18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tak,duma to podstawa
fryca88 • 2012-09-14, 10:35
"Moja ciocia ma ptaszka jestem z tego dumna"

"Nauczyciel mojej siostrzenicy jest (tfu) gejem,jestem z tego dumna"

Szykuje nam się nowy porządek i nowe definicje starych pojęć,ehhhhh



To rude to Rafalala,jak ktoś nie wie co to,niech poszuka w sieci
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-09-14, 11:44 26
Degeneraci i zboczeńce... Tfu !
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-09-14, 12:26 2
nie wiem co to powod do dumy, cóż rodziny się nie wybiera a orientacja raczej nie wpływa na poziom nauczania matematyki czy fizyki... więc o co kaman?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-09-14, 12:30 90
Ja się pytam - gdzie jest ZOMO kiedy ich potrzeba?
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-09-14, 12:33 43
To jest zaraza i należy trzymać ich w warunkach hermetycznych, żal mi tej dziewczynki bo w szkole będzie miała przejebane po całości
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-09-14, 13:39 34
taa, jak chcą niech się pierdolą w odbyty, niech tylko nie manifestują tego na ulicy no i na pewno niech nie mieszają w to dzieci.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-14, 13:44 3
jak bym był prezydentem to bym ich do cyrku wpierdolił i kazał ludziom do nich strzelać.
Zgłoś
Avatar
M................e 2012-09-14, 14:26 22
jak do chuja pana można być DUMNYM z czegoś takiego? "mam brązowe oczy, jestem z tego dumny"

nie jestem homofobem, ale to już mnie zaczyna wkurwiać; robią z siebie publicznie idiotów, afiszują się z tym w obrzydliwy wręcz sposób (dla jasności - tak samo obrzydliwe byłoby to w wykonaniu hetero), są DUMNI i, jak się domyślam, liczą na to, że inni będą ich podziwiać i zazdrościć.

tak tak, oby tak dalej, idealny sposób na walkę o tolerancję.
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2012-09-14, 14:35 3
Kurde ja też mam fiuta i jakos nikt nie jest ze mnie dumny ;/
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-09-14, 14:42 9
a mi wcale nie szkoda tej dziewczynki, jak jest taka dumna to zobaczymy czy spodoba jej się gnojenie w szkole
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-09-14, 15:16 1
To raczej zasługa prania muzgu przez to coś z prawej. Ona jeszcze o tym nie myśli ale życie ją za to rozliczy
Zgłoś
Avatar
K................o 2012-09-14, 15:18
Nie mam nic do ludzi z inną orientacją, niech sobie robią co chcą, ale wnerwiają mnie ich idiotyczne parady oraz obnoszenie się z tym, jakby byli jacyś specjalni.
Zgłoś
Avatar
Kluska 2012-09-14, 16:49 6
rozmawiałem ostatnio, ze znajomym homoseksualistą (samochód w leasingu, mieszkanie na mieście, fajna fucha etc, do których nawiązuję aby określić jego stan materialny) i sam stwierdził, że (i tu jego słowa, jeśli ktoś nie miał w szkole j.polskiego i nie wie co oznacza cytat)
"najczęściej pedały są osobami pełnymi zazdrości przed homoseksualistami, przez co, cały >szał< wokół własnej osoby, nie podniecają ciuchami, samochodami, zajebiście urządzonymi mieszkaniami czy partnerami niczym ikony z vogue - ponieważ są biednym plebsem pragnącym rozgłosu i skupienia uwagi na własnej osobie - więc prowokują w tańszy i bardziej bezczelny sposób. kiedy widzisz faceta przyjmującego kutasy niczym chleb powszedni, ale mimo wszystko nie wiesz, czy to sztuka czy twórczość dody, wtedy wiesz, że to pedał- a nie homoseksualista"

podobnie wyrażał się o lesbijkach, które potrzebują usłyszeć od każdego - w tym osób absolutnie nie zainteresowanych - że jej związek jest super, każdy zazdrości, dopiero teraz prowadzi prawdziwe życie.

(tego typu akcje jak parady i happeningi z tanimi rajstopami i bezczelnymi fałszywymi perukami) to jedynie szopka kompleksów. tym ludziom są potrzebni psycholodzy, którzy wyleczą ich fobie i zakompleksienia.

(sprostowanie dla osób z problemami z czytaniem tekstów pisanych po polskiemu, lub obdarzonych niezwykle popularną chorobą - czytaniem selektywnym)
słowa te nie dotyczą zwykłego homoseksualisty, który szczęśliwie z partnerem żyje jak każdy inny, czy zwykłej lesbijki, która woli spędzać czas z kobietą swojego życia zamiast wojować z światem o lepsze jutro dla lesbijek.

Preferencje seksualne są moim zdaniem sprawą personalną, ważne, żeby nie krzywdzić innych ludzi (trochę to brzmi lewicowo... sic...)
podejrzewam, że homoseksualiści czują się nieswojo gdy słyszą zaproszenia do prokreacji ze strony grupy absolutnie nie docelowej.
więc każdy homo, który przekracza granicę "nie chcę wiedzieć ORAZ nie jestem zainteresowany" powinien pogodzić się z perspektywą szybkiego wpierdolu ostrzegawczego.
Zgłoś
Avatar
JcS 2012-09-14, 17:03 4
Jak śpiewało Blue Cafe:
do pieca, pieca
do pieca, pieca
do pieca będą szli
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-14, 18:04 8
"Moja ciocia ma ptaszka jestem z tego dumna"

Jak ma ptaszka to nie jest ciocią, tylko pieprzoną ciotą, której się w dupie poprzewracało.

"Nauczyciel mojej siostrzenicy jest gejem,jestem z tego dumna"

Ona jest dumna, że nauczyciel jej siostrzenicy rucha jakiegoś faceta w owłosione dupsko

Bycie gejem to nie powód do wstydu (bo preferencje ustala jakiś tam gen i nie jest to decyzja świadoma) ALE TEŻ NIE DO DUMY.

To tak jakby bycie "pedałem" było lepsze od bycia hetero...
Przez ten szalony pęd za równouprawnieniem wszystkich mniejszości może dojść do przechyłu w drugą stronę, i w przyszłości heteroseksualni faceci będą bici na ulicach, bo okazali swojej partnerce czułość i trzymali ją za rękę...

Szanujmy innych ale nie pierdolmy głupot, że coś jest lepsze od czegoś innego (gdy nie jest).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie