18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:54
Takie tam z pracy
dram09 • 2014-01-10, 20:45
Kolejny nudny dzień w pracy. Zwyczajna rozmowy z kolegą na przerwie śniadaniowej. W pewnym momencie ów kolega podirytował mnie jakimś wrzutem, z racji tego że jestem "sadolową" osobą (czyli przebłyski geniuszu i suchar w jednym) w rewanżu postanowiłem urządzić mu "dzień cygana" (po prostu przypisywałem mu "wartości" cyganów i ich cechy [cygani mają takie coś???]), za każdym razem kiedy mijaliśmy się podczas pracy dorzucałem coś do pieca. Przyszedł czas na przerwę obiadową, siedząc przy wspólnym stole rozgorzała dyskusja.

J- Ty nawet cyganie pracować nie potrafisz, nic tylko opierdalasz się.
K- A to ja cały dzień zamiast pracować rozmawiam z resztą kolegów?
J- No dobra, w temacie "praca" jesteś lepszy, nie ma co, z'gruz'gotałeś mnie w tym momencie.
K- Czy ja wyglądam na cygana...

Kiedy miał dokończyć zauważyłem że trzyma w ręku łyżkę i zauważyłem "wyjedzoną" zaprawę między cegłami w ścianie, przerwałem mu i spytałem się (w tym momencie sam zajebałem jak cygan o gruz):

J- A to czemu wpierdalasz głodny cyganie tą fugę ze ściany?
K- To już zaczyna być irytujące.
J- Wyluzuj, denerwujesz się jak niecierpliwy cygan przed wycieczką do Gruzji.
K- Ja NIE jestem jebanym cyganem! ( w tym samym momencie kolega trącił ręką mój portfel który celowo umieściłem blisko jego tacy z jedzeniem)
J- Jak to nie?! To na chuj ruszasz mój portfel? Chciałeś zagadać mnie i go zajebać, co nie cyganie?
K- Słuchaj to już naprawdę nie...
J- Ok Ok, już nie będę...
K- No...

Po 5 sekundach ciszy.

J- Wrzuć na gruz.


Wrzucam to chyba tylko dlatego że po całym zajściu cały stolik stwierdził że nadaję się (lub i nie ) to na sadola gdzie osobiście wiem że uschnie, więc nie zawiedźcie mnie bo przegram zakłady.
Zgłoś
Avatar
S................T 2014-01-10, 20:58 120
Tak to jest jak mało inteligentny człowiek chce z kogoś pożartować - wychodzi takie cos do dupy nie podobne, a ty pewnie masz przekonanie, że jestes błyskotliwy w chuj.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-10, 21:01
SADSHIT napisał/a:

a ty pewnie masz przekonanie, że jestes błyskotliwy w chuj.



Pewności nie mam.

rockface123 napisał/a:

Zachowałeś się jak...



No tak, krytykować to każdemu łatwo.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2014-01-10, 21:03 16
Zachowałeś się jak ciapak który lubi wkurwiać ludzi swoją głupotą przykład ewidentnie masz w Francji. Pozostaje mieć nadzieje że ktoś nie wytrzyma i ci w końcu wypierdoli.

bez zębów to tylko zmiksowany gruz będziesz szamał
Zgłoś
Avatar
kasjerrrx 2014-01-10, 21:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
dram09 2014-01-10, 21:30 1
kasjerrrx napisał/a:

ze Ci nie zajebal to szacun dla niego



No jak się ludzie nie znają, nawet na głupich żartach to taką ewentualność można zawsze brać pod uwagę, ale jak się znają to co? Źle?
Zgłoś
Avatar
SoNyCS 2014-01-11, 0:10 1
piwo, bo kiedy myślałem, że jest chujowe to doczytałem do końca i mnie rozśmieszyło
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2014-01-11, 2:58
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-01-11, 3:08 14
a miejsce pracy to gimnazjum??
Zgłoś
Avatar
Fedor 2014-01-11, 3:11 4
dram09 napisał/a:



No jak się ludzie nie znają, nawet na głupich żartach to taką ewentualność można zawsze brać pod uwagę, ale jak się znają to co? Źle?


to nie są głupie żarty - wyższy poziom docinki to już nawet gimnazjaliści mają - żryj gruz rumunie
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-11, 3:22 2
brudny napisał/a:

a miejsce pracy to gimnazjum??



Nie, przedszkole.

A tak na marginesie, ja rozumiem że ludzie dzielą różne gusta, ale udawanie cały czas super inteligentnych lepiej niż inni w około to już zaczyna mnie od dłuższego czasu dziwić i czuję żal w dupie. (tak żal a nie ból). Naprawdę chce mi się rzygać jak ludzie próbują być na siłę obłudnie poważni. Po prostu czasami luzujcie zwieracz ludziska, i przestańcie TYLKO na MOMENT uparcie myśleć i analizować tam gdzie naprawdę to nie jest potrzebne i gdzie nikomu nie dzieje się żadna krzywda, nie boli a ile radości przynieść może. Aha to wszystko w skrócie nazywa się poczucie humoru.

Fedor napisał/a:

żryj gruz rumunie



I jak tu z Wami żartować? romie jak już. Rumun a rom to jednak różnica.
Zgłoś
Avatar
blondasek1993 2014-01-11, 3:32
Hmm, nie wiedziałem, że homosie na "kutas w dupie" mówią teraz "żal w dupie" oO
Zgłoś
Avatar
DanBK 2014-01-11, 3:40
Dla tych co im za bardzo dupę spina... na rozluźnienie.

Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2014-01-11, 7:04 3
dram09 napisał/a:

A tak na marginesie, ja rozumiem że ludzie dzielą różne gusta, ale udawanie cały czas super inteligentnych lepiej niż inni w około to już zaczyna mnie od dłuższego czasu dziwić i czuję żal w dupie. (tak żal a nie ból). Naprawdę chce mi się rzygać jak ludzie próbują być na siłę obłudnie poważni. Po prostu czasami luzujcie zwieracz ludziska, i przestańcie TYLKO na MOMENT uparcie myśleć i analizować tam gdzie naprawdę to nie jest potrzebne i gdzie nikomu nie dzieje się żadna krzywda, nie boli a ile radości przynieść może. Aha to wszystko w skrócie nazywa się poczucie humoru.



Taki kurwa z ciebie jajcarz ale jak ci pocisnęli w komentarzach to się odszczekujesz jævla hore.
Dowcip przedni podobno gimbusiarnia dalej ma wysoko w rankingach "dzień cygana"

dram09 napisał/a:

z racji tego że jestem "sadolową" osobą (czyli przebłyski geniuszu i suchar w jednym)



Tiaaa, załóż jeszcze profil jeszcze na jakimś forum dla legionistów to jeszcze kurwa tym tygodniu bohaterem zostaniesz.
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-01-11, 7:13 6
Czyli tak żartują ludzie którzy kończą tylko zawodówkę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie