18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Historia z dzisiejszej nocy. Jestem taksówkarzem w Poznaniu.Jeżdząc na taryfie od dwóch lat dopiero teraz wiem ilu cyganów jest w moim mieście i chciąc,nie chcąc napatoczą mi sie czasami do samochodu...z postoju tałatajstwa nie biorę,jednak jeśli zamówią a wtedy trzeba brać...zalety jeżdzenia w korporacji. Zawsze!...ale to zawsze gdy jadą próbują wszelkich sposobów żeby zapłacić połowe lub najlepiej wogóle...zazwyczaj ględzą o tym że jade złą drogą (panie...jedziesz pan żle...pieniedzy nie dam!)...że rzuca w samochodzie(panie,jak pan jeżdzisz,nie zapłace panu!)...a ostatnio narzekają że w taksówce smierdzi i wykrzywiają ryje jakby mieli puścic pawia....otóż ok 3 nad ranem miałem przebłysk geniuszu...wsiada mi gruby cygan z kolejowym wąsem...(nie przyuważyłem gnoja i wskoczył mi na postoju w centrum) i zaraz po wejsciu zaczał teatralnie krzywić gębe...-Panie! co tu tak smierdzi!?............- bo wsiadłeś,odpowiedziałem........wysiadł. .....mała rzecz a cieszy.
Zgłoś
Avatar
Avoid 2013-04-21, 10:01
za pojechanie cygana zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-04-21, 10:23
piwo za to ze miales odwage sie przyznac ze jestes z Poznania !
Zgłoś
Avatar
kalibko 2013-04-21, 10:41 1
Jak by się dało dał bym sto piw:D
Zgłoś
Avatar
Mortalisrox 2013-04-21, 10:42
Rabanesq napisał/a:

Jestem taksówkarzem



Jesteś taksówkarzem? Chuj ci w dupę nygusie!
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-04-21, 11:26 1
Za obrazę tych brudasów zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-04-21, 12:39
Mortalisraka czy coś tam
Skoro oceniasz ludzi po zawodzie to ja ci współczuje, zobaczymy mądralo gdzie będziesz pracował jak skończysz szkołę
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2013-04-21, 13:48
We Wrocku cyganie stworzyli klepanki w ktorych mieszkają, ok 30 osob. miasto chcialo ich wyrzucic z polski.... lewactwo z amnesty international zaczelo protestowac i tym sposobem prezydent zmienil zdanie z wyrzucenia ich z polski na danie im mieszkan!!! dostana mieszkania socjalne bez czekania w kolejce! nigdy w polsce nie pracowali! a zeby bylo smieszniej policja zaczela zatrzymywac internautow i zajmowac im kompy za to, ze pod artykulem napisali o cyganach pare brutalniejszych slow :/
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-21, 14:05 1
Dla mnie taksiarze to gnoje na równi z cyganami. Ile razy jeździłem, tyle razy próbowały mnie gnidy oszukać. W moim mieście, w mojej dzielnicy, którą znam jak własną kieszeń, gnida jedzie okrężną drogą żeby więcej hajsu nabić.

A nie, zwracam honor. Raz jechałem taryfą nocną z gościem, który wyglądał jak Ruski z Punishera. Jedyny uczciwy taksówkarz z jakim jechałem
Zgłoś
Avatar
Karny Jeżyk 2013-04-21, 14:10
Jestem cyganem i się tego nie wstydzę.Jak możecie tak lżyć ten dumny naród? Lojalny wobec siebie i wspierający się w trudnych chwilach.
Sami śmierdzicie niemytą pachwiną, potem z budowy i tanim browarem!!! A wasze kobiety się kurwią!
Jebane polaki!

PS. Możecie już otrzeć pianę z pyska
Żartowałem Do pieca z brudasami.
Zgłoś
Avatar
Rabanesq 2013-04-21, 20:37 1
BongMan,jak gnoje to nie jeżdzij wiecej i zapierdalaj na autobus.
Zgłoś
Avatar
Mortalisrox 2013-04-21, 21:03
bishfinger napisał/a:

Mortalisraka czy coś tam
Skoro oceniasz ludzi po zawodzie to ja ci współczuje, zobaczymy mądralo gdzie będziesz pracował jak skończysz szkołę


Chyba nigdy na taryfie nie jeździłeś, albo nikt z twoich znajomych, a ZWŁASZCZA w poznaniu jeżeli nie znasz miasta
Zgłoś
Avatar
Toq 2013-04-22, 9:26 2
Co byś miał diss na kolejną okazję:

"-Panie! Co tu tak śmierdzi?
-Było nie otwierać gęby"

Pozdrawiam
Zgłoś