18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

tęczowy piątek
Ja...........ro • 2018-10-27, 18:55
W ostatni piątek (26.10.2018) około 200 szkół miało brać udział w akcji "tęczowy piątek" - akcji przeciw homofobii i innym takim pierdołom - między innymi wydając oświadczenie dla uczniów, że wszyscy chłopcy mają przyjść do szkoły w sukienkach.


Akcja wywołała oczywiście skandal, przeszły fale hejtu z kilku stron (zaróno od ludzi przeciw akcji jak i za akcją), w wielu szkołach została odwołana a w innych uczniowie będą "walczyć" o to by siłą takie akcje mimo prostestów organizować.

So Proud.

Cytat:

W ponad 200 szkołach w całej Polsce odbywa się akcja Tęczowy Piątek, zainicjowana przez Kampanię Przeciw Homofobii. W placówkach mają zawisnąć plakaty, a na lekcjach mają odbywać się pogadanki dotyczące akceptacji i otwartości wobec uczniów oraz uczennic LGBTQI (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych, queer i interseksualnych). Akcja wzbudza spore kontrowersje. Prezentujemy materiały, które otrzymały niektóre szkoły od KPH.

Broszura dla nauczycieli
KPH przysłała także pedagogom dziewięciostronicową broszurę "Młodzież LGBTQ w mojej szkole może na mnie liczyć! Przewodnik dla nauczycieli i nauczycielek".

"Uzupełnij program prowadzonych przez siebie lekcji o informacje dotyczące orientacji seksualnej i tożsamości płciowej. Wystarczy, że np. mówiąc o Oscarze Wildzie wspomnisz o jego związku z lordem Alfredem Douglasem i o tym jak to, że był gejem wpływało na jego twórczość" - radzi nauczycielom autor publikacji Vyacheslav Melnyk.

"Reaguj na homofobiczne czy transfobiczne uwagi, komentarze i żarty, które słyszysz. Wielu uczniów i uczennic używa takich słów jak "pedał", "lesba", "babochłop" itd. Sygnalizuj, że takie słownictwo jest nie do przyjęcia" - dodaje.

"Ramię w ramię po równość"
Kolejna z broszur, która trafiła do szkół, to "Ramię w ramię po równość. Jak być sojusznikiem i sojuszniczką osób LGBT. Dowiedz się jak wspierać gejów, lesbijki, osoby biseksualne i transpłciowe".

"Liczba gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transpłciowych jest dużo mniejsza niż osób heteroseksualnych. Aby walczyć o równe prawa, mniejszość musi mieć wsparcie większości. Twój sojuszniczy głos ma wielką moc. Dlaczego? Bo bezinteresownie działasz na rzecz innych! O tym, że jesteś sojusznikiem lub sojuszniczką mów głośno w domu, w szkole, w pracy czy na uczelni. Rozmawiaj o tym ze swoimi rodzicami, dziećmi, przyjaciółmi i współpracownikami" - czytamy w broszurze.
Poradnik dla rodziców osób nieheteroseksualnych
Kampania Przeciw Homofobii przysłała także szkołom 39-stronicowy poradnik "My rodzice. Pytania i odpowiedzi rodziców gejów, lesbijek i osób biseksualnych".

"Są rodzice, którzy byli w stanie przyjąć informację o homoseksualności swojego dziecka spokojnie. Inni natomiast przechodzili przez proces zbliżony do żałoby, z towarzyszącymi jej fazami szoku, zaprzeczenia, gniewu, poczucia winy i utraty. Jeśli więc przeżywasz tego rodzaju uczucia, jest to całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę stosunek naszego społeczeństwa do lesbijek, gejów i osób biseksualnych. Nie potępiaj siebie za to, co czujesz" - piszą autorzy poradnika.

"Ponieważ kochasz swoje dziecko, postaraj się - ze względu na nie i na siebie - przejść do kolejnego etapu, podążać ku obszarom akceptacji, zrozumienia i wsparcia. Chociaż może ci się wydawać, że straciłeś córkę lub syna - wcale tak nie jest. Twoje dziecko jest tym samym człowiekiem, którym było wczoraj. Jedyną rzeczą, którą straciłaś, jest twoje własne wyobrażenie o dziecku i sposób, na który ty je rozumiałeś" - czytamy w książce.


