18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Kawagawa 2012-12-20, 23:48
Cytat:

Ale jak kraj, który gospodarczo jest we wczesnym średniowieczu można wykończyć ekonomicznie? Odetniemy im dostęp do kamienia łupanego?

Jakie bogactwa? Piasek i skały?



Ty czytasz zanim coś napiszesz?

cytuję:

"WASHINGTON — The United States has discovered nearly $1 trillion in untapped mineral deposits in Afghanistan, far beyond any previously known reserves and enough to fundamentally alter the Afghan economy and perhaps the Afghan war itself, according to senior American government officials."

The previously unknown deposits — including huge veins of iron, copper, cobalt, gold and critical industrial metals like lithium — are so big and include so many minerals that are essential to modern industry that Afghanistan could eventually be transformed into one of the most important mining centers in the world, the United States officials believe."

nytimes.com/2010/06/14/world/asia/14minerals.html

i tak, można wykończyć ekonomicznie każdy kraj, szczególnie jak stoi na drodze do zniewolenia jego sąsiadów. Zniewolenie ekonomicznie polega np na tym że przed naszą rozpierduchą ludzie mieli wodę a teraz nie mają wody i nóg.

Nie, nie jestem przeciwnikiem tej wojny. Jestem przeciwnikiem systemu który zniewala Afganistan, bo ten sam system strącił nam Tupolewa i doprowadza do zwolnień w Tychach. To Ci sami ludzie robią to nam i Afgańczykom.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-12-21, 9:01
Oni w talibanie tylko o rozrywce myslą...
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-12-21, 10:22
Wyglądało jak takie spadające pianino w kreskówkach
Zgłoś