18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
GKC 2014-01-25, 15:09
dnr napisał/a:

Kurwa to jest Sikh...
Powinni dawać warny za takie chujowe wstawki o "szmatogłowych", rzygam już tym...



Może być nawet Jedi. Ciapak, to ciapak
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-25, 15:31
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-01-25, 15:39 2
BongMan napisał/a:

Hahaha, jaki ból dupy A ten ostatni to już w ogóle czysta żałość. Tyle nienawiści i tak wielkie kompleksy...


Dobra cebulaku ucisz dupę bo tylko się pogrążasz.
Zgłoś
Avatar
Raskolnikow 2014-01-25, 15:43 1
Sikhowie pochodzą z Pendżabu, miasta niegdyś w Indiach, obecnie w Pakistanie. Przybliżając wam sytuację: jebane islamskie ścierwa osiedliły się w tej części Indii zawłaszczając ją i zabijając tamtejszą ludność. Po 2 wojnie światowej Indie i Imperium Brytyjskie ugięły się niestety i kurwy dostały swoje państwo. Gdyby dobrze Sikhami pokierować to istotnie mogliby zadziałać jak antybiotyk na ciapactwo w tym regionie, ponieważ wiele się od nich nie różnią, ale są po drugiej stronie barykady, bo to islamiści są w tym sporze najeźdźcami a Sikhowie poszkodowanymi. Dawać mi piwa kurwa, niech się udzie dokształcają bo aż dupa szczypie jak widzę te bezmózgie fale gimbusów.
Zgłoś
Avatar
skrapi21 2014-01-25, 15:53
glaby pierdolone tom jest sik odmiana buddyzmu hinduizmu z polocy indi glowne zalozenie to walka zbrojna z muzulmanami wiec to mi sie podoba poczytac matoly troche
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-25, 16:27 3
BongMan napisał/a:

Hahaha, jaki ból dupy A ten ostatni to już w ogóle czysta żałość. Tyle nienawiści i tak wielkie kompleksy...



Każdy się do ciebie dojebał za twoją tępotę, to teraz udawaj że robiłeś to pod ból dupy. Jesteś kurwa żałosny.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-25, 16:27 3
XtravaganZa napisał/a:


Jak nie wrócisz świńskim truchtem do kuchni, to tobie się dostanie za pieprzenie głupot!





Dawaj, czekam
Zgłoś
Avatar
bingo100 2014-01-25, 17:18
@Bongman - w tej katastrofie wziął udział zamachowiec o nazwisku Singh. Nigdzie nie jest napisane, że był Sikhem.

Natomiast Sikhowie 'powstali' jako święta armia do walki z ciapakami z Pakistanu i okolic.
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-01-25, 17:37
Potwierdzam to jest Sikh , i jakby chciał nosić turban na dupie ...
To nie ma wyjścia tak musi być!
Zgłoś
Avatar
Tryglav 2014-01-25, 17:56
masterjunior napisał/a:

Sikh srikh.. Jest ciemny, ma turban = Ciapulec



masterjunior: myśli, że każdy z ciemną skórą jest gorszy, ma konto na sadolu = polaczek
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-01-25, 18:09 2
Haha bongman ale Cie zajebali. Łyso ci cebulaku?
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-01-25, 18:25
dnr napisał/a:


@dagins,
poziom argumentów pięciolatka, wstawiłeś jakieś gówno jakich tu były SETKI, zapewne nie wiedząc że to nie muzułmanin na dodatek, a jak ktoś to wypomni to możesz tylko krzyczeć "uu ból dupy".


No to podaj mi proszę gdzie napisałem, że to muzułmanin, starcze z niepodważalnymi argumentami. Mianem ,,ciapatego" określa się również Hindusów.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-01-26, 2:32
jednym z zadań uniformu jest to, żeby nie mylić swojego z wrogiem
z taką szmatą na łbie nie zdziwiłbym się gdyby dostał kulkę od swoich
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-01-26, 11:03
Sikhowie i ich noze kukri to jest kurwa zywa legenda skutecznosci militarnej, i wszelkiej masci gimbusiarnia niech sie od nich odpierdoli w podskokach. Sa po naszej stronie barykady.
Zgłoś