18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Taka sytuacja
k................0 • 2018-05-28, 12:27
Bielsko Biała. Pedalarz, ale ten pierwszy. No kurwa mać

Zgłoś
Avatar
Hoofner 2018-05-28, 12:30 29
Za to , że przejeżdżał jak święta krowa w miejscu dla pieszych powinien dostać jeszcze w ryj.
Kutas nawet w prawo nie spojrzał.
pedałopizda
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-28, 12:37 80
Co jak co ale to miało sens nawet.
Zobaczcie jak błyskawicznie ta cipa na 2gim rowerze się nauczyła, że na przejściu dla pieszych rower się przeprowadza
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-05-28, 12:40 4
~Velture
Uczy się na błędach innych
Zgłoś
Avatar
ciastek0302 2018-05-28, 20:24 1
Żebym ja trafiał na takich debili, to bym się wzbogacił na odszkodowaniach
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-05-28, 20:36 1
dziękuję POlitykom za stwór przepisów, kiedy debilom wydaje się że mają pierwszeństwo ponieważ są Wyjątkowymi Pedalażami,
więcej kamer i większej ilości debili na drogach

wyczytałem gdzieś, być może na Sadolu że nawet w holandii gdzie rowerów , pedałów jest w chuj
oni nie mają pierwszeństwa na drogach i przejściach
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2018-05-28, 20:39
Piwko dla gościa w Maluszku na końcu
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-28, 20:39
Typowy sadolowy pedalarz.
Zgłoś
Avatar
triball 2018-05-28, 21:53 7
@ciastek0302

Chuja byś zrobił, a nie bogacił się. Dokładnie tak jak na tm filmiku, tylko trochę z większą prędkością, wpierdolił się we mnie na pasach łepek na rowerze, po 5 browarach. Ujebane lusterko, wyjebana głową szyba, wgniecone + podrapane 2 szt. drzwi. Straty na 6 koła, do wyjęcia z własnej kieszeni (lub strata zniżki ubezpieczeniowej do wyboru) od zaraz.

Do tej pory nie zobaczyłem ani złotówki, bo:
1. OC oczywiście chujek nie miał,
2. W ogóle nic nie miał --> nie pracował i mieszkał u rodziców,
3. A na koniec spierdolił do UK i ślad po nim podobno zaginął...

Także ten tego, powodzenia...
Zgłoś
Avatar
Stajan 2018-05-28, 22:02
Moje miasto takie piękne i tak często na głównej.
Zgłoś
Avatar
babubabu89 2018-05-28, 22:18 5
@triball jak jesteś debilem to nie zobaczyłeś. Wzywasz policję (oczywiście trzymasz idiotę by nie spierdolił) i zbierasz całą dokumentację jaką policja zrobi. Idziesz do swojego ubezpieczyciela i dostajesz odszkodowanie z ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego a potem to ubezpieczyciel regresem ściąga ze sprawcy.
Zgłoś
Avatar
d................p 2018-05-28, 22:34
ale to jest przejście dla pieszych nie ma pasa dla rowerów więc winny rowerzysta
Zgłoś
Avatar
triball 2018-05-28, 23:31 3
@babubabu89

No wyobraź sobie, cwany gapo, że do ubezpieczyciela to idziesz, jak wartość straty przekracza ew. utraconą ulgę na ubezpieczeniu AC. Inaczej się to nie opłaca. Ja wiem, że jak się jeździ 10-letnią astrą albo paskiem to trudno to sobie wyobrazić, ale są auta w których AC kosztuje np. 10 000 zł rocznie, a ew. utrata 60% zniżki nie zachęca do kosztania w takim wypadku z ubezpiecznia.

No i była i policja, i sprawa w sądzie, i komornik... i tak chuja z tego wyszło.
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-05-29, 8:39
triball
Trochę waść pierdolisz. Jeśli zgłosisz szkodę, będzie notatka z policji, to chuj cię obchodzi OC sprawcy. Od tego jest UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny). To ich problem, żeby ściągnąć należność od sprawcy, a poszkodowanemu sami wypłacają. Od tego są. Jeśli szkody nie zgłosisz, sprawca zbiegł, to inna sprawa. Problem masz Ty.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-05-29, 20:08 1
edek.bajzel napisał/a:


wyczytałem gdzieś, być może na Sadolu że nawet w holandii gdzie rowerów , pedałów jest w chuj
oni nie mają pierwszeństwa na drogach i przejściach



Staraj się jako źródło informacji stosować wywiad środowiskowy z kimś, kto był w Holandii a nie "newsy" z dupy stosować jako prawdę objawioną.

W Holandii rowerzysta nie ma pierwszeństwa przed samochodem przejeżdzając na skrzyżowaniu przez ścieżkę dla pieszych bez świateł bo w Holandii praktycznie nie ma miejsca gdzie jest ścieżka rowerowa a nie ma świateł albo ronda. Tam jest tak rozwinięta sieć ścieżek rowerowych - na ścieżkach rowerowych są nawet specjalne "mosty" nad drogami! - że można przejechać kilkanaście kilometrów ścieżką i ani razu się nie zatrzymać na światłach a tym bardziej ani razu nie przejeżdzać w sposób "polski" - przez skrzyżowanie bez świateł. I nie ma chyba miejsca gdzie można dojechać samochodem a nie można dojechać rowerem cały czas jadąc ścieżką (i ani razu poboczem drogi) - rzecz nie do pomyślenia w Polsce nawet w dużych miastach a tam tak jest na prownicji!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie