18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Taka sytuacja na poddaszu
ZieleTDH • 2019-04-05, 22:29
Dzień dobry. Dziś z okazji ładniej pogody wybrałem się na działkę. Na poddaszu taka oto sytuacja. Teraz pytanie do Was. Co to jest za zwierz? Przyczyna i czas zgonu? CSI Sadistic


Więcej:
ukryta treść











Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-06, 9:55
No niby czaszka podobna do kociej ale patrzcie na zębiska. Kot takich grubych kłów nie ma. Łapy też się nie zgadzają. Gdyby pojadł trutki to by się nie wpierdalał między deski, bardzo możliwe że zaklinowanie między deskami była przyczyną śmierci. Kot by tak nie zjebał, kot domowy się przeciśnie przez szparę nawet trochę węższą od cipy Marty Linkiewicz.

Nie mam jebaniutkiego pojęcia co to jest, choć jeśli działka jest niedaleko lasu to obstawiałbym rysia .
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2019-04-06, 10:00
ogólnie wioska nie mała DZIERLIN. Ale raczej dużo pola za oknem i strumyk. Może faktycznie kotek zjadł myszkę, która wcześniej zjadła trutkę która podsypałem. mam dwa psy i trutkę sypie w ciasnych miejscach co by pieseł nie zjadł
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-06, 10:05 7
up rysiek to moze byl twoim przodkiem /kurwa rys ja pierdole dobrze ze nie łos
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-04-06, 10:13 2
To Guziec. Taka świnia z Afryki
Zgłoś
Avatar
xaero18 2019-04-06, 10:26 2
Obstawialby tunczyka
Zgłoś
Avatar
LabiaBiter 2019-04-06, 10:40 2
To jest raczej kot, który spierdalając przed czymś co chciało go ojebać zaklinował się między deskami. To coś mając go jak na widelcu zaczęło opierdalać na żywca od dupy-strony (dlatego brakuje tylnych części ciała).

Ciekawy okaz.

Pytanie brzmi, co go tak ojebało?
Zgłoś
Avatar
Szpilant 2019-04-06, 10:46
Coś Ty Batmana nie oglądał. Toć to nietoperz

Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2019-04-06, 10:55
LabiaBiter napisał/a:

To jest raczej kot, który spierdalając przed czymś co chciało go ojebać zaklinował się między deskami. To coś mając go jak na widelcu zaczęło opierdalać na żywca od dupy-strony (dlatego brakuje tylnych części ciała).
Ciekawy okaz.
Pytanie brzmi, co go tak ojebało?



no to teraz zaczynam się martwic :/
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-06, 11:01
r061071 napisał/a:

up rysiek to moze byl twoim przodkiem /kurwa rys ja pierdole dobrze ze nie łos



A widzisz. Mój dziadek Ryszard miał na imię. I faktycznie może i tylko może był moim przodkiem bo babcia grzeczną kobietą ponoć nie była

Chciałeś być złośliwy a trafiłeś w punkt cycku

LabiaBiter napisał/a:

To jest raczej kot, który spierdalając przed czymś co chciało go ojebać zaklinował się między deskami. To coś mając go jak na widelcu zaczęło opierdalać na żywca od dupy-strony (dlatego brakuje tylnych części ciała).
Ciekawy okaz.
Pytanie brzmi, co go tak ojebało?



Jak najbardziej sensowna hipoteza. Lis byłby zdolny do ojebania kota. Jeśli to kot. Ale chuj wie czy to kot.
Zgłoś
Avatar
Jaroo85 2019-04-06, 11:06 2
wujekslepy napisał/a:

@up, te oczodoły wydają mi się za duże jak na kota, ale nie jestem ekspertem.




Koty takie mają
Zgłoś
Avatar
maciek1108 2019-04-06, 11:15
Kuna i chuj.........
Zgłoś
Avatar
Pager 2019-04-06, 11:25
Kuna Mać
Zgłoś
Avatar
Aleo 2019-04-06, 11:41 1
Kot. Czas: co najmniej rok. Przyczyna: nie da się precyzyjnie określić bez szczegółowych oględzin

Tak, jestem pato.

Ty na tą działkę raz na 10 lat chodzisz? Tam musiało dobrze jebać jak się rozkładał.
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2019-04-06, 12:29
Aleo napisał/a:

Kot. Czas: co najmniej rok. Przyczyna: nie da się precyzyjnie określić bez szczegółowych oględzin
Tak, jestem pato.
Ty na tą działkę raz na 10 lat chodzisz? Tam musiało dobrze jebać jak się rozkładał.



na licho co tam wchodzę(zimą wcale), bo schodów brak. Stare budownictwo, po dziadku jeszcze. No i okien brak z jednej i drugiej. Przewiew non stop
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2019-04-06, 12:35
to łasica chyba........
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie