18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
NataliaW 2020-06-30, 21:37 3
Tu chyba nikt nie wie co on powiedział, ale większość osób udaje madrych, że niby jednak wie
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-06-30, 21:41 15
boo napisał/a:

Ktos przetlumaczy?



Noside napisał/a:

Wolne tłumaczenie: Jan z Czarnolasu



Zapytał go skąd pochodzi. A on powiedział, że ze Szwarcwaldu. Czyli z Czarnego Lasu.
Zgłoś
Avatar
boo 2020-06-30, 22:33 6
żmij napisał/a:

Zapytał go skąd pochodzi. A on powiedział, że ze Szwarcwaldu. Czyli z Czarnego Lasu.


Wielkie dzieki
Zgłoś
Avatar
wszystkomoge 2020-06-30, 22:36 1
Jak wygra Trzaskoś to będziemy mieli wielu takich murzynków u nas w kraju:)
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-06-30, 22:37 2
boo napisał/a:

Wielkie dzieki



Nie za ma co
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-07-01, 12:03
boo napisał/a:

Niedojebana byla twoja matka. Wysrala pozniej takiego niedojeba jak ty. To juz kurwa pytania zadac nie mozna zeby jakis cwel sie nie przyjebal? Nie kazdy sie uczyl niemieckiego



Sądząc po tekście twoja matka zahaczyłeś gimnazjum, czyli niemiecki pewnie był....pozostaje niedojebanie
Zgłoś
Avatar
Korek2812 2020-07-01, 12:28 3
boo napisał/a:

Ktos przetlumaczy?



-Woher kommst du?
- Ich komme aus Schwarzwald

--Skąd pochodzisz?
-Z Czarnego Lasu

Schwarzwald =pasmo Górskie w Niemczech, zlepek wyrazów Schwarz - czarny i Wald - las
Zgłoś
Avatar
boo 2020-07-01, 17:55 1
PhantomMask napisał/a:

Sądząc po tekście twoja matka zahaczyłeś gimnazjum, czyli niemiecki pewnie był....pozostaje niedojebanie



Sadzac po twoim niedojebaniu, twoja matka byla rzeczywiscie niedojebana. Nie wiem co to gimnazjum. Jestem rocznik 83 a w szkole mialem wybor jakiego jezyka chce sie uczyc debilu.

Korek2812 napisał/a:

-Woher kommst du?
- Ich komme aus Schwarzwald
--Skąd pochodzisz?
-Z Czarnego Lasu
Schwarzwald =pasmo Górskie w Niemczech, zlepek wyrazów Schwarz - czarny i Wald - las



Wielkie dzieki
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-07-01, 19:58
~DMT napisał/a:

Badenia-Wirtembergia (Baden-Württemberg)
Wbijajcie śmiało, Polaków szanują, murzynów i turków trzymają na smyczy... Potwierdzone info.



Ostatnio byłem w Berlinie, w dzielnicy Stary Spandau i poszedłem sobie na kebab. W środku sporo ludzi, w ogródku piwnym też i sobie usiadłem właśnie na dworze. Po kilku minutach przychodzi starszy gościu z obsługi, z wyglądu raczej pochodzenia bliskowschodniego i powiedział, że ma dla mnie inny stolik i żebym się przesiadł bo obok mnie siedzą mieszkańcy taboru i on nie chce żeby w jego restauracji coś komuś zginęło.
Zgłoś