18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
hypek 2009-10-10, 11:33 1
Stare jak świat i... dobre. Słucham muzyki elektronicznej i nadal uważam, że to co on zrobił jest śmieszne. Tak wyglądają te utwory

A hipchłop to faktycznie gówno. Głównym założeniem hipchłopu jest "kurwa, kurwa". Dzieciaki tego słuchają, bo staje im jak słyszą kogoś kto przeklina. Myślą, że są dorośli itt.
"Wiecie co z nimi zrobić" :]
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-10-10, 11:54 1
ogolnie bardzo stare techno (Daft Punk), pozniej to jakies szmiry wychodzily... moze poza kilkoma wyjatkami (utworami)

co do RAPu a raczej HipHopu, ktory w Polsce jest propagowany to polecam utwor ponizej



Mimo, iz nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym, tego kolesia szanuje za dystans do siebie i otoczenia
Zgłoś
Avatar
robwoy 2009-10-10, 12:10
"co do RAPu a raczej HipHopu"

nie rozumiem o co Ci chodziło, gdy to pisałeś? Bo raczej nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Rozumiem, że nie słuchasz itd, ale trochę teraz dowaliłeś.
Zgłoś
Avatar
s................t 2009-10-10, 12:23
czajnik, koniecznie z klapka

zajebiste, co tu wiecej mowic
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-10-10, 12:42 1
robwoy napisał/a:

"co do RAPu a raczej HipHopu"

nie rozumiem o co Ci chodziło, gdy to pisałeś? Bo raczej nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Rozumiem, że nie słuchasz itd, ale trochę teraz dowaliłeś.



nie patrzac na definicje wiki-smiecho-pedii ktos kiedys powiedzial, (z zagranicznych wielkich czarnych raperow) niestety nie jestem w stanie powiedziec kto (nie uwazalem za potrzebne to zapamietac), ogolnie sens wypowiedzi byl taki:

"RAP - to dobra muzyka plynaca z serca i wierna temu wszystkiemu czemu bylismy wierni, HH no to niestety widac co moze powstac z RAPu, gdy dojda do tego pieniadze i pelno bialych komercyjnych dzieciakow nie majacych pojecia o co w tym wszystkim chodzilo"

Identycznie jak ze Skinheadami, ktorzy znaja swoje korzenie (Jamajskie rytmy itp), a dzieciakami, ktorzy uwazaja ze zgolenie sie na lyso, zalozenie glanow z bialymi sznurowadlami i krzyczenie ze czarnuchy i pejsy to zlo swiata jest modne. Jedni z drugimi nie maja wiele wspolnego... mimo ze pseudo yntelygetne lyse dzieci nazywaja siebie Skinami... nimi nie sa

wydaje mi sie, ze identycznie jest w scenie HH... wielki kurwa RAP... RAP to robil MC Hammer (dobra tu chyba przegialem ;P), RunDMC, a nie te 'biale scierwa na MTV' + Snoop

a teraz czekam na zmasowany atak znawcow tematu... :
Cytat:


I dont wanna talk to you no more you empty headed animal foot
trough water! I'll fart in your general direction! Your mother was a
hamster and you father smelt of eldiberry!!!!

Zgłoś
Avatar
robwoy 2009-10-10, 12:54
Niestety mylisz się i to dość mocno. Nie wiem dlaczego utarło się coś takiego, jak podział w stylu- "ON , ON , ON no i może ON na początku robił rap, potem się skurwił i robi hip hop" Bzdury. Każdy kto robi tę muzykę robi rap (z lepszym lub gorszym skutkiem). Hip hop to całokszałt kultury opartej na czterech elementach, przy czym jednym z nich jest właśnie rap.
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-10-10, 12:58
ok, wezme to pod uwage nastepnym razem
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2009-10-10, 13:17
hip hop to jest cała kultura, w którą wchodzi rap, djowanie, graffiti, breakdance.
Zgłoś
Avatar
Synsa 2009-10-10, 13:19 2
Ale się spinacie ;p kolesia z filmiku nie lubię bo nic ciekawego jeśli o muzykę chodzi nie zrobił a śmieszność żartu polega na opieraniu się na stereotypach tak samo jak tu się kłócicie, że rap to "joł kurwa co się stało, piwo na bmke mi się wylało" Dystansu do wszystkiego
Zgłoś
Avatar
Kozak_Maślak 2009-10-10, 16:33
Smh napisał/a:

ogolnie bardzo stare techno (Daft Punk), pozniej to jakies szmiry wychodzily... moze poza kilkoma wyjatkami (utworami)

co do RAPu a raczej HipHopu, ktory w Polsce jest propagowany to polecam utwor ponizej

Mimo, iz nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym, tego kolesia szanuje za dystans do siebie i otoczenia



Do edukuj się proszę cię!! Daft punk to NIE techno to French House!
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-10-10, 18:27
Poli666 napisał/a:



Do edukuj się proszę cię!! Daft punk to NIE techno to French House!



blizej temu do techno niz do metalu czy rapu

zreszta Synsa ma racje...
Zgłoś
Avatar
D................o 2009-10-10, 18:29
do wypowiedzi konowała
wole słuchać hip-hopu niż zjebanego techno
gdzie 100% to pedał-ki z fryzurami piłkarskimi tapeta na twarzy, butami ferrari i ogolonymi nogami .
I jeszcze dopierdalasz jakieś postulaty na temat hip-hopu .
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-10-10, 18:32
Poli666 napisał/a:




Do edukuj
się proszę cię!! Daft punk to NIE techno to French House!



no wlasnie... chlopie, no wlasnie... doedukuj sie troszke
Zgłoś
Avatar
kuba_vt 2009-10-10, 18:33
konował napisał/a:

Ja tam elektroniczną muzykę nawet lubię przynajmniej da się po słuchać a nie ten zjebany hip hop gdzie 97% to ,,Policja zajebała mi rower i spałowała jebać policje na 50 % bo się trochę boje albo mam dużo pieniędzy madafaka joł madafaka joł wszyscy mi zazdroszczą madafaka joł madafaka joł nawet sam sobie zazdroszczę madafa.... "



chuja wiesz a sie wypowiadasz...

załóż lepiej swoje białe rękawiczki, wrzuć pigułe i NAPIERDALAJ to TEchNO TEchNO TEchNO!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
M................y 2009-10-10, 18:48 3
jak czytam niektóre wypowiedzi to mam niezły ubaw ^^
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie