18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
takie jest życie
ahmatw • 2013-06-07, 23:17
Jedenastu polskich chłopów pojechało na zarobek do Mołdawii, żeby uzbierać trochę grosza na zimnioki. Mając zimnioki mieliby co jeść za rok w Brazylii, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata.

Dotarli do Kiszyniowa, strzelili kilka goli, ładnie rozegrali piłkę i ucieszyli przyjezdnych kibiców. Ale tak naprawdę nie ma zwycięstwa, nie ma ładnych akcji, kibice się nie cieszą. To wszystko były halucynacje z nieumiejętności gry w piłkę. Jest tylko remis, smutek, a wszystkiemu czujnym okiem przygląda się politbiuro FIFA. Nie będzie awansu. Ich trud skończony.

Takie jest życie.

jak było to wiecie co z nim zrobić.
Zgłoś
Avatar
odwet 2013-06-07, 23:39 43
Wyczuwam aluzję do dzisiejszego meczu......... ale nie to tylko halucynacje z niedożywienia...
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-06-08, 0:03
@up Jak dla mnie to ten mecz to była czysta patologia. Mołdawiacy grali na takiej wyjebce w I połowie ze ja pierdole, mimo wszystko bramę walnęli. Do tego ten ich trolling - kurwa mistrzostwo. Do ostatniej minuty miałem nadzieje że do kurwią naszym jeszcze jednego gola..
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-06-08, 1:10
deja vu... mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor, szanse matematyczne
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-06-08, 6:36
Proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tymi "halunami z niedożywienia" bo nie jestem w temacie, a od jakiegoś czasu się ludzie tym jarają...
Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-06-08, 6:39
strzelic Mołdawi gola to jak wygrać z ciapatym na wózku w biegu przez płotki...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-08, 6:52 15
@Kuriki - sprawdź sobie "kawały o Łotyszach" w google, niedawno one się spopularyzowały i w tym momencie są hitem internetu. A za kilka tygodni ludziom się znudzi, kawały staną się niepopularne, ludzie o nich zapomną i ich trud będzie śkończony
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-06-08, 7:11
bloodwar,
A, o to chodzi. Dzięki
Zgłoś
Avatar
contracts 2013-06-08, 8:06
Jebał ja to
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-08, 8:16
skąd w ogóle wziął się ten szał na te kawały o Łotyszach? Łotwa to piękny kraj...
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-06-08, 8:51
Jeszcze nic straconego, możemy zremisować na Wembley!
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-06-08, 9:40 5
@LxDead
Też kibicowałem Mołdawii. Sędzia ich oszukał. W pierwszej połowie powinno być 3:1 (2 karne) i to byłby właściwy obraz umiejętności polskiej reprezentacji. To banda frajerów bez kondycji i pomysłu na grę. Mecz im się ułożył tak, że lepiej nie mógł, a mimo wszystko spierdolili sprawę. Bo sił starczyło na 30 minut.
Zgłoś
Avatar
Mavver57 2013-06-08, 9:43 1
Jak widzę ziemnioki, halucynacje i trudy to już nie czytam dalej
Zgłoś
Avatar
S................a 2013-06-08, 10:05 2
@up
twój trud skończony.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-08, 10:08
ja pierdole, jeden idiota coś napisze i każdy bezmyślnie powtarza, kurwa minie tydzień i się wam znudzą te halucynacje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie