18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Taka tęczokracja
DiceCube • 2014-11-19, 1:10
Sytuacja sprzed paru godzin. Czekam sobie spokojnie na autobus z kumplem, który postanowił dotrzymać mi towarzystwa, a że była piździca to weszliśmy do poczekalni. Mają tam podwieszony telewizorek i akurat leciał jakiś program, chuj wie o czym. Jakiś przyrodniczy.
Traf chciał, że do poczekalni wbił jakiś kolo - na oko: 22-24 lata. Rurki, niebieska koszula z zajebiście długim dekoltem, włosy z jednej strony ujebane, a z drugiej postawione chyba na wazelinę, zaś na potarganej torebce (kurwa mać) miał wpinkę tęczową.. no po prostu, sztandarowy przykład pedała. Siadł sobie na ławce obok i patrzy na ten program (zarzucając nogę na nogę ). Z kumplem siedzimy cicho, na jego twarzy widać było obrzydzenie, które i ja czułem patrząc na pedeka. Po chwili zniewieściuch zauważył, że się na niego gapimy i wypalił podnosząc piskliwie głos:
- O co chodzi? Pierwszy raz na żywo geja widzicie?!
Kumpel na to:
- Jak możesz być dumny z tego, że ktoś cię cweli?
Zgłoś
Avatar
preliator 2014-11-19, 12:50
I co macie jego numer?
Zgłoś
Avatar
konsternacja 2014-11-19, 12:52
Tak wam się spodobał, że z chłopakiem ciągle na niego patrzyliście?
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-19, 14:55
vanarturro napisał/a:

@up kalium

współczuję Tobie, że masz takie zdanie o kobietach. Mam wiele znajomych koleżanek, jak również moja dziewczyna ubierają się tak jak to określiłeś pokazać swoje wdzięki nic nie odkrywając. Nie wiem w jakich kręgach się obracasz, ale u normalnych ludzi "normalne" - czyli właśnie schludne i niepruderyjne ubieranie jest standardem.



No nie wiem jakie to są kręgi. Chodzę ulicami, bywam na dworcach, jeżdżę pociągami i autobusami, robię zakupy w sklepach, czasem coś na szybko zjem w jakiejś knajpie.
Widocznie muszę zmienić kręgi, te nie są zbyt elitarne? Tych co mijam, spotykam - to nie są normalni ludzie? Muszę nad tym pomyśleć. W sumie to zawsze marzyłem by zamieszkać w pałacu wersalskim.
Zgłoś
Avatar
DoctorRzepa 2014-11-19, 15:09 1
To nie był gej tylko zwykły pedał.
Zgłoś