18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dudus33 2024-06-28, 21:07
Kurna panowie, szukam wideo jak grupa Wagnera szkoli ciapakow. Macie może zapisane i moglibyście podesłać? Pół sadola przejrzałem i nie moge tego dorwać
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-06-28, 21:29
zbynekmaslanka napisał/a:

Mieszkam w dużym mieście i dosłownie od kilu miesięcy zauważyłem ogromny natłok cudzoziemców, skośnookich, hindusów, czarnych, ukraińców (to każdy zauważył). Doszło do tego (aż to zapamiętałem): stoję w biedronce i się rozglądam a tam pół sklepu ludzi pochodzenia niepolskiego .... nie żartuję.



Nie ciszy cię, że tylu rodaków wokół.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-06-28, 22:03
advisorry napisał/a:

Zimą bedą tanczyc inaczej



Typie jak u nas zim nie ma
Zgłoś
Avatar
quack 2024-06-28, 22:05 4
Zebrać ludzi z jednostek specjalnych na akcje.
Podjechac w nocy ze sprzetem do blokowania sygnału komunikacji. Wystrzelac całe to ścierwo co nie zdoła uciec, zebrać zwłoki, zutylizować.
Gwarantuje że po takiej akcji chętni na szturmowanie granicy magicznie sie rozpłyną.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-06-28, 22:10 2
Aż się prosi żeby rzucić odłamkowy na zakończenie imprezy
Zgłoś
Avatar
Croatia 2024-06-28, 22:24
Co to za nuta ?? Ktoś zna ?
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2024-06-28, 22:36 1
Roskosmos napisał/a:

Powiedzcie mi, jak to jest, że granica z białorusią ma ponad 400km i polscy żołnierze co, są rozstawieni co 100metrów i tak stoją przy tym płocie czy jak, przecież na takim odcinku musi być jakiś słaby punkt gdzie ich nie ma, gdzie mogą sobie spokojnie lewarkiem te płaskowniki w płocie rozszerzyć i przejść



Najpierw musieliby wynaleźć lewarek
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-28, 23:09
Nie widzę problemu. Są po dobrej stronie płotu...
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2024-06-29, 2:19 1
smc napisał/a:

To turyści, jest sezon urlopowy.
Kurwa, ogarnij się.



Mieszkam tu chłopie naście lat i mam porównanie, takich ilości nigdy nie widziałem, nie wierzę w takie przypadki. W ostatnim tygodniu też zacząłem zauważać że czarni i inni cudzoziemcy prowadzają się za rękę z Polkami (poznaje po mordach)
Zgłoś
Avatar
ka_st 2024-06-29, 14:53
KuBuX napisał/a:

Mam pomysl, wezcie sobie kurwa darujcie takie filmiki bo one tez sa po cos, a jak udostepniasz dalej to tylko wkurwiasz spoleczenstwo a nikomu to nie sluzy



tepy ćwoku ,tyPOwy szKODniku z Patologi Obywatelskiej.. własnie przez takich jak ty ktorzy udaja ze nic sie nie dzieje i nie pokazujesz prawdy jestes ruch... w dupe trzeba to pokazywac , pietnowac zeby społeczenstwo sie obudziło i wyjebało rzad z tfuskiem i hoojownia na czele ktory jest za to odpowiedzialny razem z takim typami jak ty
Zgłoś
Avatar
Virsitaris 2024-06-29, 17:52
Nie żebym jakoś bronił tutaj sytuacji bo wiem, że większość tych migrantów to faceci, ale Wy poważnie uważacie, że oni puściliby kobiety pod ten płot? xD
Zgłoś
Avatar
daymaker 2024-06-29, 19:58
Spryskać płot i koniec problemu....

Zgłoś
Avatar
mauser 2024-06-29, 23:34
strzelać do choloty . predzej czy pòźniej i tak bedzie trzeba .
Zgłoś
Avatar
bazyyyy 2024-06-30, 11:28
będzie zima to pomarzną......a no tak ocieplenie klimatu xD
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-30, 14:17
zbynekmaslanka napisał/a:

za rękę z Polkami (poznaje po mordach)



A jakie mordy mają Polki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie