18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Tekwondo 2012-12-19, 22:05 2
taka droga bombe na jakiegos taliba
Zgłoś
Avatar
zeusisgod 2012-12-19, 22:14 14
Nic nie namierzałem, tak się tylko bawiłem.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-19, 23:40 3
Wiecie co. Nasze chłopaki robią tam dobrą robotę i szacunek dla nich.

Ale ta cała ruchawka z Islamem śmierdzi mi coraz bardziej prowokacją, okupujemy biednych ludzi tak samo jak Szwaby i Ruscy okupywały nas setki lat. Tak, tak, Islam podbija Europę demograficznie.

To kurwa blokujmy ich w cywilizowany sposób.
Zgłoś
Avatar
Morbus Arthur 2012-12-20, 4:45 3
Co to kurwa znaczy " niestety " ?
Od kogo posiadasz informację że to "ajdik" ? może to zwykła mina przeznaczona dla pierwszego lepszego pojazdu jadącego tą drogą , jeżeli nie to przypominam że to talibskie ścierwo ma tendencję do napierdalania każdego , cywili , Afgańskich służb mundurowych i każdego kto myśli inaczej niż oni więc łaskawie pierdol się ze swoim " niestety" albo wypierdalaj do Afganistanu pomagać temu biednemu szuszfolowi a zapewne zobaczymy Cię na hardzie bez głowy z allah akbar w tle.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-12-20, 13:31 4
Ale on tylko srał!
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-12-20, 19:37
Cytat:

Niestety prawdopodobnie namierzony przez zeusa



czasy się zmieniają, nauka poszła do przodu i teraz Zeus napierdala rakietami Hellfire !
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-12-20, 19:51
Zeusa? Myslalem ze go piorun jebnie...
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2012-12-20, 19:56
Wypierdalaj, to niestety było prowokacją a Ty ściskasz poślady, a idk bo tak bylo napisane na wkileaks
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-12-20, 20:05 4
Kawagawa napisał/a:

Wiecie co. Nasze chłopaki robią tam dobrą robotę i szacunek dla nich.

Ale ta cała ruchawka z Islamem śmierdzi mi coraz bardziej prowokacją, okupujemy biednych ludzi tak samo jak Szwaby i Ruscy okupywały nas setki lat. Tak, tak, Islam podbija Europę demograficznie.

To kurwa blokujmy ich w cywilizowany sposób.



Tak samo? Czy my (co do zasady, nie mówię o wyjątkach) mordujemy Afgańczyków dla zasady? Budujemy dla nich obozy koncentracyjne? Nawracamy na naszą kulurę? Chyba raczej nie prawda? Jak już budujemy szkoły i drogi i pozwalamy im wmiarę normalnie funkcjonować. I wyjątki w rodzaju Nangar Khel tego nie zmieniają. Wystarczy poczytać o tym, jak ten kraj funkcjonował za rządów Talibów - średniowiecze to mało powiedziane.

A to co się dzieje z Europą, napływ Islamu to inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
michal13579 2012-12-20, 20:10
prawdopodobnie wyszli z tego bez szwanku
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-12-20, 20:23 2
nie lubię brudasów ale emptatyczna strona mojego charakteru podpowiadam mi, że gdyby to nasz kraj okupali - robiliibyśmy to samo.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-20, 21:59
kleryk66 napisał/a:



Tak samo? Czy my (co do zasady, nie mówię o wyjątkach) mordujemy Afgańczyków dla zasady? Budujemy dla nich obozy koncentracyjne? Nawracamy na naszą kulurę? Chyba raczej nie prawda? Jak już budujemy szkoły i drogi i pozwalamy im wmiarę normalnie funkcjonować. I wyjątki w rodzaju Nangar Khel tego nie zmieniają. Wystarczy poczytać o tym, jak ten kraj funkcjonował za rządów Talibów - średniowiecze to mało powiedziane.

A to co się dzieje z Europą, napływ Islamu to inna sprawa.



Nie robimy tego ponieważ nie jest to modne w obecnych czasach, wykańczamy ich natomiast ekonomicznie, zniewalamy naród żeby przejąć jego bogactwa i tak, mordujemy Afgańczyków. Przylepiamy im metkę "terrorystów" i walimy do nich z ostrej amunicji.
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-12-20, 22:19
Kawagawa napisał/a:



Nie robimy tego ponieważ nie jest to modne w obecnych czasach, wykańczamy ich natomiast ekonomicznie, zniewalamy naród żeby przejąć jego bogactwa i tak, mordujemy Afgańczyków. Przylepiamy im metkę "terrorystów" i walimy do nich z ostrej amunicji.



Ale jak kraj, który gospodarczo jest we wczesnym średniowieczu można wykończyć ekonomicznie? Odetniemy im dostęp do kamienia łupanego?

Jakie bogactwa? Piasek i skały?
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-12-20, 22:25
Wystarczyłby snajper, a tak zmarnowali rakietę (albo coś podobnego)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie