18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Techniczny zjazd rowerem
Pisza • 2012-11-04, 19:05
Taki mały techniczny pokaz tego pana. Sam trochę jeżdżę i jestem pod wrażeniem jego techniki. Tak, wiem, mało sadystyczne...

Zgłoś
Avatar
wsamookno 2012-11-04, 19:18
to zacznij jezdzic troche wiecej bo ten gosc to dupy nie urywa ...
Zgłoś
Avatar
TYMB4R`k 2012-11-04, 19:27
@up Jesteś taki cwaniak to zjedź lepiej.
Zgłoś
Avatar
Pisza 2012-11-04, 19:53 3
Chętnie chciałbym zobaczyć jak Ty zjedziesz. Kozak w necie...
Tak się składa, że nie jestem kompletnym amatorem i widzę co ten koleś robi. Nie masz pojęcia o czym pisesz. Jeżeli na tobie robią większe wrażenie zjazdy downhillowe, to twoja sprawa. Tutaj nie trzeba dawać ile wlezie na dół przy odrobinie techniki. Ostatnio zjeżdżałem z Czantorii i tam było trudno złapać trakcję na przednie koło. Kolegę zabrał z tego zjazdu GOPR, miał poważny uraz kolana. Więc mogę stwierdzić, że jesteś życiowym nieudacznikiem. Komentuj dalej albo pokaż co ty potrafisz.
Zgłoś
Avatar
Mamucik39 2012-11-04, 20:31
A ja bym z chęcią pojeździł w ten sposób lecz niestety tereny wokół mnie nie dają takich możliwości. A zatem żeby sobie tak pojeździć to trzeba dużo czasu lub kasy na wyprawy w takie miejsca, gdyż przy kilku pagórkach nie ma takich wrażeń i możliwości

No i zapomniałem dodać oczywiście sprzęt też robi swoje gdyż na góralu z komuni to ciężko
Zgłoś
Avatar
wsamookno 2012-11-04, 20:36 6
Pisza napisał/a:

Chętnie chciałbym zobaczyć jak Ty zjedziesz.


nie wiem czy wiesz ale to wymaga wyjscia z domu, spytaj mamy czy mozesz.
Pisza napisał/a:

Tak się składa, że nie jestem kompletnym amatorem


jestes, nie klam
Pisza napisał/a:

Jeżeli na tobie robią większe wrażenie zjazdy downhillowe, to twoja sprawa.


owszem moja, wiec nie wiem po co sie oburzasz
Pisza napisał/a:

Ostatnio zjeżdżałem z Czantorii i tam było trudno złapać trakcję na przednie koło. Kolegę zabrał z tego zjazdu GOPR, miał poważny uraz kolana.


czyli jednak ty i twoj kolega gnaliscie w dol pelna bomba albo sie technicznie lizaliscie pod czlonkach, stad obtarte kolano
Pisze napisał/a:

Więc mogę stwierdzić, że jesteś życiowym nieudacznikiem.



faktycznie, przedstawiles mocne argumenty i jeszcze je obroniles, wiec mozesz tak stwierdzic gratuluje, piatka!

P.S. moim zdaniem masz pocztowke z Czantorii i ryj jak oscypek, to jest jedyne co cie łaczy/łaczylo z gorami.

i nie wysylaj mi wiecej wiadomosci przez PW, nie ladnie tak startowac do facetow.
Zgłoś
Avatar
BoxxxerMan 2012-11-04, 21:01 6
up@ założę się że twoim życiowym wyczynem było co najwyżej zejście z jakiś schodów. PS Jesteś pizdą : ***
Zgłoś
Avatar
animalus 2012-11-04, 21:07
Co z tego że jest tu technika jazdy jak to jest niezmiernie nudne... do oglądania.
Zgłoś
Avatar
Pisza 2012-11-04, 22:13 1
@wsamookno

Nie zniżę się do twojego poziomu. Jesteś taki mały...

PS jeżeli twój komentarz miał być śmieszny to jeszcze trochę treningu przed tobą. Może jak ci w życiu nie wyszło to w necie trochę pokozaczysz.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2012-11-05, 4:17
Pisza napisał/a:

Sam trochę jeżdżę i jestem pod wrażeniem jego techniki



A my nie i srednio nas interesują takie filmiki.
Zgłoś
Avatar
Plewin94 2012-11-06, 20:15
Może ktoś wie co to za nutka w tle?

Pisza, Pisza,
Stary co to za nutka, albo skąd ten filmik może jakoś ją znajdę
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2012-11-06, 20:18
potwierdzam, chłop ma dużo umiejętności, ale wspinać się z rowerem na barkach na górę po to żeby zjeżdżać 2km na godzinę to totalny bezsens
Zgłoś
Avatar
ALX_Y 2012-11-06, 20:19
fazzie napisał/a:



A my nie i srednio nas interesują takie filmiki.



A mnie na przykład bardzo. Wszystko jest kwestią gustu- powiedział kot liżący się po jajach.

Gościu może nie robi backflipów i innego rodzaju akrobacji, do których zacna młodzież już tak się przyzwyczaiła ale pokazuje, że można zrobić coś więcej niż tylko krytykować innych.
Zgłoś
Avatar
freed4 2012-11-06, 20:20
Sadystyczne jest tu wyjście z tym rowerem pod górkę
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2012-11-06, 20:20
Wszystko pięknie, ale ten zjazd mnie męczy od samego patrzenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie