18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Tańczący z Firmą
Anders Breivik • 2012-09-22, 11:55
Oto krótki filmik instruktażowy - pełny układ taneczny na nasze koncerty.
Zachęcamy do zapoznania się z sekwencją i powielania jej na koncertach.
Uczmy się od mistrza ceremoni....

Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-09-22, 12:05 43
Najlepiej z Firmą zatańczyli hakerzy. Włamali im się na stronę a wielce jebiąca policję Firma zgłosiła to na policję Dobrze, że Kali się odłączył od nich, bo z tymi pozerami by daleko nie zaszedł.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-09-22, 13:04
A co to firma jebać policję teraz bawi się w patriotyzm? Kurwa, jakoś mi się nie widzą gibuski które kiedyś goniły i krzyczały jp jp gdy policji nie było nigdzie w pobliżu, teraz przemienieni w patriotów. No chyba że będą w to wierzyć tak samo jak i w jebanie policji, czyli kolejna pokazówka.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-22, 14:02 2
Co to kurwa jest? Koncert?
Co za emocje, co za entuzjazm!
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-22, 17:46 23
z tym podkładem dźwiękowym lepiej się ogląda
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-09-23, 20:26 2
a jaka wielka publika na koncercie ;d
Zgłoś
Avatar
h3h3 2012-09-24, 0:09 3
Myślałem, że to gówno nie może już gorzej brzmieć; teraz wiem, że się myliłem.

______________

Swing on the spiral...
Zgłoś
Avatar
wisnia9202 2012-09-24, 19:43
Nie wierzę że to gówno dostało się na główną

______________

Przyglądam się nędzy

I dziwię się złu [...]

Nie boję się śmierci

Zrodziłem się z chmur
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-09-24, 20:02
Jebać Was. Lubię firmę
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-24, 20:21 1
W związku z pytaniami na PW, kawałek który wstawiłem to WWO - "Uważaj jak tańczysz"
Zgłoś
Avatar
olo9223 2012-09-24, 20:24 4
Cytat:

j***ć Was. Lubię firmę


Widać ^^
Zgłoś
Avatar
bOxiOr 2012-09-24, 20:37 13
Zgłoś
Avatar
wroneq 2012-09-24, 21:00
To ich cała publika?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2012-09-24, 21:06
jak widzę tych kmietków na scenie i niżej to mi się kojarzy widok osiedlowych przygłupów stojących pod klatką plujących dookoła siebie z powykrzywianymi mordami jak by ich ktoś w dupsko przed chwilą wyruchał.

sorry ale mam jakiegoś dziwnego pecha do ludzi i nigdy, NIGDY nie spotkałem w życiu człowieka który by słuchał hh (tylko hh) i był przy tym normalny. Zawsze albo ćpun albo z totalnie zrytą na maxa psychą albo jakiś pojebany cwaniaczek mający odzywki od których sensownej rozmowy nie da się prowadzić.

ah. i mam szczerą nadzieję że powstanie jeszcze masa filmów podobnych do tego "jesteś bogiem". Jeszcze tyle tych artystów zostało...
Taki właśnie ciekawy kolega od hh namówił "naszą paczkę" znajomych do obejrzenia tego syfu nie z tej galaktyki ii tylko on jeden był tym tak podniecony że doszedł już chyba na sam widok czołówki. Film dla skurwysyńskich zagorzałych fanów hh i ich lachociągów. 15 minut później postanowiliśmy że lepiej będzie obejrzeć po raz drugi Iron Man 2 - nie mieliśmy nic lepszego.

dziękuję za uwagę.

______________

Rock.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-24, 21:13
wisnia9202 napisał/a:

Nie wierzę że to gówno dostało się na główną


Czary. Poza tym Firma sama w sobie jest gównem.

RockyWood, masz rację, że większość ludzi słuchających tej muzyki nawijkowej to przygłupy. Wpada im to w ucho, a potem jak zahipnotyzowani powtarzają tekst, który zapamiętali...
Na szczęście znam ludzi, którzy potrafią i doszukują się więcej w tym gatunku niż słabych bitów i chujowego przekazu. Mają wpojone wartości takie jak kultura, moralność, miłość, lojalność oraz umiejętność posługiwania się swoim mózgiem. I żadna z tych osób nie buja się jak małpa.
Co do języka, to osobiście irytują mnie te skróty, slangi i inny syf dla kretynów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie