18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

taśmy prawdy
kolosasz • 2021-03-02, 17:23
Ujawniamy. Dotarliśmy do taśm, które na zawsze miały być ukryte.

Cała prawda o wykształciuchach.

Gdy polski Naród pod wodzą Kościoła walczył z komunistycznym jarzmem,
gdy komunistyczny reżim rękami swoich bandytów mordował księdza Jerzego,
to wykształciuchy w tym czasie bawili się w Kuwejcie. Swoją wiedzę i swoje umiejętności
zdobyte w Polsce woleli sprzedać arabskim szejkom za dolary niż stać z Narodem na barykadach.
To właśnie takie wykształciuchy i ich pomioty mówią dziś "ten kraj" a nigdy Polska, gardłują o prawie do
zabijania polskich dzieci w łonie polskich matek i o tzw. praworządności.
Przyjrzyjcie się tym twarzom wykrzywionym chciwością i ostrzeżcie przed nimi swoje dzieci!




2021-03-02, 17:27
Przecież to jest zwykły wyjazd szkoleniowy pracowników ZUS-u.

2021-03-02, 17:28
Pod wodzą kościoła? No to k***a doj***łeś.

2021-03-02, 17:54
Każdy wykrztałciuch sp***oli z pl
w czasie wojny

sam bym sp***olił jak bym miał dobrą pamięć do regółek

2021-03-02, 17:56
Coś ci się k***a odkleja, więcej butaprenu, może się przyklei z powrotem :>

2021-03-02, 17:59
Ale pie**olisz... A dlaczego teraz np. lekarze sp***alają z Polski?
No ch*je jedne, ze 12 lat ciężkiej nauki z praktyką i nie chce im się robić za psi piniondz! SKANDAL!

2021-03-02, 17:59
Nie wiem kto to jest i nie wiem po co.to tu wrzociles/aś. Znam gro osób, zwykłe pielęgniarki, robotnicy drogowi i budowlani , pracownicy firm specjalizujących sie w energetyce, kanalizacji i wodociągach. Latali w tamte rejony, jak ktoś byl inżynierem, architektem to i przecisnął dzieci oraz zony ew kochanki. Nikt z nich nie był komuchem, mogli dorobić (wcale nie duzo) i zobaczyć inny swiat. To tak jakbyś teraz miał/miała pretensje do ludzi wyjezdzajacych na zachód, skandynawię czy wyspy. Temat z dupy, jak czegoś nie dostrzeglem oprócz fajnej dupeczki w 0:20 to nie skaczcie mi do gardła ;-)

2021-03-02, 18:27
Kraj wtedy potrzebował dewiz, więc wysyłało się specjalistów do wszystkich "zaprzyjaźnionych" krajów.