18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
jasypan 2020-06-24, 12:25 2
Pewnie był rasistą, dlatego.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-06-24, 14:45 17
Przyczyna widoczna z daleka. Dwa morświny biją atrakcyjną, szczupłą dziewczynę. Kompleksy wzięły górę nad rozsądkiem.
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-06-24, 15:59 1
Miejmy nadzieję że to lewary vs lewary
Zgłoś
Avatar
Alfurbar 2020-06-24, 17:30 3
Dobrze ze typ podszedł poważnie do sprawy i nie przestał dmuchać balona.
Zgłoś
Avatar
romansja 2020-06-24, 17:38 1
Portsmouth moje miasto takie piękne
Zgłoś
Avatar
paero123 2020-06-24, 22:16 2
romansja napisał/a:

Portsmouth moje miasto takie piękne



A to w tle to meczet?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-06-24, 22:50 6
phrontch napisał/a:

Biali zachowują się jak murzyny



Znaczy generalnie to angielskiego plebsu nie zalicza się do białych ludzi



Tzn. na pewno nie robi tego ten kto chociaż raz był w ukej.
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-06-24, 23:34
kienzler napisał/a:

Przyczyna widoczna z daleka. Dwa morświny biją atrakcyjną, szczupłą dziewczynę. Kompleksy wzięły górę nad rozsądkiem.



nie wiem gdzie ty tam wylapales w ogole jakas atrakcyjna i szczupla a co dopiero dziewczyne
Zgłoś
Avatar
siedlik 2020-06-24, 23:37
Wybija jej BLM z glowy.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-06-24, 23:42 1
Coś w tym stylu

Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2020-06-25, 0:06
ja tam uwazam, ze dobrze zrobili, jak murzyni atakuja bialych w grupie, to i powinno to isc w druga strone, oko za oko, zab za zab.
jebac czarnych i gnoic ich.
wg mnie powinni jeszcze troche poskakac po jej glowie
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2020-06-25, 0:08
Ofiara 20 letnia Rebecca doznała złamania nosa i szczęki, jej oprawczynie 22 i 25 latka przebywają w areszcie.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2020-06-25, 2:30 3
Lam3rZ napisał/a:

ja tam uwazam, ze dobrze zrobili, jak murzyni atakuja bialych w grupie, to i powinno to isc w druga strone, oko za oko, zab za zab.
jebac czarnych i gnoic ich.
wg mnie powinni jeszcze troche poskakac po jej glowie



Jebnij się w ten pusty łeb, może ruszy ci to mózg do działania. Nie ma kurwa znaczenia kolor skóry, jak jesteś śmieciem to jesteś śmieciem. Nie ważne kto komu skacze po głowie, jak człowiek leży i go napierdalasz butem po łbie to nie wart jesteś wdychanego tlenu. Napierdalać się to jedno, drugie próbować zabić. To nie wojna, a jakieś babskie zatargi o gówno. Debilki powinny spędzić resztę życia nakurwiając w kamieniołomach, tak samo gangusy-dindunafiny czarnuchy i biali suprematyści. Wszyscy jednakowo chuja warci.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-06-26, 2:12
Przypominam, ze Anglicy mieszkaja na wyspie, na ktora ludzie dostali sie w trakcie epoki lodowcowej, przez 100 000 lat zyli na tej wyspie w odosobnieniu, w szarych warunkach, jedzac bloto i nie ewoluujac. W tym samym czasie, ludy Europejskie rozwijaly sie, do momentu rozpoczecia podrozy.

Najpierw Rzymianie, bez najmniejszego problemu zniszczyli chaty z blota i patykow i nory (to nie byly ziemianki) tubylczych Brytyjczykow i wprowadzili w stu procentach wlasna kulture. Po upadku Rzymu, wszystko jeblo, zostala klasa plebsu i klasa panow, czyli pochodnych od Rzymian.

Pozniej najazdy wikingow i inwazja Normanow, i scenariusz powtorzony, bez zadnego problemu przejeto kontrole nad rodowitymi Brytyjczykami. Klasa panow w tym momencie skladala sie z Rzymian i Normanow, klasa nizsza z mieszancow, no i plebs czyli rodowici Brytyjczycy.

I tak pozniej jeszcze kilka razy. W zwiazku z tym systemem, klasy wyzsze nie mieszaly i nie mieszaja sie z plebsem, zeby nie brudzic swojej krwi. Owoce rodowitych Brytyjczykow widzimy na filmie. Polecam jakiekolwiek materialy i artykuly o weekendzie w Manchesterze, Liverpoolu, Leeds czy Notingham. Sa to piekne dowody na istnienie ewolucji.
Zgłoś