18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Taxi driver vs uber driver
Cloverface • 2018-08-13, 18:34
Ogólnie to zabawna jest trochę ta walka taxi i ubera. Rozumiem, że jedni płacą inni nie płacą daniny na kraj, jednak wychodzi tu często wieśniactwo obu stron.



A tu dam - NASZE, POLSKIE:
spoiler

2018-08-15, 18:49
Znajomy pracował jakieś 2 miesiące na taksie i potwierdza, że to wszystko jedna wielka mafia. Jeszcze dostawał gruby hajs na wożeniu naj***nych klientów do burdelu.

2018-08-15, 22:29
mygyry napisał/a:

Ta walka UBER - TAXI idealnie pokazuje jak ludzie są już poj***ni umysłowo od dymania ich przez państwo, Taxiarze nie strajkują, żeby mieć mniejsze koszty, łatwiejszy dostęp do świadczenia usług transportu, ale żeby doj***li innej grupie, żeby mieli tak samo przejabanie i drogo jak oni, czy to nie świadczy o niewolnictwie umysłowym?



no bo taryfiarze nie chcą, żadnych aplikacji. Oni wolą na lewo doklepać ci 50pln jak będziesz podchmielony i odjechać z uśmiechem, że ogolili kolejnego frajera.

2018-08-16, 10:25
Walka Uber VS Taxi dawno się już skończyła, zobaczcie z jakich lat są te filmiki !! Nie jednokrotnie zamawiałem w nocy ubera i przyjeżdżał po mnie zwykły taksiarz !! Taksówkarze to pazerne k***y i jak zauważyli, że z uberem nie wygrają, to sami pozakładali konta na uberze i zaczęli podpie**alać zlecenia !!

AN...........or
2018-08-16, 17:59
j***ć śmieci taksówkarzy aby k***y z głodu zdechły i ich dzieci aby się pozabijali