18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
team zero
TakTojajestem • 2014-04-23, 17:07
pewna organizacja zwana "team zero" trenująca bardzo zaawansowaną obsługę broni krótkiej (jak i z karabinków szturmowych i strzelb) trenują oni pod okiem byłego żołnierza(o dziwo nie służb specjalnych) który uczy ich strzelania w ruchu z za przeszkody do ruchomego celu, szybkiej wymiany magazynków, strzelanie z za ściany, szybkie wyciąganie broni, pokonywanie przeszkód w sposób jak najskuteczniejszy.

Tutaj macie wideo żebyście nie myśleli że koleś kupił kilka atrap znalazł kilku frajerów i będzie im głupoty wciskał bijąc na tym kasę



tutaj macie przykład strzelanie w warunkach ekstremalnych z oczami popsikanymi roztworem pieprzowym,z workiem na głowie,z zmarzniętymi palcami itp



są to ludzie nie związani z wojskiem czy z służbami specjalnymi trenują za własne pieniądze strzelają z własnej broni kupionej z własnych pieniędzy, ts amunicja trenują dla własnej "przyjemności" chcąc zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i ludziom dookoła ich, treningi są bardzo dobrze skonstruowane znacznie lepsze niż treningi polskich antyterrorystów

tutaj wideo dla ludzi którzy myślą że polska policja uchroni ich od krzywdy



"służby specjalne" w oczach zwykłych obywateli jest to jednostka specjalna specjalistycznie wyszkolona ale dla ludzi którzy mają pojęcie o broni, dla ludzi którzy starają się o pozwolenie lub już ją posiadają czy dla innej maści ludzi takich którzy interesują się tym na poważnie nazywani są "służbami specjalnej troski" są to ludzie z łapani z tak zwanego "wywiadu" nie mający pojęcia o zbyt wielu rzeczach ale w oczach policji jest to grupa specjalna bo nie wystrzeliwuje już średnio 7 naboi rocznie ale 100 (na strzelnicy) naboi rocznie (mniej więcej tyle co zwykły posiadacz broni wystrzeliwuje będąc na strzelnicy czyli nawet do 100 naboi co 2 miesiąc "statystycznie")

niestety skonstruowanie takiej grupy w Polsce jest niemożliwe ludzie którzy są niekarani, zdrowi psychicznie, którzy ukończyli 21 lat, w znakomitej formie fizycznej(czytaj zdrowi fizycznie), którzy pozytywnie a wręcz doskonale przeszli testy z wiedzy ogólnej,u których wizja lokalna(pytanie sąsiadów co o nas sądzą) też wyszła dobrze,i sprawdzenia czy ten człowiek ma możliwości posiadania i przechowywania broni, po mimo zapłacenia opłat skarbowych tylko dlatego że chcemy broń (nie zależnie czy dostaniemy pozwolenie czy nie) musimy zapłacić skarbówce czterysta złoty z groszami do tego koszty pozwolenia i badań koszty testów itp to na broń do obrony osobistej około 2500 zł (same papiery)ale i tak jeśli nie dostarczycie papierów że zostaliście napadnięci najlepiej prawie zadźgani że dostajecie anonimy o treści "zabije cię" że macie majątek na ksyliardy biliardów, bez dostarczenia takich papierów szanse na dostanie pozwolenia są zerowe, nie ma możliwości a byście takie pozwolenie dostali a nawet jak dostaniecie to wystarczy donos sąsiada któremu zastawicie miejsce parkingowe a on w odwecie napisze na was skargę " afiszuje się z bronią i nosi ją w kaburze na udzie"w automacie tracicie pozwolenie i broń którą za własne pieniądze kupiliście i już na pewno nie dostaniecie pozwolenia nigdy więcej, polska policja nie dorosła jeszcze do momentu w którym zdała by sobie sprawę że tacy obywatele dobrze wyszkoleni posiadający prywatną broń są w interesie policji i społeczeństwa bo policja jest i w czasie problemów można po nią zadzwonić ona wyjaśni sprawę ale taki obywatel dozbraja się za swoje pieniądze szkoli się za swoje pieniądze przebywa z bronią w miejscach publicznych i w obrębie 100 metrów od takiego człowieka jest bezpiecznie tak jak w obrębie policjanta tyle że takiemu obywatelowi nie trzeba płacić nie trzeba go utrzymywać ani szkolić robi to za własne pieniądze praktycznie złoty interes ale jak to bywa ja jestem ten uczciwy obywatel czyli ja jestem ten potencjalny terrorysta morderca dzieci kobiet i zwierząt, szczerze nie wiem po co to piszę ale denerwuje mnie mentalność ludzi i policji drażni mnie że ja jako uczciwy obywatel nie mam żadnych praw (oprócz prawa do płacenia podatków) może czyta to jakiś wysoko postawiony urzędnik albo komendant i zastanowi się nad tym a jak nie to trudno miałem lekcje pisania na klawiaturze pozdrawiam

