18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Taka sytuacja na poddaszu
ZieleTDH • 2019-04-05, 22:29
Dzień dobry. Dziś z okazji ładniej pogody wybrałem się na działkę. Na poddaszu taka oto sytuacja. Teraz pytanie do Was. Co to jest za zwierz? Przyczyna i czas zgonu? CSI Sadistic


Więcej:
ukryta treść











Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-04-06, 13:06 1
To jest kolejne dziecko Waśniewskiej,jezdem ekporpertrem
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2019-04-06, 17:20
Alien wylądował na ziemi i masz teraz to coś zdechło bo mamy zanieczyszczony tlen.
Zgłoś
Avatar
Nanbawwk 2019-04-06, 17:30
Kunolis albo kunofretka
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2019-04-07, 9:47
Aleo napisał/a:

Kot. Czas: co najmniej rok. Przyczyna: nie da się precyzyjnie określić bez szczegółowych oględzin
Tak, jestem pato.
Ty na tą działkę raz na 10 lat chodzisz? Tam musiało dobrze jebać jak się rozkładał.



Niekoniecznie musiało jebać. Swego czasu zauwazyłam pewna ciekawostke - przy odpowiednich warunkach - czyli przede wszystkim - cień i w miarę sucho (w miarę - bo chodzi o rozkład, a nie mumifikacje) no i odpowidnia wentylacja - to trupa nie czuć praktycznie w ogóle - do momentu gdy się go nie ruszy.

Co do przyczyny zgonu - że konał w męczarnaich i stąd otworzony pysk - bzdura. Żuchwa wisi sobie na zawiasach - do jej obsługi służą mięśnie i więzadła - do tego, żeby japa była otwarta wystarczy, że nie zostanie zamknięta po oddechach agonalnych. Część roboty robi grwatitacja, resztę - rozkład, gd tkanki pod wpływem odwodnienia się kurczą
Zgłoś
Avatar
Liton 2019-04-07, 17:23
Ssaki identyfikuje się po wzrorze zębowym. To najpewniej kot.
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-04-09, 19:43
To jakaś polska wersja "Smętarza dla zwierzaków"?
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2019-05-04, 21:16
Pamiętacie jeszcze tą sytuacje z poddasza? Znalazlem na kompie fote, też u mnie na działce. Takiego zwierza z rozwaloną głową miałem. Zrobiłem fote. Czy to może być to samo zwierze co znalazłem szkielet? lata temu to miało miejsce październik 2015

Zgłoś