18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
ePeeL 2020-03-09, 23:58 32
Ale co to kurwa jest? O co w ogóle tutaj chodzi?
Zgłoś
Avatar
Zinny 2020-03-10, 0:01 3
Piękne piwko!
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-03-10, 0:05 22
Ja nie oglądając filmiku moge stwierdzić że osobnik ma mniejsze IQ niż mój chomik.... Widać to po wysuniętym czole cofniętej szczęce oraz wschodnich rysach twarzy.... Chuja piwa nie ma bo nie będę oglądać undermenchen
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2020-03-10, 0:13 7
Kolega pyta czy ta plastik pieknosc grala juz w jakims filmie ruchanym, czy jeszcze nie i trzeba chwilke poczekac az sie w koncu zdecyduje lub dostanie propozycje
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2020-03-10, 0:20 3
dr_dex napisał/a:

Kolega pyta czy ta plastik pieknosc grala juz w jakims filmie ruchanym, czy jeszcze nie i trzeba chwilke poczekac az sie w koncu zdecyduje lub dostanie propozycje



Co nie? Wygada na taką, jakby była przed karierą, albo po.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-03-10, 1:09 55
bardzo lojalna dziewczyna wobec swojego dresika, ale zapomniala, ze przez takie cos wychodzi sie na glupka
szpilce tez juz podziekujemy. trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc "niepokonanym"
jego 5 minut minelo. zrzucenie 20kg zmienilo nic przy jego wiecznie opuszczonych rekach, dresiarskiej mentalnosci, braku pokory w ringu i wiecznej frustracji po dostaniu w dekiel. najpierw niech zbije troche ze swojego ego a media niech nie pompuja takiego boksera bo mamy lepszych i skromniejszych np kownacki.
ten werdykt to skandal i chuj. wstyd.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-03-10, 1:16
Dla mnie nuda
Zgłoś
Avatar
MadeInRussiaTV 2020-03-10, 1:53 2
Końcówka filmu podsumowuje cały ten cyrk
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-10, 1:57 7
Dostal wpierdol od ukraińca, a jego pustak broni ustawionego werdyktu przez wasilewskiego (jego promotora, który chce zarabiać na tym jak on dostaje po ryju). Niestety on nigdy nie był nadzieją na mistrza... Ale zrobili bańkę medialna i tyle... Siedział w pierdlu gdzie przytył okrutnie (po wyjściu miał 131kg jeśli dobrze pamiętam) i stwierdził, że bedzie mistrzem ciężkiej... Tyle razy mu obili japę, że bredzi do dzisiaj...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-03-10, 8:35 6
żeby nie sadistic i wrodzona ciekawość to bym nawet nie wiedział że Szpilka ma dziewczynę. I że znów gonga mu ktoś jebnął i posłał na deski. "Walka była minimalnie wygrana"
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2020-03-10, 8:50 6
To mił być miły dzień z napierdalaniem się po mordach, Szpilka miał zebrać wpierdol na co zawsze się miło patrzy, Kownacki miał w 3 rundy rozjebać Fina, Jędrzejczyk pokazać czy coś jeszcze umie w UFC. Suma Summarum był to najsmutniejszy dzień lania się po mordach w ostatnich latach.

Szpileczka z 10 rund wygrał 2 a jedną zremisował. Ale że to walka promotorska a za Szpilką w Cruiser postawiono spory hajs to wygranego Ukraińca okradli z wygranej. Wstyd. Głównie dla austryjackich sędziów, no ale ktoś im w końcu zapłacił.

Co się odjebało w 4 rundzie w walce Kownacki-pan z Finlandii na szwedzkim paszporcie. Aż trudno uwierzyć. No ale przynajmniej uczciwie.

Jędrzejczyk poza tym, że przyjmowała każdy cios na czoło i pod koniec wyglądała jak Qusimodo, zadziwiła mnie przygotowaniem. Byłem pewien, że zbierze wpierdol a nie dość, że była to najzacieklejsza walka w kobiecym UFC od kiedykolwiek to trudno odnieść wrażenie, że wygrana przez Chinkę. Ale znów, organizator gali jest bezpśrednio zaangażowany w karierę Chinki. Kasa. Kasa. Kasa. Na chuj przegrana lub remis z Jędrzejczyk jak może dostać wipierdol i utrzymac pas ?
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-03-10, 8:55 3
Polski naród jest okropny, wiecie co robić kierunek Niemcy i nowe hobby zbieranie ogórków . Szpilkę już dawno system zweryfikował, przeżuł i wypluł - denny caban to max co z niego może być.
Zgłoś
Avatar
yelow88 2020-03-10, 9:00 81
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2020-03-10, 9:01 4
Problem tej osoby polega na tym, że próbuje walczyć z "hejterami" jej kochasia, a to nie tylko zwykli kibice uważają, że wynik tej walki to kabaret. Wypowiadali się komentatorzy, eksperci, byli bokserzy, ale okej, ona wie lepiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie