18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
novez1 2024-01-09, 22:11
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze spierdolenie bezstresowe



Rozumiem, że Ty byś chciał, żeby Cię ktoś takim kablem napierdalał? XD
Zgłoś
Avatar
ksero 2024-01-09, 22:40
iggiamakim napisał/a:

Dostałem taki sam wpierdol od ojca ponad 30 lat temu i wyszło mi to na dobre. Jak widzę dzisiejsze spierdoliny łażące po ulicach, to myślę, że niektórym taki właśnie wpierdol wychowawczy się należy. Rusz dzisiaj gówniarza, to Cię milicją, albo telefonem zaufania postraszy!!!! Urwał jego nać!!!! ...do czego to doszło!!!



Dokładnie tak ile razy się podobnie dostawalo wpierdol w ten sposób od ojca kablem czy kijem od miotly, wszyscy wyroslismy na ludzi i potrafimy sobie dać w życiu rade, dzisiaj chowamy ułomnych, ale z drugiej strony, nie potrafie tak wpierdolic swoim dzieciom, wiedząc co ja wtedy przeżywałem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-09, 23:00 2
Ja tak dostawałem co dzień i jestem normalny i wyszłomito na dobre i nikt nie wmówi mi że to jest coś nietak bo nierozumiem oco wam chodzi przecież to wychowanie tylko normalne ale to trzeba przeżyć bo nikt mi nie powie że było inaczej bo nie było więc stulić mordy bo sami wiecie co wam kurwa zrobię dojadę jak kurwa zobaczycie sami co to znaczy dobre wychowanie i te względy bo nikt kurwa nie będzie mi mówił co mam robić bo kurwa ja teraz muwie i zamknąć mordy kurwa.
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-01-10, 0:26
uczcie się nowocześni rodzice jak się dziecko wychowuje
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-01-10, 0:27
Niejednemu osadnikowi przydałaby się taka lekcja.
Bezstresowe wychowanie teraz z nich wychodzi jak strzelają do palestyńskich farmerów żeby przejąć ich ziemię.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-10, 4:12
Kto słusznie nie obskoczył od starych wpierdolu niech pierwszy rzuci kamieniem.
Z perspektywy czasu trzeba przyznać rodzicom rację
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-01-10, 6:15
Pewnie staremu kozę wyruchał XD
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-01-10, 7:01 1
Każde dziecko co najmniej raz w życiu powinna dostać taki wpierdol żeby nauczyło się do rozsądku logicznego myślenia dyscypliny szacunku i nie było spierdolone jak te dzisiejsze dałniaki
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-01-10, 12:09
Jedyny raz w życiu, 40 lat temu, ogarnąłem podobny wpierdol od matki za zayebanie zegarka sąsiadowi. Pamiętam to do dzisiaj. Teraz nawet jak mi kasjerka wyda za dużo w sklepie to jej oddaje bo od tego czasu nigdy nie wyciągnąłem ręki po cudzą rzecz.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-01-10, 12:28
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze spierdolenie bezstresowe



Chuja nie wychowanie, wyrośnie zjeb który będzie potem bił słabszych, kara to jest szlaban jak w dorosłym życiu więzienie a nagroda jak wypłata za pracę nie dość że uczysz dziecka zasad panujących w dorosłym życiu to jeszcze dzieciak będzie chętniej się uczył sprzątał żeby dostać nagrodę np w formie słodyczy czy kieszonkowego i wyrobi sobie dobre nawyki. Ja po dupie pasem dostawałem od dorosłych i jedynie co z tego wyniosłem to problemy psychiczne i wyżywanie się na innych
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-01-10, 13:04 1
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze spierdolenie bezstresowe



Jeżeli jako rodzic sięgasz po przemoc w stronę dziecka, to się musisz solidnie zastanowić czy nadajesz się w ogóle na rodzica? Jako rodzic, sam też zwaliłeś sprawę, bo nie potrafiłeś przypilnować dziecka od uniknięcia jakich kolwiek konsekwencji. Co doprowadziło Cie do użycia przemocy w stronę własnego dziecka. Żałosne

iggiamakim napisał/a:

Dostałem taki sam wpierdol od ojca ponad 30 lat temu i wyszło mi to na dobre. Jak widzę dzisiejsze spierdoliny łażące po ulicach, to myślę, że niektórym taki właśnie wpierdol wychowawczy się należy. Rusz dzisiaj gówniarza, to Cię milicją, albo telefonem zaufania postraszy!!!! Urwał jego nać!!!! ...do czego to doszło!!!



Nie zastanawiałeś się, że być może to przez to "stresowe" wychowanie, Twoje własne dziecko doprowadziło się do takiego stanu? Przemoc rodzi większą przemoc, i sami do tego doprowadzicie. Jeżeli jako własny rodzic nie potrafisz doprowadzić własnego dziecka do porządku, no to ja się zastanawiam na co Ci było dziecko?
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-01-10, 14:54
A gdzie kabel od żelazka, czy tam prodidża?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2024-01-10, 19:01 1
Dlaczego na sadolu tylu bezstresowców ma prawo do zakładania kont?
Jak wam tak szkoda uczyć dziecka kultury i grzeczności w postaci wpierdolu, to zalecam usunąć konta.
To pewnie wy wrzucacie te pedalskie materiały i skaleczone paluszki, co doprowadziło tę stronę do całkowitego spierdolenia tematycznego.
Zgłoś
Avatar
heartagram 2024-01-12, 11:43
szkoda ze chuja nie zgwalcil najpierw
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-01-12, 14:19 1
ActAnonymous napisał/a:

Jeżeli jako rodzic sięgasz po przemoc w stronę dziecka, to się musisz solidnie zastanowić czy nadajesz się w ogóle na rodzica? Jako rodzic, sam też zwaliłeś sprawę, bo nie potrafiłeś przypilnować dziecka od uniknięcia jakich kolwiek konsekwencji. Co doprowadziło Cie do użycia przemocy w stronę własnego dziecka. Żałosne
Nie zastanawiałeś się, że być może to przez to "stresowe" wychowanie, Twoje własne dziecko doprowadziło się do takiego stanu? Przemoc rodzi większą przemoc, i sami do tego doprowadzicie. Jeżeli jako własny rodzic nie potrafisz doprowadzić własnego dziecka do porządku, no to ja się zastanawiam na co Ci było dziecko?



Pierdol pierdol ja nie słucham
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie