18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Antitheist 2017-10-04, 19:34
Przecież ten gość się zastrzelił.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-10-04, 20:32 15
@up, Poważnie? nie zgadłbym geniuszu, ty to chyba w CIA pracujesz że takie rzeczy wiesz?
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2017-10-04, 21:07 1
RebDomine napisał/a:

Przecież ten gość się zastrzelił.

Dzięki
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-10-04, 21:23 1
Podobno koleś który strzelał był działaczem lewackiech "łowców syfa" - ANTYfa. Zawsze wiedziałem że lewaki to prostaki.
Zgłoś
Avatar
tetradon77 2017-10-04, 21:59
@up Podobno? Jak nie masz informacji z wiarygodnego źródła to nie pieprz głupot.
Zgłoś
Avatar
aeroero 2017-10-04, 23:37 8
Basia_Stańczyk : wypierdalaj z tymi lewakami. Już kurwa nie ma miejsca gdzie można uciec przed tymi zjebanymi tekstami ?. I nie, nie czuje sie lewakiem itp. Ale rzygac mi się chce jak widzę że takie jebane debile/debilki szukają tylko na siłe sposobności żeby użyć tego zjebanego określenia. Swoją drogą nie wiem czemu nagle to określenie przeżywa swój renesans...
Zgłoś
Avatar
batiz 2017-10-05, 6:04 1
nie miałęm zamiaru robić tutaj za Miodka, ale nawet mnie to razi:
WYPUŚCIE???? co to znaczy?
czy chodziło o WYPUŚĆCIE?
Zgłoś
Avatar
hardowski 2017-10-05, 15:54 4
aeroero napisał/a:

Basia_Stańczyk : wypierdalaj z tymi lewakami. Już kurwa nie ma miejsca gdzie można uciec przed tymi zjebanymi tekstami ?. I nie, nie czuje sie lewakiem itp. Ale rzygac mi się chce jak widzę że takie jebane debile/debilki szukają tylko na siłe sposobności żeby użyć tego zjebanego określenia. Swoją drogą nie wiem czemu nagle to określenie przeżywa swój renesans...




Lewaki
Lewaki
Lewaki
Lewaki
Lewaki
Lewaki


Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2017-10-05, 20:56
Ja miałem taką konwersację z koleżanką (no przecież nie mam dziewczyny) i mówię do niej "ciekawe czy pokona Brejvika".

Dzień później, jak już się doliczyli mówię jej "zaszczytne drugie miejsce".
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2017-10-08, 0:40
Ej jestem kurwa Polakiem, rasistą, ksenofobem i tam chuj wie czym jeszcze, dajcie tłumaczenie
Zgłoś
Avatar
qwazik 2017-10-15, 20:10
Przygotował się, nie ma co
Zgłoś