18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Takie tam z pracy
dram09 • 2014-01-10, 20:45
Kolejny nudny dzień w pracy. Zwyczajna rozmowy z kolegą na przerwie śniadaniowej. W pewnym momencie ów kolega podirytował mnie jakimś wrzutem, z racji tego że jestem "sadolową" osobą (czyli przebłyski geniuszu i suchar w jednym) w rewanżu postanowiłem urządzić mu "dzień cygana" (po prostu przypisywałem mu "wartości" cyganów i ich cechy [cygani mają takie coś???]), za każdym razem kiedy mijaliśmy się podczas pracy dorzucałem coś do pieca. Przyszedł czas na przerwę obiadową, siedząc przy wspólnym stole rozgorzała dyskusja.

J- Ty nawet cyganie pracować nie potrafisz, nic tylko opierdalasz się.
K- A to ja cały dzień zamiast pracować rozmawiam z resztą kolegów?
J- No dobra, w temacie "praca" jesteś lepszy, nie ma co, z'gruz'gotałeś mnie w tym momencie.
K- Czy ja wyglądam na cygana...

Kiedy miał dokończyć zauważyłem że trzyma w ręku łyżkę i zauważyłem "wyjedzoną" zaprawę między cegłami w ścianie, przerwałem mu i spytałem się (w tym momencie sam zajebałem jak cygan o gruz):

J- A to czemu wpierdalasz głodny cyganie tą fugę ze ściany?
K- To już zaczyna być irytujące.
J- Wyluzuj, denerwujesz się jak niecierpliwy cygan przed wycieczką do Gruzji.
K- Ja NIE jestem jebanym cyganem! ( w tym samym momencie kolega trącił ręką mój portfel który celowo umieściłem blisko jego tacy z jedzeniem)
J- Jak to nie?! To na chuj ruszasz mój portfel? Chciałeś zagadać mnie i go zajebać, co nie cyganie?
K- Słuchaj to już naprawdę nie...
J- Ok Ok, już nie będę...
K- No...

Po 5 sekundach ciszy.

J- Wrzuć na gruz.


Wrzucam to chyba tylko dlatego że po całym zajściu cały stolik stwierdził że nadaję się (lub i nie ) to na sadola gdzie osobiście wiem że uschnie, więc nie zawiedźcie mnie bo przegram zakłady.
Zgłoś
Avatar
Krakus76 2014-01-11, 8:33
musicie pracować w jakimś koncernie, ja pracuje w dużej firmie istniejącej od 100 lat i takie relacje nie istnieją, owszem niektórych sie lubi bardziej innych mniej ale załoga trzyma się razem i to podstawa
Zgłoś
Avatar
kiziorish 2014-01-11, 11:03
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wojan81 2014-01-11, 11:27 1
Jakby jakiś koleś chodził za mną w pracy cały dzień pierdoląc od rzeczy to na przerwie zjadłby już obiad przez słomkę
Zgłoś
Avatar
marcinpx 2014-01-11, 11:52 4
dram09 napisał/a:

z racji tego że jestem "sadolową" osobą



nie, nie jesteś
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-11, 11:58 1
Pszszemek napisał/a:

Czyli tak żartują ludzie którzy kończą tylko zawodówkę?



Ty skończysz pedalskie liceum i chujowe studia, dopiero będą z ciebie żartować fachowcy z zawodem w ręku jak będziesz im serwował bułkę w McDonaldzie.
Zgłoś
Avatar
babcia99 2014-01-11, 13:59
hogg napisał/a:



Ty skończysz pedalskie liceum i chujowe studia, dopiero będą z ciebie żartować fachowcy z zawodem w ręku jak będziesz im serwował bułkę w McDonaldzie.



A może by tak zawodowcy z fachem w ręku?? Nie każdy wykształcony człowiek smaży kotlety w McD ty ograniczony półmóżdżku.
Zgłoś
Avatar
kulfon89 2014-01-11, 14:20
Kurwa, przez pomyłkę piwo dałem.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-11, 16:34
Krakus76 napisał/a:

musicie pracować w jakimś koncernie, ja pracuje w dużej firmie istniejącej od 100 lat i takie relacje nie istnieją, owszem niektórych sie lubi bardziej innych mniej ale załoga trzyma się razem i to podstawa



Krakus76 No widzisz w mojej firmie takie relacje istnieją a i tak załoga również trzyma się się razem i naprawdę wyróżnia się ponad cały zakład pracy z racji faktycznej współpracy i wspólnej produktywności.

Czytając resztę to widzę że każdy myśli że robiłem jaja z kolegi dla własnej radości z tak nieudolnym skutkiem to widać że smutne i gorliwe życie wiedzie. Ja się razem z NIM śmiałem a nie z niego, Wy smutne ludziki. Jeżeli dalej chcecie gorliwie przeć tu na szkło i udawać snoby z przerostem inteligencji droga wolna. Albo po prostu ludzie wypowiadający się w tak dziwny dla mnie sposób nie mają ani pracy ani kolegów?
Zgłoś
Avatar
Himiteshu 2014-01-11, 16:38 1
Piwo dla Ciebie za żart i pokazanie że ludzie nie mają żadnego poczucia humoru i są wiecznie wku rwieni w tym smutnym i kaszanowatym kraju, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-11, 17:26
Pszszemek napisał/a:

Czyli tak żartują ludzie którzy kończą tylko zawodówkę?



Zawodówek już nie ma, z prostej przyczyny. Obecnie na studiach jest poziom jak w dawnej zawodówce, nie opłaca się więc ZSZów utrzymywać.
Zgłoś