18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
camperboy 2017-11-29, 16:30
Pol kubka to sama piana a idź pan w chuj z takim browarem....
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2017-11-29, 17:20 7
nie pół, i pamiętaj że tylko dobre piwa się pienią, bardziej bym się martwił czy jakiś menel nie trzymał tego w pysku albo dewiant jakiś lewatywy sobie nie robił
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2017-11-29, 18:57 1
Hrabia Drapula napisał/a:

nie pół, i pamiętaj że tylko dobre piwa się pienią, bardziej bym się martwił czy jakiś menel nie trzymał tego w pysku albo dewiant jakiś lewatywy sobie nie robił



gdyby to nie byl sadol to chyba bylbym zaskoczony i przerazony twoim tokiem myslenia, ale hard juz nie jedno nam pokazal...
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-11-29, 20:18
Ciekawe ile trzeba najpierw wylać aby poleciało zimne?
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2017-11-29, 20:25
jak ten język mnie wkurwia
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-11-29, 22:17
To jest myśl... Nagrać jak robi się tym sprzętem krwawą lewatywę, miesiąc odczekać i wrzucić gdzie trzeba:)
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-11-29, 23:00
Hrabia Drapula napisał/a:

tylko dobre piwa się pienią



Co kurwa? Co ma piana (tej wysokości oczywiście) do jakości piwa? Przegazowany pilsner nie staje się od tego lepszy, ze się sama piana leje z puszki...
Zgłoś
Avatar
jackalski 2017-11-30, 15:29
Hoofner napisał/a:

jak ten język mnie wkurwia



A wiesz w ogóle jakim to języku było?
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-11-30, 18:47
"piwo to moje paliwo" nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2017-12-03, 1:16
Prosiłem napisał/a:



Co kurwa? Co ma piana (tej wysokości oczywiście) do jakości piwa? Przegazowany pilsner nie staje się od tego lepszy, ze się sama piana leje z puszki...


odpowiedziałeś sobie sam, po pierwsze skąd przegazowany pilsner w puszce, po drugie dobre piwo w puszcze? niestety te komercyjne polskie pomyje zwane dalej piwem które mają tyle surowców słodowanych co kot napłakał i w smaku podobne są do wody niby jak mają się pienić? przecież tam nawet koncentrat chmielowy uzyskiwany metodą CO2 walą, chyba że napierdolisz sobie płynu do mycia naczyń to będzie piana, a tak to jak na coli pęcherzyki wielkie jak kieszenie cygana i po 30sek wspomnienie po nich, ale ja się na piwach sklepowych nie znam, wolę swoje
Zgłoś