18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Jeśli pomysł przypadnie ludziom do gustu, możemy mieć dosyć pokaźną reprezentację w tej dyscyplinie
Swoją drogą, chłopaki z przeciwnej drużyny wyglądają przy Polakach na lekkich ogórków



W minioną sobotę w Rydze odbyły się dosyć nietypowe zawody w formule MMA, nazwane Team Fighting Championship. Wzięły w nich udział osoby z pięciu państw, które na co dzień, aby rywalizować na pięści spotykają się np. w lasach na tzw. ustawkach. Do stolicy Łotwy przyjechali zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Czech, Szwecji oraz… Polski.

Walczono pięciu na pięciu w dużym, prowizorycznym ringu, bez podziału na kategorie wagowe. Jedynie finał z udziałem Poznaniaków odbył się w formacie czterech na czterech, a to za sprawą kontuzji w obozie Rosjan. Pojedynek zakończył się po czterech minutach, a zwycięzcy zostali nagrodzeni czekiem na 5,000 euro. Przegranej ekipie przypadła połowa tej kwoty.

Lech Poznań pok. IFK Goteborg
CSKA Moskwa pok. Spartę Praga
Lech Poznań pok. MFK Mikołajew
CSKA Moskwa pok. IFK Goteborg
MFK Mikołajew pok. Spartę Praga

Walka finałowa
Lech Poznań pok. CSKA Moskwa







Źródło: globalultras.com/lph-wisemen-on-tfc/
mmanews.pl/2013/12/team-fighting-championship-czyli-nietypowy-turniej-...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-07, 13:34 39
hahah co tam robią szwedzi? od kiedy mają przerwę od opierdalania gały ciapatym?
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-07, 13:48 88
No i zajebioza. Tak właśnie powinni spotykać się ci, co się napierdalają w ustawkach i na stadionach, choć oficjalnie twierdzą, że robią to dla swojej drużyny piłkarskiej.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2014-03-07, 14:04 56
Udostępnić stadion narodowy i puszczać to w tv
Ciekawsze by było niż polska piłka
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2014-03-07, 14:06 4
moim zdaniem lepiej żeby się napierdalali legalnie niż pod żabką kurwa przy okazji rozpierdalając zwykłych przechodniów
Zgłoś
Avatar
waski322 2014-03-07, 14:08 3
i to mnie sie podoba lepiej niz maja rozpierdalac stadiony
Zgłoś
Avatar
adek00155 2014-03-07, 14:14 26
Chyle czoła dla naszych reprezentantów, nad wyraz jestem dumny z tego wydarzenia i oby więcej spuszczania wpierdolu innym nacjom.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2014-03-07, 14:17
Dzięki za wrzucenie tematu Dobre!
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2014-03-07, 14:20
Brawo Lech! Fajnie chłopaki zaprezentowali się.
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-03-07, 14:20 21
I pomyśleć, że w UK chuligana zagrał Frodo Baggins.
Zgłoś
Avatar
Kurwin0x 2014-03-07, 14:22 16
No pojebani,gdzie ktoś normalny startuje do Polaka w takiej dyscyplinie ,samobójcy ! masochiści !
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-03-07, 14:28
spoko, tylko zaraz znajdzie się ktoś kto będzie chciał na tym zarobić - wjebie tony reklam pomiędzy każde uderzenie po ryju, a później będzie można takie coś zobaczyć jedynie w pay per view. I to będzie to słynne Against Modern Football?
Zgłoś
Avatar
szkodnikdbwa 2014-03-07, 14:29 20
pin napisał/a:

I pomyśleć, że w UK chuligana zagrał Frodo Baggins.



Nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś słyszałem anegdotkę na temat planowanej walki przed czy po meczu Lech - City. Angole w sweterkach i polóweczkach czekali w umówionym miejscu, przyjechali Polacy i po balu Jak ich zobaczyli to stwierdzili, że chyba jednak nie ma sensu i tak naprawdę to oni żartowali

Jak napisałem - może to bzdura ale wydaje mi się całkiem prawdopodobna.

Ogólnie jak patrzy się na te filmiki z zadym za granicami naszego kraju to Ci ludzie wyglądają tak normalnie, jak przeciętny użytkownik sadola. U nas jak się patrzy na dobrą ekipę to co drugi wygląda jak Achilles
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-03-07, 14:29 12
Ha! Nawet ruscy dostali wpierdol od naszych, dawno nie byłem tak dumny ze zwycięstwa Polaków
Zgłoś
Avatar
pietraas 2014-03-07, 14:37 2
Jest gdzieś link do całości?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie