18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Falquan 2021-07-29, 18:47 3
kowalikkk napisał/a:

Ceownik zamiast przymocować trzymał w ręce, wiertło zaklinowało się i taki oto efekt



Dodatkowo na potwierdzenie debilizmu jak mu wyrwało, to zamiast spierdolić to próbował to jeszcze łapać.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-07-29, 18:48 1
sir_Alex napisał/a:

Panowie, to czyta młodzież... gdzie chuje, kurwy i obrażanie swoich matek ?



podstawówka to nie młodzież, tylko dzieci
Zgłoś
Avatar
Marco_Zg 2021-07-29, 18:52
Miał okienko w robocie.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2021-07-29, 18:55
Tobiahus96 napisał/a:

Może ekspert opowie jak to się stało?



Bo takie rzeczy sie montuje przynajmniej w imadlo. wiertlo sie zacina w materiale, a jak bez chlodziwa to juz w ogole

Ja juz sie nauczylem jak raz wyrwalo blache 1,5mm i malo nie pocielo brzucha
Zgłoś
Avatar
TwistedPsycho 2021-07-29, 20:18
Ktoś pokusi się o opisanie potencjalnych obrażeń? Bo gość pod koniec filmiku wygląda jakby miał zejść, a z tego co widzę, to pociągnęło go za rękę, potem obracający się detal przywalił go w korpus/brzuch a potem go wyrzuciło. Wyglądało mi na złamanych kilka żeber, chyba że go aż tak zmiażdżyło na linii brzucha(?)
Zgłoś
Avatar
Patulinka 2021-07-29, 21:03
Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem
Zgłoś
Avatar
qplam 2021-07-29, 21:18 2
No z tego co widać to ten detal był metalowy, więc kilka kości napewno połamanych ma o ile nie czaszkę, zależy w co oberwał. Ale żeby na takiej maszynie trzymać taki kawał metalu w rękach to trzeba nie wiele mieć w głowie albo robił to od wielu lat aż teraz trafił się jakiś chujowy odlew. Wierło trafiło w coś twardszego i zakręciło około 30 kilowym kawałkiem metalu. A takie PRLowskie maszyny się tak łatwo nie zatrzymują.

Patulinka napisał/a:

Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem



Dlaczego tak sądzisz? A nawet jeśli masz rację to od każdej normy znajdują się wyjątki
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2021-07-29, 21:18 17
Patulinka napisał/a:

Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem





Zamknij pizdę. Widać dawno żaden kutas Ciebie nie przeorał

Całe 8 komentarzy. Wszystkie przeciw mężczyzną.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2021-07-29, 22:48 3
teraz wyjdzie ze jeszcze faceci to analfabeci boś napisał "mężczyzną"....
Zgłoś
Avatar
Yapadeusz 2021-07-29, 23:54 1
Akcja ratunkowa na medal, wzorowa pionizacja nieprzytomnego
Zgłoś
Avatar
coincrush 2021-07-29, 23:56 2
Skoczek48 napisał/a:

Tak, widziałem i mało tego pracowałem na takich. To jest wiertarka promieniowa właśnie dla Twojej wiedzy.



Dokładnie. I ma tak silny moment obrotowy, że bez odpowieniego zamocowania wierconego materiału wiertłem dużej średnicy dzieją się takie rzeczy. Kumplowi załapał wiór przy wierceniu blaszydła grubego na 100 mm i zajebało mu w biodro. Z biodra miazga. Trzeba cholernie uważać i myśleć. A tu jegomościa zgubiła rutyna i brak przewidywania. Kto się nie przewrócił... ten się nie nauczy

Zgłoś
Avatar
C................a 2021-07-30, 3:04
kedzior242 napisał/a:

,
U pardon. Proszę mi wybaczyć moją ignorancką postawę.
Pozdrawiam.



Ja pierdolę świat upadł na Sadistic U ktoś kogoś przeprasza



No śmiech na sali



Zgłoś
Avatar
Kris891 2021-07-30, 6:59 8
kedzior242 napisał/a:

Zamknij pizdę. Widać dawno żaden kutas Ciebie nie przeorał
Całe 8 komentarzy. Wszystkie przeciw mężczyzną.



Święta racja.Widać,że dawno nie chapała dzidy po same kule w ryju bo ma zjebany światopogląd i nie wie jaka płeć rządzi tym światem. Gdyby nie my mężczyźni i nasze wynalazki lub chociaż łowiectwo to głupia cipo Twoja żeńska linia płci dalej żarłaby żaby i ślimaki opalane przy ognisku w jaskini i lizałabyś pałę po wyruchaniu przez niedźwiedzia z tej jaskini w ramach wdzięczności za to,że Cię nie zabił i nie zeżarł.A o takim słowie jak ewolucja to nawet do takiego pustogłowia by nie dotarło co to jest gdyby nie pomysł na masowy druk słowa pisanego w postaci książki przy użyciu czcionki (np. książki pod tytułem ,,O powstawaniu gatunków" K.Darwina ). Nie wspominając o innych dzisiejszych wynalazkach. A teraz spierdalaj do kuchni i naciśnij ten jeden przycisk ,,ON" na zmywarce jeśli Twoja jedna z dwóch komórek to ogarnia bo druga komórka to jedynie ta którą co miesiąc masz nową na dole i która jest niepotrzebna (zbędna) co ewolucja już pokazała jak płeć żeńska jest potrzebna i jakiekolwiek komórki płci żeńskiej w tym świecie skoro usuwa je co miesiąc aby ich nie było za dużo na tym świecie (jesteś tylko workiem i inkubatorem na rozprzestrzenianie się naszej płci ).I gdyby nie to,że niestety jeszcze potrzebujemy Was do ruchania lub chociaż obciągania i jako inkubator bo gotować to już nie każda potrafi to dawno by Was tu nie było na tym świecie.Zresztą ewolucja pokazała również,że Twoja płeć potrzebuje tylko jednej komórki u góry do zrozumienia słów: ,,rozłóż szerzej nogi" czy ,,klęknij do miecza". Pytanie ile wynalazków od początku świata wynalazła płeć żeńska idiotko ? To chyba świadczy o naszej pomysłowości i kreatywności a co za tym idzie o naszej inteligencji.Gdyby nie my to coś takiego jak komputer i internet wynaleziony i udoskonalony przez męską płeć dzięki czemu mogłaś wyklikać te swoje obraźliwe wypociny o płci męskiej w postaci Twojego zdania:
,,Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem"
to te dwa wynalazki jak komputer i internet byłyby tylko dla Ciebie wyobrażeniami,abstrakcyjnymi i tylko nic nie znaczącymi w dzisiejszych czasach dla Ciebie słowami.

