18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

tęczowy piątek
Ja...........ro • 2018-10-27, 18:55
W ostatni piątek (26.10.2018) około 200 szkół miało brać udział w akcji "tęczowy piątek" - akcji przeciw homofobii i innym takim pierdołom - między innymi wydając oświadczenie dla uczniów, że wszyscy chłopcy mają przyjść do szkoły w sukienkach.


Akcja wywołała oczywiście skandal, przeszły fale hejtu z kilku stron (zaróno od ludzi przeciw akcji jak i za akcją), w wielu szkołach została odwołana a w innych uczniowie będą "walczyć" o to by siłą takie akcje mimo prostestów organizować.

So Proud.

Cytat:

W ponad 200 szkołach w całej Polsce odbywa się akcja Tęczowy Piątek, zainicjowana przez Kampanię Przeciw Homofobii. W placówkach mają zawisnąć plakaty, a na lekcjach mają odbywać się pogadanki dotyczące akceptacji i otwartości wobec uczniów oraz uczennic LGBTQI (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych, queer i interseksualnych). Akcja wzbudza spore kontrowersje. Prezentujemy materiały, które otrzymały niektóre szkoły od KPH.

Broszura dla nauczycieli
KPH przysłała także pedagogom dziewięciostronicową broszurę "Młodzież LGBTQ w mojej szkole może na mnie liczyć! Przewodnik dla nauczycieli i nauczycielek".

"Uzupełnij program prowadzonych przez siebie lekcji o informacje dotyczące orientacji seksualnej i tożsamości płciowej. Wystarczy, że np. mówiąc o Oscarze Wildzie wspomnisz o jego związku z lordem Alfredem Douglasem i o tym jak to, że był gejem wpływało na jego twórczość" - radzi nauczycielom autor publikacji Vyacheslav Melnyk.

"Reaguj na homofobiczne czy transfobiczne uwagi, komentarze i żarty, które słyszysz. Wielu uczniów i uczennic używa takich słów jak "pedał", "lesba", "babochłop" itd. Sygnalizuj, że takie słownictwo jest nie do przyjęcia" - dodaje.

"Ramię w ramię po równość"
Kolejna z broszur, która trafiła do szkół, to "Ramię w ramię po równość. Jak być sojusznikiem i sojuszniczką osób LGBT. Dowiedz się jak wspierać gejów, lesbijki, osoby biseksualne i transpłciowe".

"Liczba gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transpłciowych jest dużo mniejsza niż osób heteroseksualnych. Aby walczyć o równe prawa, mniejszość musi mieć wsparcie większości. Twój sojuszniczy głos ma wielką moc. Dlaczego? Bo bezinteresownie działasz na rzecz innych! O tym, że jesteś sojusznikiem lub sojuszniczką mów głośno w domu, w szkole, w pracy czy na uczelni. Rozmawiaj o tym ze swoimi rodzicami, dziećmi, przyjaciółmi i współpracownikami" - czytamy w broszurze.
Poradnik dla rodziców osób nieheteroseksualnych
Kampania Przeciw Homofobii przysłała także szkołom 39-stronicowy poradnik "My rodzice. Pytania i odpowiedzi rodziców gejów, lesbijek i osób biseksualnych".

"Są rodzice, którzy byli w stanie przyjąć informację o homoseksualności swojego dziecka spokojnie. Inni natomiast przechodzili przez proces zbliżony do żałoby, z towarzyszącymi jej fazami szoku, zaprzeczenia, gniewu, poczucia winy i utraty. Jeśli więc przeżywasz tego rodzaju uczucia, jest to całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę stosunek naszego społeczeństwa do lesbijek, gejów i osób biseksualnych. Nie potępiaj siebie za to, co czujesz" - piszą autorzy poradnika.

"Ponieważ kochasz swoje dziecko, postaraj się - ze względu na nie i na siebie - przejść do kolejnego etapu, podążać ku obszarom akceptacji, zrozumienia i wsparcia. Chociaż może ci się wydawać, że straciłeś córkę lub syna - wcale tak nie jest. Twoje dziecko jest tym samym człowiekiem, którym było wczoraj. Jedyną rzeczą, którą straciłaś, jest twoje własne wyobrażenie o dziecku i sposób, na który ty je rozumiałeś" - czytamy w książce.


Tu link do oficjalnej strony gdyby ktoś chciał taki tęczowy piątek zorganizować w swojej szkole:
oficjalna strona kph

cytat ze strony:
Cytat:

W każdej klasie jest co najmniej jeden uczeń lub uczennica LGBTQI*.


Nie mam pytań :samoboj:


Tu jakiś artykuł
Szkoła w Tarnowskich Górach


oraz drugi
Kowboj Czacza na temat 7-letnich chłopców w sukienkach :wali:



chętni mogą sobie pogooglować wiecej.



:tecza: :tecza: :tecza: :tecza: :tecza: :tecza:

2018-10-27, 19:12
Patrzę w kalendarz - 27 październik, a nie 1 kwietnia. Rozumiem, że to kaczka dziennikarska?

qs...........py
2018-10-27, 19:49
kaczka jest jedna i to po smoleńsku do dzisiaj nie dali nagrody facetowi, który wymyślił smak chipsów lays o smaku kaczki po smoleńsku.

2018-10-27, 19:50
Szkoda, że nie ma takich akcji promujących heteroseksualność ;) Nic nie mam do pedałów, lesbijek, innych 57 płci itp itd., ale jeśli ma być równo to k***a równo, a nie równo, no ale bez heteroseksualistów.

2018-10-27, 20:31
Myślę ze w szkołach nie ma co uczuć tolerancji jak wpuszamy tam pedofilów w sutannach :kawa:

2018-10-27, 20:56
Ta "instrukcja" w tej broszurce przypomina mi instrukcje z Moskwy dla królów propagandy Układu Warszawskiego.

2018-10-27, 21:13
Ale po ch*j promować zboczeńców? Soroz i jego fundacje powinny być zdelegalizowane, a pedały i lesby do obozów reedukacyjnych. Trzeba zatrzymać tę zarazę, a nie implementować zachowania dewiacyjne już w szkołach.

2018-10-27, 21:41
wypad z tym shitem. szkoła powinna być neutralna a nie promować dewiacje i choroby umysłowe

Cz...........as
2018-10-27, 21:47
Homoseksualne zachowania są całkowicie naturalne i tolerowanie ich też jest normalne. Wbrew temu co pie**olą wszelkie fundacje prohomo większość ludzi ma gdzieś to czy ktoś r*cha się ze swoją płcią czy z płcią przeciwną. To co wk***ia to promowanie homoseksualizmu i wmawianie dzieciom że mogą sobie wybrać płeć, to co wk***ia to pie**olenie o mniejszych prawach gdy mają dokładnie takie same prawa jak hetero. Oni żądają przywilejów, nie równych praw.

W Ameryce wystarczy być czarną żydówką lesbijką i jest się nietykalnym, Środowiska lgbtqhwdp itd chcą czegoś podobnego u nas...

2018-10-27, 21:55
Trwa nagonka na pedofilię w kościele. I słusznie. Ksiądz wykorzystujący dziecko to coś bardzo złego. Ale z tego można wyciągnąć fajne wnioski. Wykorzystywani są głównie chłopcy. Czyli pedofilia jest również homoseksualizmem. Idziemy dalej tym tropem. Wielki polityk z Brukseli, Guy Verch*jatamgowie, podsumował uczestników Marszu Niepodległości jako 60000 faszystów. Czyli uogólnił. To samo ja zrobię. Uogólnię. Skoro oficjalnie niewielki odsetek gejów jest również pedofilami, to nieoficjalnie są nimi wszyscy geje. Czyli skoro każdy gej jest również pedofilem, to w tęczowy piątek odbyła się w szkołach promocja pedofilii.

Uff... Dałem radę. Guy może być ze mnie dumny.

2018-10-27, 22:00
saves napisał/a:

Trwa nagonka na pedofilię w kościele. I słusznie. Ksiądz wykorzystujący dziecko to coś bardzo złego. Ale z tego można wyciągnąć fajne wnioski. Wykorzystywani są głównie chłopcy. Czyli pedofilia jest również homoseksualizmem. Idziemy dalej tym tropem. Wielki polityk z Brukseli, Guy Verch*jatamgowie, podsumował uczestników Marszu Niepodległości jako 60000 faszystów. Czyli uogólnił. To samo ja zrobię. Uogólnię. Skoro oficjalnie niewielki odsetek gejów jest również pedofilami, to nieoficjalnie są nimi wszyscy geje. Czyli skoro każdy gej jest również pedofilem, to w tęczowy piątek odbyła się w szkołach promocja pedofilii.

Uff... Dałem radę. Guy może być ze mnie dumny.



Niestety jestes w błędzie, po pierwsze pedofil nie jest ani hetero ani homo, po prostu woli dzieci. Po drugie 70% pedofili twierdzi ze jest hetero, często maja zony i dzieci.

Ca...........on
2018-10-27, 22:43
Homopropaganda to polowanie na wrażliwych ludzi. Chodzi tu o to, żeby ich wrażliwość broń Boże nie stała się narzędziem rozwoju intelektualnego. Ten cały ruch LGBTQWERTY++ został wynaleziony po to, by spożytkować wrażliwość w najbardziej bezużyteczny sposób i okaleczyć przyszłe elity społeczeństw wrażych Rassiji.

A normalni geje i normalne lesbijki żyją sobie w najlepsze, mają przyjaciół i znajomych, nikt im krzywdy nie robi.

2018-10-27, 22:45
Chłopcy w spódnicach to seksualna fantazja ludzi pokroju Trynkiewicza i za pożegnanie do takich akcji powinien iść z urzędu prokurator albo chociaż spontaniczny lincz/wpie**ol, oczywiście pro bono.

2018-10-27, 23:35
qspy
k***a, następny zjarany
dolej sobie jeszcze bimbru, jak cię telepnie to przestaniesz pie**olić

pazuzu
boisz się że przestaniesz marzyć

2018-10-28, 02:23
wszystko w rękach rodziców by bronić swoje dzieci przed zboczeniem i deprawacją