Tu link do oficjalnej strony gdyby ktoś chciał taki tęczowy piątek zorganizować w swojej szkole:
oficjalna strona kph

cytat ze strony:
Cytat:

W każdej klasie jest co najmniej jeden uczeń lub uczennica LGBTQI*.


Nie mam pytań :samoboj:


Tu jakiś artykuł
Szkoła w Tarnowskich Górach


oraz drugi
Kowboj Czacza na temat 7-letnich chłopców w sukienkach :wali:



chętni mogą sobie pogooglować wiecej.



:tecza: :tecza: :tecza: :tecza: :tecza: :tecza:

2018-10-28, 02:50
Widzisz i nie grzmisz... Nigdy nie będzie przyzwolenia na wciskanie na siłę takiego wykolejeństwa.

2018-10-28, 08:37
No. Zaczyna się to o czym wam pisałem tyle razy. Ci chorzy psychicznie juz nie walczą o tolerancje tylko o akceptację.
Nastepny krok to aprobata i wmawianie, że bycie normalnym to powód do wstydu a zaburzenia psychiczne na tle seksualnym to powod do dumy.

2018-10-28, 09:13
Zawsze mnie to rozpie**ala, protesty manifestacje przeciwko dyskryminowania pedałów czy innych ch*j wie co tyle tego jest że nie nadążam, ale o co? czy to taki wielki problem? k***a faktycznie bo na każdym kroku widzę pedałów którzy są obrażani, serio! wczoraj idę do sklepu a tam pedał i nie uwierzycie - jest dyskryminowany! stoi przy kasie przed heteroseksualistami, masakra nigdy nie widziałem takiego poniżenia i dyskryminowania nawet nie mieli specjalnych kas dla homoniewiadomo, wracam do auta i idą dwie lezby, no idą sobie normalnie za ręce, w ich oczach widać coraz większe wk***ienie że jeszcze nikt nie raczył podejść i im pogratulować wolności i odwagi czy tam ch*j wi, tylko idą takie zbłąkane a ludzie mają na nich wyj***ne jajca, ej tak nie można! nie dyskryminujcie ich! Potem w pracy widzę to samo, kowalski dostał premie za świetne wyniki, zaangażowanie i nadgodziny, przecież wszyscy wiemy ze najpierw mniejszości seksualne są nagradzane a dopiero potem jak coś zostanie to ci wstrętni hetero mogą coś dostać, oj czarne chmury nad szefem i jego homofobicznym podejściem. Powinni coś takiego w szkołach wprowadzić np w piątki, żeby wszyscy ubierali się jak pedały żeby poczuli jak to jest być dyskryminowany, najpierw pomalutku, potem to ma być standard, a potem mają się całować chłopcy z chłopcami żeby te małe sk***ysynki poczuły jak to jest być dyskryminowanym. Powinni zakazać heteroseksualizmu, to samo zło jest.

2018-10-28, 09:45
Zaczynam się poważnie obawiać o to, co będzie za kilka lat, gdy mój dzieciak pójdzie do szkoły.
Kiedyś idiotów wysyłało się do szkół specjalnych, a za chwilę normalni będą tam trafiać, by móc im wmawiać że są pedałami/lesbami.

2018-12-07, 14:59
A czego sie spodziewacie? Politycy juz maszeruja w paradach z różnymi zboczkami. Np Jaskowiak(prezio Poznania), udziela sie w teczowych paradach a w rocznice jednego z nielicznych wygranych powstań, mianowicie Powstania Wielkopolskiego, lezał i bździł w kanape. Wystarczy że ta KOD-omicka banda dorwie sie do złoba i juz bedzie propaganda w szkołach że homoseksualizm jest normalny.

2019-10-02, 00:22
modoc napisał/a:

wypad z tym shitem. szkoła powinna być neutralna a nie promować dewiacje i choroby umysłowe



Dokładnie