18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xBaker 2013-08-28, 21:35
JEdno jest pewne, przetwory te był z Sokołowa.
Zgłoś
Avatar
mani69 2013-08-28, 21:59
Tatar chyba z wołu?!
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-08-28, 22:06
Sokołów dostarczał broń.
Zgłoś
Avatar
Szwy 2013-08-28, 22:10 3
@Teflon666:
Albo Sokołów nie bawi się w takie akcje i po prostu zwyczajnie pozywa tego gościa i zgarnia 150 tys. i nadal zyskuje rozpoznywalność. Twoja teoria ma jakiś sens, ale przeciwny bieg wydarzeń też pasuje (również do wymienionych punktów, w końcu gdybyś dostał 150 tys. kary też byś już nie wojował w necie, a wielkie korporacje z natury milczą).

P.S. Ciekawostka z książki o psychologi reklamy, którą kiedyś czytałem: Nieważne jak bardzo będziesz wmawiał sobie podczas widzenia/słyszenia reklamy, że nie znosisz tej firmy i nie kupisz ich produktów. Za dwa, trzy miesiące kiedy twój gniew opadnie i staniesz w sklepie przed wyborem "znienawidzonej" wcześniej marki i innej, o której nie masz bladego pojęcia, najprawdopodobniej chwycisz tę, której nie lubisz.

Sokołów 1
Wkurzeni Kwejkowicze chcący oczernienia firmy 0
Zgłoś
Avatar
cobra90 2013-08-28, 22:15
Kurwa wiem, że ciapaci i kozojebcy ale do chuja giną tam cywile w bardzo chujowy sposób. Trochę człowieczeństwa.
I spierdalać z tym mięsem na kwejka
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-08-28, 23:47 2
a jebie mnie to wszystko wam powiem.
Zgłoś
Avatar
MrBlackHat 2013-08-29, 1:31
Kurwa jak ciekawe musi być życie osoby która wpadła na pomysł skonfrontowania wojny w Syrii z "aferą" w której rzeźnik pozwał pajaca z internetu. O kurwa płycej się już chyba nie da.
Zgłoś
Avatar
mind44 2013-08-29, 1:50
kwinto1992 napisał/a:

Podobno w Syrii użyto broni chemicznej, ciekawe czy rzucali tatarem czy parówkami.



to byłaby raczej broń biologiczna
Zgłoś
Avatar
kwinto1992 2013-08-29, 10:49
MrBlackHat napisał/a:

Kurwa jak ciekawe musi być życie osoby która wpadła na pomysł skonfrontowania wojny w Syrii z "aferą" w której rzeźnik pozwał pajaca z internetu. O kurwa płycej się już chyba nie da.



Ciekawsze niż życie kogoś kto potrafi tylko hejtować. Nie podoba się to wypierdalaj... A zdanie i tak zajebane z fb
Zgłoś
Avatar
MrBlackHat 2013-08-29, 23:09
kwinto1992 napisał/a:



Ciekawsze niż życie kogoś kto potrafi tylko hejtować. Nie podoba się to wypierdalaj... A zdanie i tak zajebane z fb



Ręce opadają...
Zgłoś