18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Jab7kO 2014-08-28, 0:16
W sumie wporzo... Trochę niepotrzebnego lansu, ale koleś dobrze mówi. Nie ogarniam tej "mody" w sumie. "Jestem fajny bo się oblewam hihihi" ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-08-28, 0:22
ice bucket? Bierzez wiadro wody oblewasz czubek buta i zaliczone.
Zgłoś
Avatar
foxrbkpisz 2014-08-28, 2:55 1
Tedas wiadomo że props od 966.
Zgłoś
Avatar
LilL 2014-08-28, 3:17
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Tylko, że on chyba nie załapał, że jak się ktoś obleje tym ajs baketem, to w ten sposób wykupuje się od płacenia na rzecz chorych. Jak się nie obleje, to musi zapłacić.

BTW to właśnie głupie jest... wszyscy tak chętnie się oblewają, żeby nie przelać tej stówki. Akcja miałaby sens, gdyby za oblanie się tą wodą z lodem jakaś fundacja wpłacała jakiś chajs, tak jak jest ze zbieraniem nakrętek od napojów.



a to nie jest tak, że oblewasz się żeby zobaczyc co czują chorzy na ALS? bo tak wyzwanie zeby oblac się wodą i nie płacić ani grosza traci tu jakikolwiek sens akcji.
Dzisiaj to już mnie kurwica łapie, jak widzę tych debili co leją kubeł wody na głowę, nie wspominając o akcji, fundacji i dotacji.
Zgłoś
Avatar
Evangelion00 2014-08-28, 13:52
Zajebistą koszulkę ma ten "raper" hahahahahah
Zgłoś
Avatar
Jakubix 2014-08-28, 15:23
Nagramy coś, wierze.

Wpłacił?Wpłacił! i tyle, na chuj więcej spin i gadanie jaki on to nie jest zły,że robi to pod publike i,że go nie trawicie.
Zgłoś
Avatar
Molibdenowy_Rysio 2014-08-28, 17:38
Jacek opływową głowe sobie zapodał, spodziewałem się wiadra, ale ostatecznie spoko wyszło i tak, hajs wpłacony i o to tu chodzi
Zgłoś
Avatar
stahyra 2014-08-28, 18:09
Dobrze gada ta hamertykańska moda u gimbazy to żenada
Wpłacasz siano i tyle.
Zgłoś
Avatar
Kozar 2014-08-28, 18:43
Bananowy kutas.
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2014-08-29, 19:57
Nie lubię typa od pewnego czasu, musiał oczywiście reklam najebać przy potwierdzeniu wpłaty, ale mimo wszystko gada dobrze i może te gimbozjeby które go słuchają i uważają za mentora przestaną robić z siebie idiotów przynajmniej w tym zakresie. Ogólnie nie rozumiem idei tego popierdolstwa, ludzie robią z tego jakieś szpano-szopki i ktoś tam pierdoli że to na szczytne cele, wtf?
Zgłoś