18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tak,duma to podstawa
fryca88 • 2012-09-14, 10:35
"Moja ciocia ma ptaszka jestem z tego dumna"

"Nauczyciel mojej siostrzenicy jest (tfu) gejem,jestem z tego dumna"

Szykuje nam się nowy porządek i nowe definicje starych pojęć,ehhhhh



To rude to Rafalala,jak ktoś nie wie co to,niech poszuka w sieci
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-09-14, 18:14 3
Taka parada to wspaniały pomysł! Zebrać dewiantów razem i poczęstować serią z ckmu Kto oglądał ostatniego Rambo, ten wie ocb.
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2012-09-14, 18:15 1
Nie ma żadnego genu. Co jakiś czas krzyczą, że odkryli, a potem jest malutkim druczkiem sprostowanie, że jednak nie.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-14, 18:23
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Nie ma żadnego genu. Co jakiś czas krzyczą, że odkryli, a potem jest malutkim druczkiem sprostowanie, że jednak nie.



Tak czy inaczej homoseksualizm jest w przyrodzie powszechny i coś tam za niego odpowiada. Zwierzęta nie mają świadomości, a więc to musi mieć podłoże genetyczne.
Zgłoś
Avatar
bizzy 2012-09-14, 18:47 1
:| - nic dodać, nic ująć (ten koleś powinien sobie za to odjąć "ptaszka", jak już robi z siebie cipe) [sic]
Zgłoś
Avatar
l................5 2012-09-14, 18:48 2
Widze ze homofaszyzm wchodzi na wyzszy pulap. No tak bo jak ktos jest z flagi dumny to jest jakims staromodnym zwyrodnialym czcicielem Adolfa, Ale promowanie dewiacji jest juz fajne i akceptowane. Juz wkrotce transparenty 'dymam 2 latke i jestem z tego dumny' 'posuwam nadgnite zwloki bez glowy i jestem z tego dumny' , 'Moja ciocia to delfin i jestem z tego dumna'
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-09-14, 18:50 1
Też mam ptaszka i też jestem z tego w chuj dumny.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-09-14, 18:52 23
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-09-14, 18:59 3
Dasz w dupę dziecku na mieście bo jest niegrzeczne to mogą Ci je zabrać pod zarzutem znęcania się i nie zapewniania dziecku odpowiedniego wychowania. A TO ma być dobre wychowanie? Świat idzie na dno. Chociaż nie, już jest na dnie i kopie głębiej...
Zgłoś
Avatar
Head93 2012-09-14, 19:07
Wiecie co, może skazuję się na lincz tym komentarzem(tak, zauważyłem, że prawie wszystkie są podobne) ale tak naprawdę to nie mam nic do homoseksualistów (zniewieściałe pedałki to inna sprawa), którzy się z tym nie afiszują (i nie zakładają rodziny - nie dla psa kiełbasa!). Niech sobie w domu kutacha w co chcą wkładają, wyjebane!
Uważam że takie demonstracje i tęczowe pielgrzymki oraz osoby biorące w nich udział powinny być tępione.

Chuj tam! Żeby chociaż na każdą heteroseksualną demonstrację przypadała jedna kolorowa to i tak byłoby cicho!
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-09-14, 19:07 1
Niech robią co chcą, ale niech wypierdalają od dzieci.
Zgłoś
Avatar
kaszanka90 2012-09-14, 19:08 1
Ja pierdole... co z tego dziecka będzie jak w tatkim gronie się będzie wychowywać. Prawa rodzicielskie odebrać wszystkim ciotopedałom
Zgłoś
Avatar
p................2 2012-09-14, 19:09 4
Cytat:

Dasz w dupę dziecku na mieście bo jest niegrzeczne to mogą Ci je zabrać pod zarzutem znęcania się i nie zapewniania dziecku odpowiedniego wychowania. A TO ma być dobre wychowanie? Świat idzie na dno. Chociaż nie, już jest na dnie i kopie głębiej...



Publiczne gwałcenie analne dziecka nie jest raczej odpowiednią metodą wychowawczą...
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-09-14, 19:11 2
Jestem nietolerancyjny i jestem z tego dumny!
Jestem biały i jestem z tego dumny!
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!
Mam konto na sadistic.pl i jestem z tego dumny!
Zgłoś
Avatar
vniveri25 2012-09-14, 19:11 2
Tolerancja oznacza ,że toleruje a nie akceptuje... a co do tego dziecka, które jeszcze w ogóle nie ogarnia tematu a jest mu coś wmawiane, za to powinni nabijać na pal.
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-09-14, 19:13 1
pinkie222 napisał/a:



Publiczne gwałcenie analne dziecka nie jest raczej odpowiednią metodą wychowawczą...



Głodnemu chleb na myśli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie