18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Taxi driver vs uber driver
Cloverface • 2018-08-13, 18:34
Ogólnie to zabawna jest trochę ta walka taxi i ubera. Rozumiem, że jedni płacą inni nie płacą daniny na kraj, jednak wychodzi tu często wieśniactwo obu stron.



A tu dam - NASZE, POLSKIE:
spoiler

2018-08-13, 18:43
Ta walka UBER - TAXI idealnie pokazuje jak ludzie są już poj***ni umysłowo od dymania ich przez państwo, Taxiarze nie strajkują, żeby mieć mniejsze koszty, łatwiejszy dostęp do świadczenia usług transportu, ale żeby doj***li innej grupie, żeby mieli tak samo przejabanie i drogo jak oni, czy to nie świadczy o niewolnictwie umysłowym?

2018-08-13, 18:44
Uwielbiam pie**olenie, że nie płacą zusu. Zakładają działalność gospodarczą robiąc na uberze i płacą. A jak nie działalność to mają inną stałą robotę i tam zus leci.

pie**olenie taryfiarzy zajebiste zawsze o tym.
Boli bo oni k***a liczą jak żyd za matkę a uber ma w miarę normalne ceny.

Jak ktoś mi znajdzie cierpiarza który z korpo jest i przewiezie mnie z ronda onz na Służewiec w warszawie za <50zł to szacun. Uberem max 30zł.

2018-08-13, 18:57
@up przy czym taxiarze to k***a najwięksi płatnicy ZUS'u 3/4 z nich to wcześni emeryci z mudurówek czy innych górniczych zawodów :szydera:

2018-08-13, 19:09
znam kilku cierpów, części żony nie pracują, albo robią że by w domu nie siedzieć, u mnie w bloku jest dwóch, najmniejsze mieszkanie 117m2 ponad 7tyś z m2, mają po dwa trzy samochody, działki z domami, dzieci na drogich studiach, oni mają we krwi takie pie**olenie, te określenia cierp, złotówa nie są wyssane z palca, do tego duża część oszukuje, jeżdżą dłuższą drogą, często mają taksometr tak że przy zmianie biegów na chwilę 2-3 taryfa leci, układy elektroniczne, o układach z dz**kami, night clubami i dilerami nie wspomnę
do tego te ich akcje "społeczne " wymierzania sprawiedliwości
ch*j im w te zapocone dupska starym zapasionym knurom, bojkotuję nie korzystam z taxi

Cz...........as
2018-08-13, 21:38
Widzę że niezależnie od szerokości geograficznej, złotówy wszędzie są tak samo zj***ni...

2018-08-13, 22:34

Krótko i na temat :kawa:

Mo...........mi
2018-08-14, 11:20
ten wypowiadajacy sie ekspert ma morde kapo

2018-08-14, 11:46
Jakie to są te "niezbędne kwalifikacje" na stanowisko sałaciarza? :-)

2018-08-14, 12:34
Ale ten Pan ekspert ma przepitą buzię, próby wątrobowe pewnie nie za dobre :(

2018-08-14, 15:14
Kiedyś lachę kładłem na złotówy, tak często nie jeździłem, robili mnie w ku*asa jak byłem pijany i trudno. Zdarza się.
Raz - 1 stycznia, rozwalona noga po imprezie. Zamawiam taksówkę, muszę machać do złodzieja żeby łaskawie podjechał pod drzwi, bo jeden krok trwał godzinę bólu. Z wielką łaską podjechał, krzyczał przez okno, że po co ma podjeżdżać - to myślę skoro płace to wymagam... Jedziemy, starszy dziadek, gada ile to nie jeździ na taxi, pytam z kolegą jak tam wieczór, czy w porządku.
Nagle patrze (do mnie było 10 min prostą drogą) a pedał jedzie na około Lublina, znałem na tyle miasto, że wiedziałem co się cuduje. Nie wyj***łem mu dlatego, że miałem kaca i uszkodzoną nogę, albo jestem p*zdą. Jednak od tamtej pory widzę zawsze jak Janusz chce mnie wydoić. Bić, pluć na chamów - tyle w temacie.

2018-08-14, 19:16
Klasyk, jakiś taksiarz zakapior będzie mówił o płaceniu zusu i podatków. W Szczecinie gość sobie założył "taxi złotówa" i brał po niskim kursie to regularnie miał problemy z lokalnymi taxi-bandziorami, bo "rynek psuje". j***ne prymitywy z taksówek i ich polaczkowe podejście, nie żeby mieć samemu lepiej, tylko żeby inny miał tak samo ch*jowo. Tfu

2018-08-15, 14:27
Uber też w ch*ja wali.
Byłem ujarany jak dzika swinia i był straszny upał.
Pomyślałem sobie wiatrak kupię.
Nie chciało mi się iść a byłem już również naj***ny więc zamówiłem ubera.
Do sklepu z wiatrakiem miałem 1km.
A on sobie bezczelnie pojechał na około jakieś 5 km.
Wk***ilem się bo dzień wcześniej kierowca ubera z Azerbejdżanu wydymal mnie na 30 zł jak do Explo mnie zawozil.
Sk***esyn miał patent taki.
Gadał do mnie po angielsku a ja z nim po tym angielsku k***a gadałem popisujac się przy dziewczynie i wtedy pojechał naokoło.
Więc wracając do kierowcy wiazacego mnie do sklepu z wiatrakami pomyślałem sobie o nie k***a.
Powiedziałem mu: wiem że jedziemy na około i nie radzę Ci mnie wk***ic
Zawiozl mnie na miejsce i nie dostał ani złotówki.
Przerażony odjechał Trzęsac się.
Jak tylko widzisz coś takiego powiedz ze wiesz ze pojechaliscie na około i jak chce to niech wzywa policję.
Nagrywać dyktafonem i korzystaj z GPS w telefonie.
Raz mnie naj***nego 7 kilometrów za 74 zł złotówka naliczyl.
Wezwalismy psy które stwierdziły MOJA rację i powiedzieli że jak chce to mogę zapłacić a jak nie to tamten Pan może się stawić na komendzie założyć sprawę która to rozstrzygnie.
I tak można udusić frajera ubera i jego brata zlotowe. I przejazd free.

2018-08-15, 15:46
W Zakopanem taxi i budy wożą ludzi bez wydawania paragonów :) lewizna pełna gęba

2018-08-15, 16:59

3:30, jakby ktoś był niecierpliwy.
Janusze pie**olone. Nie umie się prywatnie ogarnąć to się wrzuca w gównokorpo i życie by poświęcił, byle mieć gówniane, ale pozornie stabilne pieniądze.