszedłem, to rekord na podciąganie piznął żem. 30 kilo obciążenia na 5 powtórzeń.
Wóda to STOCK. Polecam, zero kaca wchodzi jak kompot.



Te shoty to taka gra słowna. Biały po 10 shotach czyli po kieliszkach alkoholu, a czarny po 10 shotach czytaj po strzałach z broni palnej.

2024-04-18, 14:09
JanXXIV napisał/a:

Może nie zauważyłeś na jakiej stronie się znajdujesz - my tu mamy głęboko gdzieś polityczną poprawność czy inne wymysły "nowoczesnego" świata.



I czytanie ze zrozumieniem najwyraźniej też.

Chodziło mi o to, że mem się zdezaktualizowal bo odj***nie murzyna przez policję w USA budzi tyle kontrowersji obecnie, że niestety pewnie trzebaby zamienić w memie miejscami czarnego i białego...

2024-04-18, 15:32
Biały ma kaca, a czarny nie może oddychać....

2024-04-18, 19:28
Ale gówno ja pie**ole

Co to za wstawki!

To cię rozbawiło? Ja pie**ole co za typ

Przecież to ani śmieszne tylko dno jakieś bez sensu pustka nie zero
Te piwa masz od swoich