a no i jeszcze sprawa posiadania karabinków i strzelb może skomentuje to jednym słowem "hahahahahahaha wytnij se z kartonu będzie szybciej i taniej "

oczywiście polecam ich kanał super sprawa każdy nawet najlepszy może się czegoś nauczyć

tekst i opis wykonany przeze mnie, nie wiem czy wykonałem jakieś błędy ale nie piszczę o nich w komentarzach będę wdzięczny
Zgłoś
Avatar
____ 2014-04-24, 9:56 1
Może w PL założyć takie z grupowanie i szkolić ludzi? Zaczniemy od uzyskania pozwolenia na broń, do 2017 coś powinno się udać załatwić, później tylko przygotowanie strzelnicy i dostanie pozwoleń na użytkowanie, więc do 2020 powinna być gotowa, później jeszcze zbieranie funduszy na zakup broni i amunicji, myślę że do 2022 uda się już wszystko skompletować
Zgłoś
Avatar
Paco0 2014-04-24, 10:00
Sadole nie musicie się niczego bać. Najważniejsze że jestem ja !!! W CV mam 50lvl w Bf3. Więc umiem strzelać z każdej broni i nawet z m60 z tłumikiem Nie mówiąc już o samolotach i czołgach wszystko ogarniam. Ochronie was
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-04-24, 10:08 1
Cytat:

"służby specjalne" w oczach zwykłych obywateli jest to jednostka specjalna specjalistycznie wyszkolona ale dla ludzi którzy mają pojęcie o broni, dla ludzi którzy starają się o pozwolenie lub już ją posiadają czy dla innej maści ludzi takich którzy interesują się tym na poważnie nazywani są "służbami specjalnej troski" są to ludzie z łapani z tak zwanego "wywiadu" nie mający pojęcia o zbyt wielu rzeczach ale w oczach policji jest to grupa specjalna bo nie wystrzeliwuje już średnio 7 naboi rocznie ale 100 (na strzelnicy) naboi rocznie (mniej więcej tyle co zwykły posiadacz broni wystrzeliwuje będąc na strzelnicy czyli nawet do 100 naboi co 2 miesiąc "statystycznie")



Czyli wystarczy starać się o pozwolenie na broń a jest się już ekspertem od służb specjalnych?Ilość wystrzelanej amunicji też o niczym nie świadczy. Poza tym pojebały ci się terminy, służby specjalne to wywiad, kontrwywiad chodziło ci pewnie o termin siły specjalne.
A co do policji i ich metod:
archiwum.wyborcza.pl/Archiwum/1,0,4234773,20041130RP-TEM,ZABILI_PSA_NA...
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-04-24, 10:19
@Dexter37
Nie wiem ile to waży, bo chwilowo mi się kryształowa kula popsuła. Ale z tego co widzę w różnych sklepach, które to sprzedają, wątpię, by ta twoja mityczna kamizelka z płytami SAPI ważyła więcej, niż 7-8 kilo. To ciut więcej, niż tornister u wzorowego gimba, który ciąga do szkoły wszyskie książki, buty na zmianę itp. Sam się podciągałem na drążku ze znacznie większym ciężarem. To czy bym przeskoczył ten półtorametrowy płotek z siatki, po której można leźć jak po drabinie jest akurat bez znaczenia, bo to nie ja jestem elytarnym komandosem z którego śmieje się pół Polski.
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-04-24, 10:54
Do tych wszystkich co się tym podniecają...
Czy wy jesteście normalni?!
Przed chwilą pisałem o niedorozwiniętych 20 latkach... chyba w totka zagram z okazji takiego zbiegu okoliczności!
Ja pierdolę!
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2014-04-24, 11:22 7
Gdzie moj komentarz ????
co to za cenzura ??

Dobra kilka słow sprostowania bo takich debilizmow to juz dawno nie czytalem,
Mowie zarowno o opisie pod filmikiami jak odpowiedziach.

Chuja sie sie znacie i w dupie byliscie.
Dla wyjasnienia w kwestii pozwolen na mityczne karabiny i strzelby i calej reszty.
Przestancie pierdolic od rzeczy jak nie macie pojecia o aktualnie istniejacej ustawie.
K A Z D Y i podkreslam kazdy NORMALNY czlowiek ktory nei byl karany ani nie rozpoznano u niego choroby psychicznej moze uzyskac bardzo latwo i bardzo szybko pozwolenie na bron palna. Mowiac bron palna mam na mysli pistolety centralnego zaplonu typu glock czy karabiny centralnego zaplonu typu AKM ( kałach dla tych mniej kumatych) czy tez AR15 ( to ten czarny amerykanski wynalazlek dla tych juz kompletnie niekumatych ), mozna dostac pozwolenia na strzelby samopowtarzalne albo na tzw pompki. Acha dodam ze jak wystapisz o pozwolenie i ladnei je umowytwujesz to spokojniee mozna dostac pozwolenie na 10 czy wiecej sztuk wiec jak sie uprzesz mozesz sobie kupic i 10 kalachow .

INSTRUKCJA DLA DEBILI JAK UZYSKAC POZWOLENIE NA BRON PALNA:
1. Zapisac sie do klubu strzelckiego, po 3 miechach przystapic do egzaminu na patent strzelecki, cena patenatu 400 pln + 50 lekarz + 50 licencja( ktora dostajesz po zdaniu patentu). nadmienie ze jak nei jestes kulawy , slepy i pierdolniety to zdanie patentu mozna porownac mniej wiecej z zakupami w tesco , ten sam mniej wiecej stopien trudnosci wiec mi nie pierdolic ze nie jest do zdania .
2. Po zdaniu na patent zapieradalasz do lekarza sportowego ( okolo 150 pln) i do psychologa wyszczegolnionego na stronach komendy ( kolejne 250-400 pln)
3.Bierzesz papierki ktore dokumentuja ze jestes czlonkiem klubu( z klubu wiec to formalnosc) , robisz xera patentu ,licencji, dokladasz oryginaly badan lekarskich i poswiadczenia z klubu
4. Placisz 272 pln na konto urzedu miasta swojego WPA ( Wydzialu Postepowan Administracyjnych ) z rejonów w jakim mieszkasz.
5. Wypisujesz standardowy wniosek o pozwolenienie na bron i wyszczegolniasz ile bys chcial tej broni. ( jak jestes debilem mozesz skorzystac z gotowego wzorca na przyklad na stronie www.romb.org ).
6. Czekasz grzecznie na wizyte dzielnicowego i po tym kolejne mniej wiecej 2 tygodnie i otrzymujesz decyzje. Acha co NAJWAZNIEJSZE, otrzymujesz DECYZJE POZYTYWNA jak nie sciemniles w kwestii wyroku czy swojej normalnosci bo SKONCZYLA SIE UZNANIOWOWSC POLICJI w WYDAWANIU POZWOLEN NA BRON.

7. Skladasz wniosek o promesy uprawiniajce do zakupu broni ( 17 pln sztuka)

8. Zapierdalasz kupujesz co chcesz w kalibrach pomiedzy 5,56 a 12 mm

Dodam ze mozna jescze zrobic aktualnie w ten sposob powolenie na bron sportowa w ktora wchodzi praktycznie wszystko lacznie z jak ktos czuje sie na silach praktycznie dowolona snajperka, karabiny, karabinki, pitolety i strzelby.
Mozna rozniez wystapic o bron kolekcjonerska ktora rozni sie tylko nazwa papierka lub sportowa kolekcjonerka a ta juz nawet i nazwa sie nie rozni
Teraz dalej w kwestii strzelnicy.
Zalatawienie pozwolenia na strzelnice( budowe lub wykorzystanie istniejacej struktury) to kwestia 4-5 miesiecy i bardzo male restrykcje wiec skonczyc mi pierdolic nastepne farmazony ( no chyba ze mowimy o strzelnicy w srodku warszawy kolo sejmu )