W skrócie:
WIDAĆ ŻE DAWNO NIKT CIĘ OSTRO NIE PRZEBOLCOWAŁ,NIE WYJAŚNIŁ CI JAKA PŁEĆ RZĄDZI TYM ŚWIATEM I JEST LEPSZA,BARDZIEJ POTRZEBNA NA TYM ŚWIECIE. OGÓLNIE MOŻE PRZYDASZ SIĘ DO KLĘKNIĘCIA DO MIECZA I POŁKNIĘCIA POTEM Z POKORĄ CHOCIAŻ WĄTPIĘ,ŻE Z TWOJĄ INTELIGENCJĄ POTRAFISZ TO ZROBIĆ DOBRZE.
Zgłoś
Avatar
vivusanima 2021-07-30, 9:17 1
Kris891 napisał/a:

Święta racja.Widać,że dawno nie chapała dzidy po same kule w ryju bo ma zjebany światopogląd i nie wie jaka płeć rządzi tym światem. Gdyby nie my mężczyźni i nasze wynalazki lub chociaż łowiectwo to głupia cipo Twoja żeńska linia płci dalej żarłaby żaby i ślimaki opalane przy ognisku w jaskini i lizałabyś pałę po wyruchaniu przez niedźwiedzia z tej jaskini w ramach wdzięczności za to,że Cię nie zabił i nie zeżarł.A o takim słowie jak ewolucja to nawet do takiego pustogłowia by nie dotarło co to jest gdyby nie pomysł na masowy druk słowa pisanego w postaci książki przy użyciu czcionki (np. książki pod tytułem ,,O powstawaniu gatunków" K.Darwina ). Nie wspominając o innych dzisiejszych wynalazkach. A teraz spierdalaj do kuchni i naciśnij ten jeden przycisk ,,ON" na zmywarce jeśli Twoja jedna z dwóch komórek to ogarnia bo druga komórka to jedynie ta którą co miesiąc masz nową na dole i która jest niepotrzebna (zbędna) co ewolucja już pokazała jak płeć żeńska jest potrzebna i jakiekolwiek komórki płci żeńskiej w tym świecie skoro usuwa je co miesiąc aby ich nie było za dużo na tym świecie (jesteś tylko workiem i inkubatorem na rozprzestrzenianie się naszej płci ).I gdyby nie to,że niestety jeszcze potrzebujemy Was do ruchania lub chociaż obciągania i jako inkubator bo gotować to już nie każda potrafi to dawno by Was tu nie było na tym świecie.Zresztą ewolucja pokazała również,że Twoja płeć potrzebuje tylko jednej komórki u góry do zrozumienia słów: ,,rozłóż szerzej nogi" czy ,,klęknij do miecza". Pytanie ile wynalazków od początku świata wynalazła płeć żeńska idiotko ? To chyba świadczy o naszej pomysłowości i kreatywności a co za tym idzie o naszej inteligencji.Gdyby nie my to coś takiego jak komputer i internet wynaleziony i udoskonalony przez męską płeć dzięki czemu mogłaś wyklikać te swoje obraźliwe wypociny o płci męskiej w postaci Twojego zdania:
,,Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem"
to te dwa wynalazki jak komputer i internet byłyby tylko dla Ciebie wyobrażeniami,abstrakcyjnymi i tylko nic nie znaczącymi w dzisiejszych czasach dla Ciebie słowami.
W skrócie:
WIDAĆ ŻE DAWNO NIKT CIĘ OSTRO NIE PRZEBOLCOWAŁ,NIE WYJAŚNIŁ CI JAKA PŁEĆ RZĄDZI TYM ŚWIATEM I JEST LEPSZA,BARDZIEJ POTRZEBNA NA TYM ŚWIECIE. OGÓLNIE MOŻE PRZYDASZ SIĘ DO KLĘKNIĘCIA DO MIECZA I POŁKNIĘCIA POTEM Z POKORĄ CHOCIAŻ WĄTPIĘ,ŻE Z TWOJĄ INTELIGENCJĄ POTRAFISZ TO ZROBIĆ DOBRZE.



Brawo, BRAWO!

To było piękne, aż się wzruszyłem
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2021-07-30, 15:39 1
sirapacz napisał/a:

teraz wyjdzie ze jeszcze faceci to analfabeci boś napisał "mężczyzną"....



Chyba też powinieneś zamknąć pizdę, bo zaczynasz zdanie małą literą, brzmisz jak pedał, nie używasz polskich znaków ani przecinków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie