18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W naszym kraju absurd goni absurd,a w dalszym ciągu służby mundurowe są nietykalne

Cytat:

Wieziony do aresztu 23-latek postrzelił się śmiertelnie w radiowozie z broni należącej do konwojującego go funkcjonariusza. Mazowiecka policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności incydentu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem. 23-latek, odbywający karę ośmiu miesięcy pozbawienia wolności, nie powrócił do aresztu z miejsca zatrudnienia na zewnątrz – poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Alicja Śledziona.

W poniedziałek późnym wieczorem policjanci z Lipska (Mazowieckie) zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania; nałożyli mu na ręce kajdanki i umieścili go w radiowozie. W trakcie konwojowania jeden z funkcjonariuszy usiadł obok 23-latka, drugi prowadził auto. – Nagle, podczas jazdy, na zakręcie drogi, zatrzymany przechylając się w stronę funkcjonariusza zdołał wyciągnąć z kabury jego broń służbową i postrzelił się – powiedziała rzeczniczka. Mężczyzna postrzelił się w plecy, bo – jak tłumaczy Śledziona – miał ręce skute właśnie za plecami.

Policjanci udzielili rannemu pierwszej pomocy. Po przewiezieniu do szpitala, pomimo operacji, 23-latek zmarł. Policja prowadzi wewnętrzne postępowanie wyjaśniające. Sprawę bada też prokuratura.



link
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-05-07, 21:48
Że ustrzelili gnoja. Jednego mniej. P99 mógł być oczywiście przeładowany ze zrzuconym bijnikiem, wtedy tylko naciskasz spust. Tyle.
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-05-08, 7:57
fil9o napisał/a:

Cytat z jednego z komentarzy do artykułu.

Teraz jestem Ciekaw co powiedzą Ci obrońcy policjantów cieszący się że ustrzelili "gnoja".
Rozumiem pedofila, gwałciciela czy polityka, ale facet jeździł po paru piwach rowerem po wiosce.

Co do broni, sam posiadam (akurat nie P99 ale miałem okazję z niej strzelać) i uważam za niewykonalne przeładować broń ze skutymi rękoma (nawet z przodu). P99 ma na tyle długi zamek że w połowie przeładowania ograniczyły by go kajdanki. Nie jest to też beretta którą można przeładować opierając o coś i dociskając.



A kiedy to rodzina jakiegoś kolesia za kratkami, mówi o nim źle?
Może wybić Ci pół miasta a rodzinka nadal będzie tłumaczyć jaki to dobry, święty człowiek! Bo ogródek przekopał i do kościoła chodził. DO KOŚCIOŁA! A TE CHUJE Z POLICJI SIĘ PRZYJEBALI O COŚ DO NIEGO!

Nie jestem obrońcą policjantów, ale nie jestem także jakimś gimbuso-HWDP, który tylko po usłyszeniu słowa policja wyzywa ich jacy to źli nie są.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-05-08, 13:23
@exfon Jesteś gorszy niż to "gimbuso-HWDP". Jesteś z gatunku ludzi którzy widzą tylko czerń i biel. Jak miał wyrok, znaczy pewnie jakiś morderca, degenerat, nie zasłużył na życie. Jak powiedział coś złego na temat policjanta, nawet słusznie, to na pewno jakiś "gimbus-HWDP", bo przecież jak nie liże się rowa policji to na pewno się ją jebie... SKUTY kurwa koleś wyciąga imbecylowi broń z kabury, rozumiesz to? To jest według ciebie policjant o którym nie powinno się mówić nic złego?
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-05-08, 17:25
Nie. To Ty nie potrafisz rozróżnić tego że ktoś może podchodzić sceptycznie do większości nagonek na policję, którą zazwyczaj zaczynają 15 latki którzy z policją nie mieli nic wspólnego.
Poza tym, do paki nie trafia się za nic, a jeżeli dla Ciebie posiadanie innego zdania niż takie pierdolenie na policję jest "lizaniem im rowa" to gratuluję poglądów.
Nie wiecie co stało się tam w środku, a już każdy gada że gościa zajebali, zgwałcili i chuj wie co jeszcze. Poczekajcie aż sytuacja sie bardziej wyjaśni.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-05-08, 22:57
@exfon Po pierwsze, cały czas mówię o wersji podanej przez policjantów. Po drugie, to nie "nagonka na policję" a na kogoś kto nie nadaje się do tej pracy. Po trzecie, mówiłem już kurwa że fakt, nie trafia się za nic, ale nie zawsze jest to za zabicie czy zgwałcenie kogoś. I użyję twojego ostatniego zdania przeciwko tobie: nie wiesz za co miał jeszcze 8 miesięcy odsiedzieć, a już gadasz jakby ci zajebał, zgwałcił i chuj wie co jeszcze zrobił z rodziną. Jeśli faktycznie trafił za przejechanie się rowerem po pijaku to co? Gdyby twój syn tak zrobił to pewnie sam byś mu łeb odjebał i nabił na pal w ogródku, nie?
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-05-09, 0:51
@TheByQ
Za byle gówno nie trafia sie do więzienia. Nawet nie wiesz jak bardzo trzeba się postarać żeby tam trafić.
To nie nagonka na policję? Ten policjant mógł równie dobrze wcześniej uratować 10 dzieci z rąk pedofila, tylko o tym gazety Ci nie napiszą. Napiszą Ci za to, jak kradnie rząd, jak stary żul sie na rowerku wywalił.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-05-10, 6:05
@exfon A co mnie to obchodzi co mógł zrobić kiedyś wcześniej i kogo uratować. Przez jego głupotę życie mógł stracić on, drugi policjant i pewnie kilka przypadkowych przechodniów. Poza tym, czemu koleś nie postrzelił policjantów skoro na pewno zrobił coś za co zasługiwał na śmierć? I powiedz mi co takiego okropnego trzeba zrobić żeby trafić do aresztu i na dodatek pracować poza nim? Zabić 300 osób? Wlecieć samolotem w wieżowiec? Zgwałcić prezydenta?
Zgłoś