18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
medlove 2013-02-11, 2:48
Jak jakiegoś pasiastego żyda złapię to chętnie sprawdzę
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-02-11, 16:42 2
czemu pasiastego? łap tych z wyborczej
Zgłoś
Avatar
cezar43 2013-02-11, 16:44
Nawet gówna nie warci
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2013-02-11, 16:45 5
Zgłoś
Avatar
medlove 2013-02-11, 17:36
aleksander6 napisał/a:

czemu pasiastego? łap tych z wyborczej



Pasiastego bo tych najbardziej nienawidzę.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2013-02-11, 17:41 3
To takie żarty teraz w gimbazach opowiadają? Polaczki też dobrze się paliły jak i reszta tych niewinnych ludzi. Łatwo być pryszczatym "sadolem" walącym konia po kątach i pierdolących takie chore kawały, świat schodzi na psy.

Żenada
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-11, 18:52 1
Wy nie słyszeliście jeszcze jak rodzina wybitnego filozofa - Alberta Krąpca, fajnie była wieszana na własnych jelitach...

Dorzucam się do słów qbamatus: żenujące, wyleczcie się ze swej choroby młodzieńczości i pryszczy, będących jej atrybutami.

Rozpieszczone gówniarze śmiejące się z tych, co w gównie musieli nurkować, by przeżyć. Wstyd mi, że są wśród przedstawicieli mojego rodzaju takie dna intelektualne.
Zgłoś
Avatar
screammyname 2013-02-11, 19:51 5
@qbamatus i dionizodoros
Kurwa, a z murzynow zarty to he he he i wogole? Ja pierdole zrozumcie ze miedzy kawalem a rzeczywistoscia jest zasadnicza roznica taka ze to jest kurwa zart i ma smieszyc, a w jaki sposob i kogo to juz inna sprawa, olejcie takie tematy cieplym moczem i ogladajcie sobie dalej kotki na internecie.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2013-02-12, 14:13 1
@scream..
A kto mówi, że hehehe? Nie filozofuj. Wrzucisz coś z murzynem to już BIEDA UMYSŁOWA co w dupie była i gówno widziała w komentach bije się na suche teksty typu małpa itd.

To wyjeb z takim kawałem komuś kto przeżył takie coś, jeszcze Ci ludzie żyją i im powiedz, że to tylko kawał i że ma śmieszyć. Się ze swojej starej nabijaj też będzie śmiesznie w takim razie.

Zgłoś
Avatar
medlove 2013-02-12, 20:33 1
@qbamatus
Wiesz co to czarny humor? Nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
Motherfucker Jones 2013-02-12, 22:40
Ciekawe, czy ten portal odwiedzają jakieś pejsy.
Zgłoś