18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W naszym kraju absurd goni absurd,a w dalszym ciągu służby mundurowe są nietykalne

Cytat:

Wieziony do aresztu 23-latek postrzelił się śmiertelnie w radiowozie z broni należącej do konwojującego go funkcjonariusza. Mazowiecka policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności incydentu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem. 23-latek, odbywający karę ośmiu miesięcy pozbawienia wolności, nie powrócił do aresztu z miejsca zatrudnienia na zewnątrz – poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Alicja Śledziona.

W poniedziałek późnym wieczorem policjanci z Lipska (Mazowieckie) zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania; nałożyli mu na ręce kajdanki i umieścili go w radiowozie. W trakcie konwojowania jeden z funkcjonariuszy usiadł obok 23-latka, drugi prowadził auto. – Nagle, podczas jazdy, na zakręcie drogi, zatrzymany przechylając się w stronę funkcjonariusza zdołał wyciągnąć z kabury jego broń służbową i postrzelił się – powiedziała rzeczniczka. Mężczyzna postrzelił się w plecy, bo – jak tłumaczy Śledziona – miał ręce skute właśnie za plecami.

Policjanci udzielili rannemu pierwszej pomocy. Po przewiezieniu do szpitala, pomimo operacji, 23-latek zmarł. Policja prowadzi wewnętrzne postępowanie wyjaśniające. Sprawę bada też prokuratura.



link
Zgłoś
Avatar
Avekozka 2014-05-07, 17:09
Najlepiej niech policja, nie nosi broni, nie może nic i będzie spokój, tępe dresy i gimbaza będą się wyżywały na słabszych w proporcjach 1 do 10 i krzyczeć HWDP jak im ktoś przeszkodzi. Odjebali typa to odjebali bywa był zwykłym śmieciem co za darmo za kratki nie trafił pewnie zwykły patol co ojebie Cię z ostatniego grosza.
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-05-07, 17:46 3
Rozpierdalają mnie ludzie tu którzy w każdym temacie policji lub przestępcach każdego by pałowali wieszali zamykali.Sami kuźwa mega wzorowi obywatele.Takie pierdolenie do pierdolenia jak się faktów nie zna.Życze tym wszystkim ochujańcą by im się kiedys noga powineła choćby przypadkiem i zobaczymy jaki bedziesz miał zdanie na ten temat
Zgłoś
Avatar
jokotones 2014-05-07, 17:48
up

znalazł sie społeczniak
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2014-05-07, 18:21 3
kurwa mać... Houdini nie żyje
Zgłoś
Avatar
w47 2014-05-07, 18:28 2
kickyourheadoff napisał/a:

zatrzymany z kajdankami zapiętymi z tyłu wyjął broń z kabury policjanta, przeładował P99 i postrzelił się, a siedzący obok policjant nie przeciwdziałał temu

Większej bzdury w życiu nie słyszałem

-



Jeszcze mógł się postrzelić w głowę... pięciokrotnie
Zgłoś
Avatar
Z................m 2014-05-07, 18:32
@ szerLucjan to wypierdalaj na forum dla policji frajerze.
Zgłoś
Avatar
Puszale 2014-05-07, 18:41
nie ma problemu żeby przeładować p99 ze skutymi rękoma
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2014-05-07, 18:54 2
a ja akurat mam kajdanki i, no może nie badziewiaka p99 ale dobrą edycję 1911 i właśnie przeprowadziłem test - ja pierdolę, no kurwa niemożliwe! wyciągnięcie z kabury to już jest balet a ta w moim przypadku wisiała nieruchomo obok na kanapie, dalej; przeładować? zapomnij, tym bardziej prawidłowo - no i sam strzał w plecy, jeżeli miałby się sam faktycznie postrzelić to musiałoby to być faktycznie zamierzone samobójstwo bo przypadkowo to szybciej w głowę. sami konwojenci musieliby chyba przysnąć przy okazji..
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-05-07, 19:04
"@2xUp Pomijając to czy była amunicja czy nie,każda broń jest zabezpieczona przed wystrzałem "

Jebany ignorancie, zabezpiecz mi P99 to Cię ozłocę.

Pierdoleni internetowi teoretycy strzelectwa kurwa jego mać.

