18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (19) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Tęczowe rondo w Szczecinie
Halman • 2019-11-26, 04:30
Mieszkańcy Szczecina zebrali podpisy pod uchwałą o utworzenie tęczowego ronda. Przeciwnicy tej inicjatywy również zbierają podpisy. Podpisany projekt uchwały ma zostać złożony podczas najbliższej sesji Rady Miasta Szczecin, we wtorek 26 listopada.

Pierwsze tęczowe rondo miałoby powstać na skrzyżowaniu ul. Wąskiej i ul. Niedziałkowskiego, w okolicy olimpijskiego basenu Floating Arena i Teatru Lalek "Pleciuga". Zwolennicy pomysłu argumentują, że jest to "symbol solidarności ze społecznością queer" i "akt buntu" przeciwko rządowi.

"Rondo stanie się najbardziej rozpoznawalnym punktem w Szczecinie, przyciągnie rzesze turystów oraz umili codzienność wielu mieszkańców mijających je na co dzień. Radosna, kolorowa przestrzeń ożywi miasto. Stanie się miejscem spotkań, zachęci do fotografowania" - przekonują.

więcej tutaj

No i k***a dobrze; parada pedałów na rondzie :-D

2019-11-26, 11:09
edek_kotek napisał/a:

No to proszę ! Posrajcie się W normalnych krajach nikomu to nie przeszkadza.



To na Twoim zdjęciu to nie tęcza.....

2019-11-26, 11:56
Gdzie mozna poprzeć powstanie tego ronda? Szczecin ode mnie daleko więc niech tam powstanie.

2019-11-26, 12:10
Jak to mnie wk***ia, czemu te pedalskie nasienia wzięły sobie za godło tęcze, a nie skrzyżowane dwa wielkie czerwone ku*asy wsadzone w dupsko wypiętego kolesia na żółtym tle. Teraz tęcza wszystkim kojarzy się z pedałami, a nie z wesołym, szczęśliwym i pozbawionym przykrości dziecięcym światem.

2019-11-26, 13:29
Cytat:

Rondo stanie się najbardziej rozpoznawalnym punktem w Szczecinie, przyciągnie rzesze turystów oraz umili codzienność wielu mieszkańców mijających je na co dzień. Radosna, kolorowa przestrzeń ożywi miasto. Stanie się miejscem spotkań, zachęci do fotografowania


Tak jak tęcza na rondzie w warszawie :kawa:

Prawda jest taka, że ch*ja to interesuje kogokolwiek a te zapinające się w dupska paniska dopie**olą uzasadnienie do każdego poj***nego pomysłu aby tylko promował nienormalne zachowania.

2019-11-26, 15:32
Polagi wstałe z kolan, wytłumaczcie mi jak to jest że za panowania Partii Ludowo-Narodowej takie rzeczy? :D

~Velturałkę napisał/a:

Tak jak tęcza na rondzie w warszawie
Prawda jest taka, że ch*ja to interesuje kogokolwiek a te zapinające się w dupska paniska dopie**olą uzasadnienie do każdego poj***nego pomysłu aby tylko promował nienormalne zachowania.



Po to przecież to robią, chodzi o wywołanie reakcji by można było później przykręcić śrubę.

2019-11-26, 15:47

Sami to na siebie sprowadziliście :lol:

2019-11-26, 16:10
Zajebisty akt buntu, poprosić radę miasta o pozwolenie

2019-11-26, 18:39
Czy ludzie lubiący anal organizują się w grupy/organizacje i domagają się refundowanej wazeliny czy akceptacji?
Czy ludzie lubiący dogging organizują się w grupy/organizacje i domagają się swobody i akceptacji?
... tak można mnożyć przykładami godzine... Normalni ludzie uprawiają różny seks ale się z tym nie obnoszą.
Ba, nawet homoseksualiści normalnie żyją, funkcjonują w społeczeństwie i jest git.
Tylko mały promil najgłupszego intelektualnego ścierwa, sponsorowanego przez Sorosowe fundacje musi wyjść na ulice i wciskać wszędzie swoją ideologie. A wiecie dlaczego? Żeby zwykłych ludzi wk***ić, żeby dzielić społeczeństwo, wywoływać kłótnie.
Polecam poczytać o tolerancji represywnej czy nowym człowieku na wzór komunistyczny.

2019-11-26, 20:07
Teraz będą mogli się j***ć publicznie wkoło. Może o to im chodzi? Zrobic obieg zamknięty?

2019-11-26, 20:27
Proponuję "Aleję Gay Bowel Syndrome".

Można tym uhonorować Zespół jelita gejowskiego tj. terminem medycznym po raz pierwszy użyty przez Henry'ego L. Kazala i jego współpracowników w 1976 r. W celu opisania różnych chorób przenoszonych drogą płciową i odbytnicy oraz urazów seksualnych obserwowanych w praktyce proktologicznej Kazala , która miała wielu gejów

2019-11-26, 23:44

2019-11-26, 23:56
Szczecin przeprasza za grupę pedałów :/

2019-11-27, 08:53
Petycja NA NIE została zamknięta. DLACZEGO???

Petycja na NIE została zamknięta. Dlaczego?

2019-11-27, 09:18
Ależ wy się boicie konkurencji... Jak chcecie Pana, to do kościoła obciągać. raz, raz.

2019-11-27, 11:34
Nie lubię LGBT ale koło ch*ja mi to lata.