18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
s................r 2009-10-10, 0:23 3
Nie ma to jak ambitna muza.
Zgłoś
Avatar
kopimen 2009-10-10, 0:57 4
co za zjeby.. jak mnie mierzi to, ze w polsce pokutuje przekonanie, ze kazdy kawalek elektroniki brany jest za techno.. Jak sie niby nazywa gatunek, ktory ten pan uprawia? [kalwi&remi choc do wysublimowanych brzmien nie naleza to i tak sa o niebo ambitniejsze od tej smutnej grupy operacjnej ;/]
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2009-10-10, 1:14 5
Nieźle gość wymiata na bananie.
Zgłoś
Avatar
Foka 2009-10-10, 1:21 13
kopimen napisał/a:

kalwi&remi choc do wysublimowanych brzmien nie naleza to i tak sa o niebo ambitniejsze od tej smutnej grupy operacjnej ;/


Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2009-10-10, 1:56
koleś jest leszcz jakich mało robi z siebie pajaca i myśli że jest ambitnym hiohłopowcem bo nagrał z dwa kawałki a mtv stacja dla debili promująca debili dała mu jakiś program dla mnie to jest "człowiek porażka" i powinni płacić odszkodowanie za narażenie na jego widok.......
Zgłoś
Avatar
konował 2009-10-10, 2:06 18
Ja tam elektroniczną muzykę nawet lubię przynajmniej da się po słuchać a nie ten zjebany hip hop gdzie 97% to ,,Policja zajebała mi rower i spałowała jebać policje na 50 % bo się trochę boje albo mam dużo pieniędzy madafaka joł madafaka joł wszyscy mi zazdroszczą madafaka joł madafaka joł nawet sam sobie zazdroszczę madafa.... "
Zgłoś
Avatar
SnoopTG 2009-10-10, 7:30 6
konował napisał/a:

mam dużo pieniędzy madafaka joł madafaka joł wszyscy mi zazdroszczą madafaka joł madafaka joł nawet sam sobie zazdroszczę madafa....



to akurat wziąłeś z parodii Snoop Dogg'a "pod gradobiciem pytań"... więc nie dupc mi tu, że polski rap opiera się na tym ;]
radzę posłuchać starego polskiego rapu, a nie z dupy wziętej i wypromowanej Firmy lub Hemp Gru, którzy tylko nawijają te Twoje "Policja zajebała mi rower i spałowała jebać policje na 50 % bo się trochę boje"

a tak w ogóle - Nobody listen the techno.
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-10-10, 8:19
Zachwycają mnie niektóre komentarze. Koleś ambitnie zażartował sobie z techno, a tu już się kroi flame o wyższości "prawdziwego" techno nad jego dziełem, względnie wyższości jednego gatunku nad drugim.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2009-10-10, 9:38
filmik chujowawy ale motyw z bananem był tak głupi, że aż mnie rozśmieszył. (hehe zaraz zacznie się odwieczna kłótnia "moja muza jest w pytę a twoja to gnój jakich mało", tylko czekać aż ktoś wjebie do rozmowy metal i żarcie kotów oraz cukierkowe dysko z gołą dupą zamiast treści)
Zgłoś
Avatar
Rufus 2009-10-10, 9:59 2
AbstraHUJąc od tematu muzyki... Strasznie nie lubię tego przygłupa z filmiku. Rozpierdolił moją teorię tego jak tępym i niedojebanym przygłupem może być człowiek.
Zgłoś
Avatar
sonar 2009-10-10, 10:02 1
przylaczam sie do opini ze ten typ jest pajacem
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-10-10, 10:04 1
kopimen - czy filmik wrzuca na muzyke elektro ?? Bo ja jakos tu tego nie widze. Więc nie kleje po co ten wywód...

Ps. Koles na bananie mnie zniszczył XD
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-10-10, 10:19 1
kalo_gero napisał/a:

a mtv stacja dla debili promująca debili dała mu jakiś program


No chyba nie ogarniasz trochę... Viva, a nie mtv.
Zgłoś
Avatar
Satan 2009-10-10, 11:27 5
Techno tried to defile the metal
But techno was proven wrong!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie