18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Tęczowe rondo w Szczecinie
Halman • 2019-11-26, 04:30
Mieszkańcy Szczecina zebrali podpisy pod uchwałą o utworzenie tęczowego ronda. Przeciwnicy tej inicjatywy również zbierają podpisy. Podpisany projekt uchwały ma zostać złożony podczas najbliższej sesji Rady Miasta Szczecin, we wtorek 26 listopada.

Pierwsze tęczowe rondo miałoby powstać na skrzyżowaniu ul. Wąskiej i ul. Niedziałkowskiego, w okolicy olimpijskiego basenu Floating Arena i Teatru Lalek "Pleciuga". Zwolennicy pomysłu argumentują, że jest to "symbol solidarności ze społecznością queer" i "akt buntu" przeciwko rządowi.

"Rondo stanie się najbardziej rozpoznawalnym punktem w Szczecinie, przyciągnie rzesze turystów oraz umili codzienność wielu mieszkańców mijających je na co dzień. Radosna, kolorowa przestrzeń ożywi miasto. Stanie się miejscem spotkań, zachęci do fotografowania" - przekonują.

więcej tutaj

No i k***a dobrze; parada pedałów na rondzie :-D

2019-11-27, 12:23
Taki bol dupy macie drogie dzieci o jakies rondo. Nie macie powazniejszych problemów jak np sprawdzian z matmy? Albo no, nie wiem, rujnowanie polski przez pisowcow?

2019-11-27, 12:27
ManiacGregor napisał/a:

Taki bol dupy macie drogie dzieci o jakies rondo. Nie macie powazniejszych problemów jak np sprawdzian z matmy? Albo no, nie wiem, rujnowanie polski przez pisowcow?



Strasznie zruinowali Polskę. Musze klientom odmawiac tyle zleceń. Widac kolejny leming z matrixa sie urwał.

2019-11-27, 13:01
freaky napisał/a:

@up. Już 360, czyli dokładnie tyle samo co zwolenników



Już żydokomuna zablokowała głosowanie. Ktoś z tej strony zgłosił.

2019-11-27, 20:01
Deadlyo napisał/a:

Rondo 5x5m ledwo, ma przyciągnąć rzeszę turystów?
Rozumiem domek, jakaś stodoła z pomysłem, nawet jeden pokój w bloku.
Ale kurła rondo?
Widać zesrało ich już doszczętnie, kolorowe gówno przeżarło mózg do samych pięt
No ale cóż, będzie kolejny obiekt do palenia, zupełnie jak tęcza w innym mieście



W Elblągu na rogu ulic 1 maja i 3 maja jest "apolityczny róg 2 maja" znany na cały kraj, więc na pewno przyciągnie

2019-11-27, 22:49
Największym pedalstwem jest nakręcanie jednych na drugich. Bo tych i tych tak samo r*chają w podatkach akcyzach i reszcie gówna, a Wy co ? Biegacie z jakimiś zaj***nymi listami zamiast pobiec z kamieniami / butelkami na tych co wszystkich r*chają i robią z was niewolników.