Jak ktos ma pytania to smialo ,ale najpierw poczytac a pozniej pierdolic na forach bo mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera jak czytam te wasze kurwa gownowypociny bando kretynow.
Zgłoś
Avatar
Amazing Stefan! 2014-04-24, 11:56 2
"tutaj wideo dla ludzi którzy myślą że polska policja uchroni ich od krzywdy"

za dużo to ty nie masz pojęcia o tym co piszesz... na filmiku który przedstawiłeś niżej z akcji w Sanoku można zobaczyć funkcjonariusza jednostki specjalnej w pełnym oporządzeniu które swoje waży! dodając do tego masę własną, buty zimowe które za ch... nie wejdą w oczko siatki no i najzwyklejszy oblodzony płot. Myślałeś może, że przeskoczy to jak kangur czy może przypierdoli salto?

zrób sobie test:
1. do plecaka wrzuć 15 kg ( taka waga dla cipek)
2. postój z nim na plecach ok. 3 godzin
3. załóż zimowe buty
4. znajdź jakiś płot z siatką i przejdź przez niego

nagraj z tego filmik i dodaj tutaj

Komentując filmiki z szkolenia strzeleckiego: ma gość pojęcie
Wszystko fajnie pięknie itd. ale co instruktor to inna szkoła obsługi z klamką. Np. Nie mogę pojąć dlaczego przy wymianie magazynka ten o to instruktor każe broń ściągać ze swojego celu? Albo to ułożenie dłoni na brzuchu podczas manewrów... następuje wtedy zbędne wykonywanie ruchów rękami, które trwają cenne ułamki sekund. Ale tak jak piszę co instruktor to inna szkoła Pozdrawiam Pana Henryka S.
Zgłoś
Avatar
j4bolbp 2014-04-24, 12:51 1
temat zajebisty poza tą akcją Polskich AT, wyżej już mówili dlaczego wyszło tak a nie inaczej.
a tutaj filmik z Polskiej ziemi
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-04-24, 12:53
konbie napisał/a:


a no i jeszcze sprawa posiadania karabinków i strzelb może skomentuje to jednym słowem "hahahahahahaha wytnij se z kartonu będzie szybciej i taniej "



Mam dragunova, samopowtarzalny karabin wyborowy i jakoś nie było problemów...
...żartowałem mam sztucera Tigr i żem jesd myśliwym

Ps.Ci co pierdolą ile oni mieli ekwipunku.. kamizelka, zapewne sam aramid a reszta to plastiki same, więc taki ekwipunek nie jest wiele cięższy od plecaka ucznia podstawówki czyli z 15kg nie wliczając broni, nie oszukujmy się, to nie są żołnierze nie muszą walczyć przez kilka dni, przybyli, zobaczyli, spuścili wpierdol... do tego nie potrzeba im czołgu na plecach
Zgłoś
Avatar
SmokeTatum 2014-04-24, 13:15
@piotrekt1976

Mysle ze kazdy sie domysli ze to co tu opisales to czysta teoria i jak zazwyczaj bywa ma sie daleko od praktyki. Kazdy wie jak w polsce wyglada takie zalatwianie i ze bez znajomosci to zadko co z tego wychodzi. Pozatym gdyby bylo tak hop siup to bron nie byla by takim albinosem w polsce.
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2014-04-24, 13:33
konbie napisał/a:

pewna organizacja zwana "team zero" trenująca bardzo zaawansowaną obsługę broni krótkiej (jak i z karabinków szturmowych i strzelb) trenują oni pod okiem byłego żołnierza(o dziwo nie służb specjalnych) który uczy ich strzelania w ruchu z za przeszkody do ruchomego celu, szybkiej wymiany magazynków, strzelanie z za ściany, szybkie wyciąganie broni, pokonywanie przeszkód w sposób jak najskuteczniejszy.



Ja pierdolę... nie podejrzewałem, że w tym słowie można zrobić błąd. Gratuluję. Reszcie też gratuluję, za zwrócenie uwagi na ten karygodny błąd, godzący w nasz ojczysty język.

Żartuję, sram na to jak idioci piszą.

Nie chce mi się komentować tematu, bo średnio ciekawy.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-24, 16:31
Napisałem długiego posta o kamizelkach, zakłądaniu firmy zajmującej się szkoleniami z obsługi broni palnej, uzyskiwaniu pozwolenia w Polsce i tak dalej, polazłem zjeść obiad, kliknąłem "wyslij" i wpizdu wcięło. Pierdolę, nie piszę ponownie .
Zgłoś
Avatar
TheFury 2014-04-24, 20:26
Po co strzelać z reklamówka na głowie ?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-24, 23:24
Bo są tró. Nie pytaj.
Zgłoś