" jak nie było naboju w komorze to po naciśnięciu spustu, góra pistoletu idzie do tyłu a wtedy wystarczy lekko odciągnąć ją do tyłu i pistolet załaduje nabój (amatorsko opisane bo się nie znam) "

O kurwa, co to za bełkot?!
Zgłoś
Avatar
pablo321 2014-05-07, 19:27
Czy opisywany postrzelony był czarnoskóry? To by wiele wyjaśniało. Przede wszystkim wskazywałoby na samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
Mii 2014-05-07, 19:38 2
mistrz173 napisał/a:

Nie wiem jak go skuli, ale bez niczyjej pomocy, to mógłby się conajwyżej w dupe postrzelić.
BTW gdyby policjanci mieli kamerki, to jedna by nie działała, a z drugiej film by zginął w nieznanych okolicznosciach...



"podczas wystrzału doszło do uszkodzenia sprzętu rejestrującego" Pewnie tak by napisali w raporcie...
Zgłoś
Avatar
mistrz173 2014-05-07, 19:43 2
kurwa jedną kulką dwóch na raz... rykoszet od ucha kierowcy?
czytając ten temat przypomniał mi się kawał :
Małe miasteczko w Alabamie. Na środku chodnika leży Murzyn z pięcioma kulami w głowie i dziesięcioma w brzuchu i klatce piersiowej. Przechodzi szeryf, pochyla się nad trupem i mamrocze:
- Cholera, dwadzieścia lat jestem tu szeryfem, ale tak brutalnego samobójstwa jeszcze nie widziałem...
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-05-07, 20:22 4
@Avekozka Teraz taki z ciebie cwaniak morderca, a gdybyś trafił za jakąś pierdołę do paki, na kilka miesięcy jak ten zastrzelony, to byś płakał że przecież nic nie zrobiłeś. Się znaleźli kuźwa obrońcy prawa co każdego by wieszali, bo nie użyją mózgu by pomyśleć że nie każdy z wyrokiem to tępak który trafił tam za wyrżnięcie całej wiochy. I tak, jeśli policjant jest zbyt głupi by nie dać SKUTEMU kolesiowi wziąć jego broni z kabury to nie powinien jej mieć przy sobie. Nawet bez kajdanek koleś powinien mieć problemy z wzięciem mu tej broni.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-05-07, 20:57 1
kickyourheadoff napisał/a:

zatrzymany z kajdankami zapiętymi z tyłu wyjął broń z kabury policjanta, przeładował P99 i postrzelił się, a siedzący obok policjant nie przeciwdziałał temu

Większej bzdury w życiu nie słyszałem


Słyszałeś, tylko już nie pamiętasz, że przecież w celi Tyrynkiewicza znaleziono wszystko co się dało, łącznie z Arką Noego.
Zgłoś
Avatar
fil9o 2014-05-07, 21:33 1
Cytat z jednego z komentarzy do artykułu.

Cytat:

Zabity to brat cioteczny mojej żony. W maju miał dostać opaskę GPS i areszt domowy. Po co miałby się zabijać?? Został skazany na 8 miesięcy bo policja z lipska złapała go dwa razy po 3 piwach na rowerze podczas podróży na nieutwardzonej drodze gminnej na której jest 8 domów, jego jest ostatni a obok pierwszego domu jest sklep. Policjanci dostali psychologów a jego matka kaleka która 8mies temu w wypadku samochodowym straciła nogę była dzisiaj nafaszerowana lekami że nie umiała słowa powiedziec. Ojciec łukasza jest na zarobku w holandi.Jego siostry zawieszone , patrzące przed siebie bez uczuć. Zero pomocy psychologów a to chyba oni stracili członka rodziny. Jedyną instytucją jaka się do nich odezwała był zakłąd pogrzebowy KLEPSYDRA z Tczowa który już chce go chować. Jakim prawem mieli do rodziny telefon i ich adres?? Dziś rano wszyscy dowiedzielismy się żę łukasz nie żyje a już chcą go chować chociaż rodzina nawet jeszcze nie zna okoliczności jego śmierci. Skad te łapiduchy mają telefon do rodziny się pytam?? Może jakiś prokurator to czyta i zajmie się tą bandą. Dla wszystkich którzy wypisują te brednie w komentarzach.... Łukasz był porządnym człowiekiem i nikomu nic złego nigdy nie zrobił. Nie zabiłby się. Niech spoczywa w Pokoju



Teraz jestem Ciekaw co powiedzą Ci obrońcy policjantów cieszący się że ustrzelili "gnoja".
Rozumiem pedofila, gwałciciela czy polityka, ale facet jeździł po paru piwach rowerem po wiosce.

Co do broni, sam posiadam (akurat nie P99 ale miałem okazję z niej strzelać) i uważam za niewykonalne przeładować broń ze skutymi rękoma (nawet z przodu). P99 ma na tyle długi zamek że w połowie przeładowania ograniczyły by go kajdanki. Nie jest to też beretta którą można przeładować opierając o coś i dociskając.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie