18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
.................. 2012-01-14, 13:43
Szatańska cena trawy dla konia.
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-01-14, 15:50
@UP
Szatański koń, to i cena szatańska.
Zgłoś
Avatar
ticorr 2012-01-14, 17:06
nie rozumiem.. przecież w październiku, zeszłego roku, motłoch wyraził aprobatę dla takich cen, więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-14, 17:08
Trawa zawsze była w cenie
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-01-14, 17:49
Powinni publicznie powiesić tą bandę złodziejskich kurw a tłum powinien klaskać i wiwatować.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-14, 17:51 2
ALTON napisał/a:

tą bandę


tę bandę
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-01-14, 22:41
a 6,66 to za ile? gram, kilogram?
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-01-14, 22:44
Za korytko
Ceny są debilizmem. Chcą osiągnąć zysk zwiększając akcyzę a o tym że i popyt spadnie wraz z wzrostem ceny już nie pomyśleli skurwiele. A firmy i tak będą paliwo w koszt uzyskania przychodu wpuszczać i odliczać od podatku więc gdzie kurwa pytam się ja sens tego idiotycznego posunięcia jest?
Zgłoś
Avatar
pisage 2012-01-14, 22:48
To wcale nie jest śmieszne. Pomijając ceny to przeraża mnie ta pseudoekologiczna sieczka tłoczona do mózgów. Szanowni państwo: samochody jeżdżą na benzynę, traktory na olej napędowy, na gaz są kuchenki, wodór pakowano do sterowców (źle się to skończło), a wodę piją zwierzęta. I nie wolno tego zmieniać!!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-01-15, 0:38
Ceny polecą w dół. Gdy gościu lał za 50zł, dalej leje za 50zł tylko zupy w baku coraz mniej. Debile przesiadają się na rowery. Jeszcze będzie tak że nie będzie tyle wachy że nie będą wiedzieli co z nią robić.
A może i nie.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2012-01-15, 1:06
Ceny idą w górę, ludzie narzekają a i tak będą kupować bo co im pozostało. Jeździć muszą.
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2012-01-15, 3:02
woda w górę przejebane na kacu będzie, za to ziioło z 30 w końcu spadnie i to torby coraz skromniejsze.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-15, 3:42
Pewnie większość komentujących to gimbusy, które samochód prowadziły tylko w Need for Speed. Ja, jako kierowca, powiem wam jedno: Jeśli cena benzyny przekroczy 6zł to widzę dwie opcje:
1. Wywołuję rewolucję, rozpierdalam rząd i przejmuję władzę. Do tego potrzebuję debili, którzy mnie poprą. Następnie stawiam ultimatum: Albo hamerykańce dają nam 90% udziałów w swoich złożach ropy albo wojna. Jeśli debile się nie znajdą, pozostaje opcja numer 2.
2. Wypierdalam za granicę. Jak kocham Polskę, tak ją zostawię bo to jest kurwa skandal żeby za litr jebanego płynu płacić tyle hajsu...
Zgłoś
Avatar
ticorr 2012-01-15, 4:40
@up nawet jakby i Amerykanie dali nam te 90% swojej ropy, to cena może by spadła na początku o jakieś 30-40gr, po czym znów by wzrosła, bo większość ceny paliwa to dziś podatki pośrednie i bezpośrednie.. i gdy urzędnicy widzą, że mogą sobie pozwolić na dalsze dojenie społeczeństwa, to po prostu to robią i tyle w temacie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie