18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Max Wright uważany był do niedawna za przykładnego ojca rodziny (ma dzieci - Bena i Daisy). To dzięki nim pokonał nowotwór - chłoniaka. Niestety jakiś czas temu popadł w konflikt z prawem. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu. To jednak był "mały pikuś" przy tym, co zrobił później.

"The National Enquirer" opublikował zdjęcia na, których widać jak aktor "Alfa" pali crack i spotyka się z przypadkowo poznanymi mężczyznami na seks.



- Jego życie wymknęło się spod kontroli. Nie przejmował się niczym, nawet tym, że może być narażony na AIDS. Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu, wybieraliśmy bezdomnych mężczyzn, zabieraliśmy do siebie do domu i płaciliśmy im 100 dolarów za seks bez zabezpieczeń. Max zgodził się nawet żebym filmował, jak zabawia się nimi. Oczywiście, wszyscy byliśmy w tym czasie na haju - mówił jeden z jego kochanków.

Ciekawe czy Alfa też zaprosił na imprezę
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2012-08-18, 12:22 12
Ale co mnie to kurwa obchodzi co jakieś "gwiazdy" robią po nocach? Jakbym chciał poczytać takie "sensacje" to sam bym wypierdolił na pudelka... Nie musisz go wklejać tutaj!
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-18, 12:24 2
Alfa to pewnie w paszczę pakował
Zgłoś
Avatar
Morgotus 2012-08-18, 12:31 4
Facet tyle lat obcowal z wlochatym stworem z kosmosu,nic dziwnego ze mu odjebalo na stare lata
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-18, 12:34
Alf w paszcze tylko koty pakował, szkoda że u nas to leciało tak krótko.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-08-18, 12:36 3
Kapral Poproszek, alf dymał foki
Zgłoś
Avatar
Timitum 2012-08-18, 17:38 2
@Radzimierz
Znana twarz z serialu familijnego ćpie i uprawia seks z bezdomnymi. Jeśli ta iformacja nie pasuje na sadola, to nie wiem jaka będzie pasowała. A jak się nie podoba to na chuj włazić w temat i komentować?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-08-18, 17:52 33
Skurwysyństwo tak z buciorami w czyjeś życie wchodzić. Pedali się po cichu, ludzi nie gwałci, młodzieży nie gorszy to niech się pedali. Jego dupa jego sprawa.
Zgłoś
Avatar
kwk222 2012-08-18, 23:18
żeby życie miało smaczek - raz dziewczynka, raz chłopaczek
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-08-18, 23:19
przecież on już jest w takim wieku, że mu raczej nie staje: Max Wright (ur. 2 sierpnia 1943 w Detroit). FAKE
piona!
Zgłoś
Avatar
lie 2012-08-18, 23:35
@Timitum
Pudelek zaprasza.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-08-18, 23:43 10
Czegoś kurwa nie rozumiem.

Aktor od dawna na emeryturze z zajebistego serialu "Alf", stuka się po cichu z dorosłymi facetami, nie obnosi się z tym ani nic - afera, która pewnie nawet nie jest prawdziwa.

Pedał z chujowego serialu "Jak poznałem waszą matkę" adoptuje dwójkę dzieci - wielkie przyzwolenie społeczne, tolerancja i wsparcie.

Jaka ta ameryka jest popierdolona...
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-18, 23:57
To wyjaśnia dlaczego Alf, tak dziwnie chodził.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2012-08-19, 0:11
zepsuliscie mi cale dziecinstwo
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-08-19, 0:19
płacić i ruchać się z bezdomnymi. Nie dość, że pedalstwo to jeszcze ze śmierdzącymi menelami którzy dupy nie wycierają. Ludzie mieniący się zawodowymi artystami mają nasrane w główkach. Mniej lub bardziej ale zawsze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie