18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Taranowanko
AmbasadorIzraela • 2017-06-14, 14:25
Pewna Pani z Zambrowa z zajęć z teorii na prawo jazdy się urywała, bo o martwym polu zapewne nie słyszała.



+ pościg za niczego nie świadomym kierowcą ciężarówki w gratisie (od 0:32)

o całej akcji tutaj: http://zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=23038

Jak było to nie znalazłem.

2017-06-15, 23:48
@up

Zalety to tanie fajki chyba...


Co do zjebów wyżej, którzy jedyne co ogarneli to jazdę rowerem. popełniony jest szereg błędów. Monotonia jazdy ciężarówką sprawiła, że pewnie gościu siedział nisko przez co miał ograniczone pole z przodu, tonaż nie pozwolił poczuć pchanego auta, brak lusterek dodatkowych nie pozwolił zobaczyć , że z jego prawej strony coś mu przez maskę wbija(lusterka nie są wymagane), baba nie miała wyobraźni, żeby pomyśleć o martwym punkcie z punktu widzenia kierowcy, nie przyśpieszyła, żeby ją zobaczył, bądź żeby uniknąć kolizji. Typowe tępe piździsko i gościu, którego zjadła monotonia jazdy.


2017-06-16, 04:09
bardzo dobrze że śmiecia złapali, mam nadzieję że dostał przekopkę na komendzie

rzadko to mówię, ale brawo policja

2017-06-16, 04:26
Martwa strefa na długość auta? Chyba jak niewidomy prowadzi.

2017-06-16, 05:05
Jeżdżę ciężarówką i wiem bardzo dobrze - nie ma takiej możliwości, żeby nie zobaczyć w tej sytuacji samochodu przed sobą. Martwe pole nie jest aż tak duże.

2017-06-16, 08:42
Białystok z przyległościami to dzicz nawet jak na polskie standardy. Powinni to "miasto" zaorać, a jego mieszkańcom zafundować podziemne sanatorium w okolicach Katynia. Tamtejsza ziemia podobno wszystko przyjmie.

2017-06-16, 10:10
AmbasadorIzraela napisał/a:

Pewna Pani z Zambrowa z zajęć z teorii na prawo jazdy się urywała, bo o martwym polu zapewne nie słyszała.

+ pościg za niczego nie świadomym kierowcą ciężarówki w gratisie (od 0:32)

o całej akcji tutaj: http://zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=23038

Jak było to nie znalazłem.



Autor się chyba z ku*asem kierowcy TIR'a na głowy pozamieniał... ch*j tu kogo obchodzi martwe pole, TIR'y to są jakieś uprzywilejowane pojazdy, czy co...?? To, że kierowca czegoś nie widzi to jest tylko jego problem, kamery sobie poinstalować, murzynów na czujkowych, k***a, cokolwiek, ale tłumaczenie, że martwa strefa... Kiedyś mi gość cofnął, na skrzyżowaniu, właśnie TIR'em, oczywiście jego zdaniem to moja wina, bo on mnie nie widział. Oczywiście również sp***alał...

Baba trochę w ch*ja przygrała, bo mu się lekko wj***ła, ale nie uwierzę w to, że on jej do końca nie widział.

2017-06-16, 10:15
Loaloa był w Białymstoku i zamiast siura do dupy to dostał w ryj i mu się źle kojarzy

2017-06-16, 13:20
Jeleniowski napisał/a:

@tranzystor
Ty sam k***a jesteś Ukrainiec. Odjebcie się od Białegostoku i Podlasia, bo to taka sama Polska jak wszędzie indziej w kraju. A w niektórych aspektach życie na Podlasiu ma takie zalety jak żadne inne miejsce.




Życie na podlasiu ma takie zalety, jak tania wóda i papierosy ze wschodu. Bywałem w Białymstoku często i faktycznie - od jakiegoś czasu miasto rozwija się niesamowicie dynamicznie napędzane szerokim strumieniem kasy z Brukseli. Zobaczymy jak to się wszystko utrzyma, jak dofinansowanie z zewnątrz się skończy, bo wcześniej to mieliście "dziury z drogami", a nawet nie "drogi z dziurami".

2017-06-16, 15:02
Pajace typu tranzystor i loaloa morda w kubeł. Przenieśliście się z ch*jowizny dolnej do Warszawy albo innego miasta bardziej rozwiniętego niż wasze wioski i plujecie jadem na lewo i prawo jacy to k***a z was wielcy miastowi.

2017-06-16, 15:06
To byl pewnie Uber

2017-06-16, 16:18
Mnie juz tak ci Tirowcy w k***iaja ... a tym bardizej na A2 j***ne psozyty z Ukrainy czy tez litewskie sciery juz nie wspomne o Estonczykach zapie**alasz lewym pasem 130/140 ... a ci sie wpie**oli na lewy pas bo on wyprzedza 1 km szybcije od drugiego no k***a ;x szkoda bardzo zaluje ze w polsce nie ma legalizacji broni odj***l bym od razu pasożytów

2017-06-16, 16:45
Takie martwe pole, jak zamach w smoleńsku

2017-06-16, 23:11
Przecież od razu wiadomo o co chodzi. Kobieta się w*ebała przed ciężarówkę (nie żadnego kur*a TIRA!!!) a gość w nerwie ją przepchnął przez całe skrzyżowanie. Tacy zawodowi kierowcy mają naprawdę stresującą pracę, uważam że to najgorsza robota na świecie. Bo nawet górnik po 8 godzinach idzie do domu, a taki jeździ po Europie 2, 3 czy 4 tygodnie. I ogląda te murzyńskie harce, to jak ma być spokojny?

2017-06-16, 23:33
Jeleniowski napisał/a:

@tranzystor
Ty sam k***a jesteś Ukrainiec. Odjebcie się od Białegostoku i Podlasia, bo to taka sama Polska jak wszędzie indziej w kraju. A w niektórych aspektach życie na Podlasiu ma takie zalety jak żadne inne miejsce.



Daj spokój co się przejmujesz jakimiś zakompleksionymi idiotami... nie dyskutuj z takimi.

Mam nadzieję, że kierowca zestawu wygra sprawę. Ale godny podziwu jest brak instynktu samozachowawczego u kobiety ;) , nigdy się nie wtryniłem pod zestaw wiedząc, że od razu musiałbym hamować. Niech chociażby taki zestaw będzie przeciążony, bądź będzie miał wadliwy układ hamulcowy = śmierć w sardynce :D nie dziękuje

2017-06-17, 12:17
Adrianero napisał/a:

Pajace typu tranzystor i loaloa morda w kubeł. Przenieśliście się z ch*jowizny dolnej do Warszawy albo innego miasta bardziej rozwiniętego niż wasze wioski i plujecie jadem na lewo i prawo jacy to k***a z was wielcy miastowi.




Zapiekła dupa, co? Tylko że ja nie wstydzę się napisać miejsca zamieszkania (w moim przypadku od urodzenia), a Ty musiałeś oczywiście
Cytat:

Skąd: inąd


jakby Ci było wstyd przyznać, że jesteś ze ściany wschodniej.


ZajętyPelikan napisał/a:

Daj spokój co się przejmujesz jakimiś zakompleksionymi idiotami...



Faktycznie, mieszkać w Trójmieście, czy Warszawie to wstyd w porównaniu z dumą mieszkania w Białymstoku, czy innym mieście w najbardizej rozwiniętej, wschodniej części Polski
:mrgreen: