18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
fuckingheaven 2013-11-22, 18:58
Zgłoś
Avatar
AmatorKrupnika 2013-11-22, 19:19
predator kurwa
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-22, 19:36 3
"Czemu pająkami i innymi gównami jarają się najczęściej cioty, które są odtrącane w szkole i nie mają znajomych? Myślą że to takie menskie i zajebiste trzymać takie coś w domu? Jeszcze nie poznałem osoby hodującej takie zwierzęta, która nie była by outsiderem.

Nie wzbudzacie szacunku hodując jadowite zwierzęta. Jesteście jak dres który kupuje sobie amstafa, żeby wyglądać na groźnego. Ale to tylko pozory... I jeszcze ta muzyka"

Co boisz się pająków?
Nie masz jaj? )

Ps. Nie jestem outsiderem, pracę inżynierską pisałem o pająku, do tego badałem dietę tego pajączka w różnych typach siedlisk. Fascynują mnie i dlatego je hoduję. Mam też mrówki. Hodowałem różnepajęczaki i gekony.
W dupie mam ciebie i twój szacunek.
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-11-22, 19:52 1
@up bo to jacyś obciągacze końskich teleskopów wklejają fotki swoich klapków i co to kurwa nie oni zabija pajaka ktory jest 123123123123425423541245134 razy mniejszy od nich i opierdoli 2342354234234234 razy wiecej komarów niz one zdążą go upierdolić jednego lata.
No ale taki spierdolony bezmózg dalej bedzie hejtował pająki bo brzydkie i bo wszyscy hejtują.
Życze takim z całego kurwa serca żebyście wy i wasze rodziny zdechli na malarie czy inne choroby ktorymi zostaniecie zarazeni bo zajebaliscie AKURAT TEGO pająka który by je wyłapał
piona dla niedoruchanych człowieków - sami się wyeliminujecie
Zgłoś
Avatar
marna 2013-11-22, 20:14 2
HaoPao napisał/a:

Weź do tego akwariun napuść kurwa gazu i podpal to.



ale żeby terrarium od akwarium nie odróżniać?
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-11-22, 20:20
jebany powtór, jakie ma siekacze, pewnie myją mu pastą colgate
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2013-11-22, 20:32
wiesiors4 napisał/a:

Czemu pająkami i innymi gównami jarają się najczęściej cioty, które są odtrącane w szkole i nie mają znajomych? Myślą że to takie menskie i zajebiste trzymać takie coś w domu? Jeszcze nie poznałem osoby hodującej takie zwierzęta, która nie była by outsiderem.

Nie wzbudzacie szacunku hodując jadowite zwierzęta. Jesteście jak dres który kupuje sobie amstafa, żeby wyglądać na groźnego. Ale to tylko pozory... I jeszcze ta muzyka



Mam w domu 2 rodzaje ptaszników, hoduję je, bo to piękne i na swój sposób intrygujące, aczkolwiek prymitywne zwierzęta. Nie mam małego kutasa, nie jestem łysy, nie chodzę w dresie, mam dziewczynę, znajomych i przyjaciół. O moim hobby wiedzą tylko moi rodzice i kilku znajomych, nie widzę potrzeby afiszowania się z tym (bo po chuj?) Naprawdę męskie jest hodowanie zwierzęcia, które można zabić jednym palcem, a które żeby ukąsiło to trzeba być niezłym idiotą? Cóż, każdy ma swoją definicję męskości... A teraz idź wyprowadź swojego amstaffa, bo zaraz ci się zesra w domu z tego twojego bólu dupska
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-22, 20:56
Im zacieklej odpisujecie tym tylko mocniej utwierdzacie mnie w moim przekonaniu mało się nie zaplujecie

Ezoteryk napisał/a:

wiesiors4, Tak samo możemy powiedzieć że twoja mamusia to kurwa bo kupiła sobie krótką spódniczkę .


Czekaj odpiszę Ci na twoim poziomie: mam nadzieję, że twoja stara zdechła. Przez wjazdy na starych czuję się znowu jakbym był w gimbazjum

powyłamywany napisał/a:

Życze takim z całego kurwa serca żebyście wy i wasze rodziny zdechli na malarie czy inne choroby ktorymi zostaniecie zarazeni bo zajebaliscie AKURAT TEGO pająka który by je wyłapał


Jaka kulturka typowy lovelas "pajenczaków" - nikt go nie lubi więc wjeżdża komuś przez neta, żeby poczuć się męsko i pewnie

Spadam na piwo a wy siedźcie w piątkowy wieczór ze swoimi pająkami
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-11-22, 21:37
@up opierdol mojemu urojonemu pajakowi bulbusa śmieciu nie mam żadnego.
Jedyne co mam to świadomosc, ze bez pajakow takie brudasy jak ty zadrapaly by sie na smierc wiec zabij WSZYSTKIe pajaki w swojej okolicy i chuj Ci w dupe i na imie zadrap siebie i swoja brzydka szmate
Zgłoś
Avatar
jarro90 2013-11-22, 22:57
A ja myślałem że mój zdechł wieć go skremowałem w piecu CO... Kurwa
Zgłoś
Avatar
smoku1987 2013-11-23, 0:47
brahypelma Smithi - jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
willoo 2013-11-23, 0:59
ja pierdole... gdyby takie gówno mi z terrarium spierdoliło to bym spalił chate w pizdu
Zgłoś
Avatar
lg1500 2013-11-23, 10:57
jakby tak plastikowe laski potrafiły to byłoby coś
Zgłoś
Avatar
Mirekah 2013-11-23, 13:19
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
devilmannek 2013-11-23, 14:50
Epilepsja pająka połączona z klonowaniem, japierdole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie