18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Taki kopniaczek
Cyjanek • 2020-03-04, 11:14
Ryj będzie jak ziemniaczek...

ukryta treść
O taki

Jeśli zdjęcie jest niewidoczne, to coś jest spierdolone
Zgłoś
Avatar
niefrasobliwamariola 2020-03-04, 11:27
Racja jak ziemniaczek i też bez ząbków - pięknota
Zgłoś
Avatar
camson 2020-03-04, 11:59 1
Nic nie będzie. Po prostu dobrze na szczenę trafił, bo sam strzał nawet nie był jakiś specjalnie silny.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2020-03-04, 14:59
camson napisał/a:

Nic nie będzie. Po prostu dobrze na szczenę trafił, bo sam strzał nawet nie był jakiś specjalnie silny.



Dokładnie, niekoniecznie musiało dojść do dużego uszkodzenia, taki cios na szczękę, która jest mocno unerwiona powoduje często wyłączenie. Receptory nie radzą sobie z obciążeniem. Dojście do siebie zajmuje więcej czasu więc zwykle kończy walkę. Kiedyś na sparingu dostałem takim ciosem i położyłem się na linach, gdyby nie one to raczej bym padł bo nie miałem panowania nad ciałem.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-03-04, 16:51 2
jak widac oplacaly sie lekcje tanca... Rock'n Roll jak sie patrzy

Policeman napisał/a:

Dokładnie, niekoniecznie musiało dojść do dużego uszkodzenia, taki cios na szczękę, która jest mocno unerwiona powoduje często wyłączenie. Receptory nie radzą sobie z obciążeniem. Dojście do siebie zajmuje więcej czasu więc zwykle kończy walkę. Kiedyś na sparingu dostałem takim ciosem i położyłem się na linach, gdyby nie one to raczej bym padł bo nie miałem panowania nad ciałem.



Gowno prawda, trenowales combat a nie wiesz na czym polega "biologia" takich sportow. W sportach walki sa 3 rodzaje bitych "polozeń" przeciwnika. PIerwszy "knockdown" bity na zuchwe narusza błędnik, nasz maly zyroskop nakurwia przez ulamek sekundy jak szalony co skutkuje jak na filmie wylaczeniem czynnosci motorycznych. Oponent pozostaje przytomny ale nie panuje nad cialem...jak by lecial w powietrzu, albo jezeli cios byl na tyle silny wciaz przytomny sztywnieje w ostatniej pozycji jaka mozg wyslal ukladem nerwowym w celu obronnym. Drugi przyklad "Knockout" powodowany naglym mocnym odbiciem sie mozgu od scianek czaski sutkujac jego urazem. No i numer 3, najbardziej niebezpieczny bity na skroń gdzie znajduje sie najwiecej zakonczen nerwowych. Tak bity cios zwyczajnie przeciąża nasz uklad nerwowy powodujac jego bolesny i bardzo niebezpieczny restart.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-03-04, 17:58 2
no i chuj no i cześć. Kop na ryj ma 50 piw, a przepuść jelonka ponad 100. Szkoda strzępić ryja.
Zgłoś
Avatar
camson 2020-03-05, 15:29 1
Recydywista napisał/a:

jak widac oplacaly sie lekcje tanca... Rock'n Roll jak sie patrzy
Gowno prawda, trenowales combat a nie wiesz na czym polega "biologia" takich sportow. W sportach walki sa 3 rodzaje bitych "polozeń" przeciwnika. PIerwszy "knockdown" bity na zuchwe narusza błędnik, nasz maly zyroskop nak***ia przez ulamek sekundy jak szalony co skutkuje jak na filmie wylaczeniem czynnosci motorycznych. Oponent pozostaje przytomny ale nie panuje nad cialem...jak by lecial w powietrzu, albo jezeli cios byl na tyle silny wciaz przytomny sztywnieje w ostatniej pozycji jaka mozg wyslal ukladem nerwowym w celu obronnym. Drugi przyklad "Knockout" powodowany naglym mocnym odbiciem sie mozgu od scianek czaski sutkujac jego urazem. No i numer 3, najbardziej niebezpieczny bity na skroń gdzie znajduje sie najwiecej zakonczen nerwowych. Tak bity cios zwyczajnie przeciąża nasz uklad nerwowy powodujac jego bolesny i bardzo niebezpieczny restart.


Wszystko prawda co napisałeś, ale wracamy do punktu wyjścia. Wcale nie trzeba jakoś specjalnie mocno tych miejsc naruszyć, żeby odcięcie nastąpiło patrz np. film z wyłączeniem gościa cebulą...
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-03-05, 21:35
camson napisał/a:

Wszystko prawda co napisałeś, ale wracamy do punktu wyjścia. Wcale nie trzeba jakoś specjalnie mocno tych miejsc naruszyć, żeby odcięcie nastąpiło patrz np. film z wyłączeniem gościa cebulą...



prawda
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2020-03-06, 15:49
Gdzieś kiedyś słyszałem,że nokaut bierze się ponoć z tego,że w krwi w mózgu zostaje wstrząśnięty fosfor,ale ja tam chuja wiem.faktycznie to rożne się akcje dzieją,bo nie którzy po bombie chcą wstać,ale nie mogą,a inni śpią jak dzieci.
Zgłoś